2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Ilk gri gibiydi sonradan etrafi yeşile döndü canım yavaş yavaş değisiyor benim gozlerim yesil annemin yorumu benim bebekligim gibiymis yesil olacakmis

Zaten nefes alamadığı an aninda tepki veriyor şuana kadar Allah'a şükür sıkıntı yaşamadık .

Allah'a şükür sıkıntı yaşamıyoruz . Asıl uatagina koyunca strese giriyorum noldu kustumu nefes alıyor mu diye diye uyku da uyuyamıyorum . Evet banyo aşırı rahatlatıyor gazını kakasını daha kolay yapıyor biz dün yaptık teyzesi o gaz sesine sevineceğim aklıma gelmezdi

Nurse huvey diye bir damla bende bilemedim nasil olucak

26 yız bugün. Hala da sarı. 12 günlükken sarılık var ama fazla değil 30 günden sonra devam ederse önemli demişti ama hala da geçmedi yani napim

Canim ben de gün de 2 3 kez mama veriyorum. Evde sadece şu icin kullandığımız küçük bi termos vardı. Sabahları ona şu kaynatip koyuyorum, ağzını hemen kapatmıyorum ılıyınca biraz kapatiyorum. Gün içinde ihtiyaç olunca ordan kullanıyorum. Kaymamış hazır su oluyor elimin altında hep.

Kızlar Hipp marka mama kullanıyorum ama bu mama sanki uzun süre tpk tutmuyor ve bebeğimde sürekli gazlı ve ıkınıyor
Hipp kullananlar memnun musunuz ben değiştirmeyi düşünüyorum başka bir marka öneriniz var mı memnun kaldığınız özellikle

120 cc philips avent biberon artık oğluma yetmiyor versem bidonla mamayı yer ☺Tadida çok kötü ama yerken kendinden geçiyor süt sağdım bugün tek göğüs 45 cc cıktı onu içti doktor yediği kadar istediği kadar ver kısma dediği için 120 cc mama yaptım Onu da yedi versem devam edecek .
Bende bugün yine philips in 260 cc biberonunu sipariş verdim cam almadım mamayla birlikte ağır olur diye bu da yetmezse zamanla 330 cc alırım heralde .

Biz similac kullanıyoruz, memnunuz canim.

Canim tek göğüsten 45 cc çıktıysa, masallah sütün az değil.canim. onu emdikten sonra üzerine 120 cc mi içiyor?

Ya kızlar bu arada bütün bebisler masallah ilk ay 1 kilo mi aldı? Benim kız 2390 gr doğmuştu, 1 ayın sonunda 3000 kilo olmuş, toplam 600 gr ancak almis, boyu 6 cm uzamış toplamda. Bizim gibi az kilo alan yok mu

Hipp combiotic kullanıyorum gazı pek yok ama bebeğimin özelliğimi bilemem:)

Kızlar benim bebeğin sırtında kızarıklık fark ettim bugün ya ceviz kadar. Vurma çarpma olamaz yani gözümüz gibi bakıyoruz. Alerjiğe benziyor dediler, ya ben ilk haftadan sağdığım sarı yağlı sütleri veriyorum azar azar ziyan olmasın diye. Bu hafta bitmek üzereydi artık. O mu dokundu acaba. Başınıza geldi mi hiç? 1 haftaya kontrolümüz var gerçi geçmezse sorarım ama artık havadan nem kapar oldum o yüzden ne görsem moralim bozuluyor

Ya kızlar bu arada bütün bebisler masallah ilk ay 1 kilo mi aldı? Benim kız 2390 gr doğmuştu, 1 ayın sonunda 3000 kilo olmuş, toplam 600 gr ancak almis, boyu 6 cm uzamış toplamda. Bizim gibi az kilo alan yok mu
Canım benimki de anca bu kadar aldı canını sıkma. 3200 doğduk 3800-3900 anca var şu an 26 günlüğüz. Ben de kafama taktım ama, doğduğunda verdiği kiloyu da sayıyorlarmış aldığı kiloya, yani 800 gr almıştır senin bebiş de rahat.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…