2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Birazını sağ sonra emzir doymassa sagdiginida ver.ama sagdiktan sonra önce emzir.zaten doyurucu olan sondaki yağlı süt.

Teşekkür ederim canım cevap için bende Bursadayım umarım burda da herşey güzel olur internette çok fazla olumsuz yorum var burası için inşallah bana da iyi insanlar denk gelir sizin gibi ayrıca sağlıkla büyütün yavrunuzu

Hadi ya ben yçtakmıyorum hiç şapka ev 26 derece bir de emerken bile sucuk oluyor başı diye takmıyordum çok da saçı var diye . Taksam mı yine de artık sence .

Süt dolmuş göğüslerin inecektir bir kaç gün sonra bi miktar. Ama ucunu 2 parmağınla biraz sıkıştır ucu düzüşür öyle ver . İyice emsin sağarak vermemeye çalış

Kizlar benim bebek memede bir yada iki saat rahat kalıyor
Önceden sut gelmiyor diyrodum
Bakıyorum yanlarından süt akıyor
Bazen fazla gelmiş çıkarıyor
Ama doymyor memeden bırakınca ağlıyor
Yine yalaniyor
Birde enfazla memedensonra bir saat uyuyor yine emme istiyor
Ama mama verince ikisaat uyuyor
Mama veriyorum ama artık büyümeye başladı mama miktari artıyor
Neden mememdeki sütle doymuyor anlamadım

Benimki de arada öyle yapıyor bende gogusume yatırıp öyle uyuyorum .kalp atisim rahatlatıyor Muş . Sabah kalktığımda kuzum boncuk boncuk terlemiş oluyor çok uykum varsa meme istiyorsa yine memenin üstüne yatırıyorum bende yatıp uyuyorum oda eme eme uyuyor

Memede 1 saaten fazla kaldıgı için olabilir çünkü bütün sütü emiyor sütün toparlanmadan da geri kalkıyor sen her gögüs tn 15 dk tek emzir.

Kızlar bebeklerinizi nasıl yatırıyordunuz ben kusup boğulmasın Allah korusun diye yan yatırıyordum doğru mu sizce
CAnim ben hep yan yatiriyorum doktorda yan yatir kafa yapisi da guzel olur dedi benimkide duz yatmiyor alisti

Canim oncelikle hayirli olsun bebisin saglikla buyusun ins bebeklerimiz hemem hemen ayni benimki 2980kg 47cm dogdu benimkisi 3.gunde 2600 e kadar dustu ve 2saatte bir emzirmeme ragmen bizde mamaya basladik toparladi kendini ilk 1 ay benimkisi hep uyudu canim dunyaya alismasi zor olabiliyor bazi yenidoganlarin ben 2saat uyamdiramadigimi biliyorum resmen bayilmis gibi yatiyordu 28.gunde basladi normale donmeye mama yerine sutunu de sagip verebilirsin muhtemelen uyudugu icin memeyi agzinda geveliyor ve ememiyor bizde emdi saniyoruz canini sıkma hic benimkisi 2 aylik oldu ve 4850kg oldu gelisimide cok sukur iyi

Benim sürekli takılı canım çıkarıp göğsüm pede deyince acıyor kapakla daha rahatım

Evet ben hep takıyorum sadece emzirirken çıkarıyorum .. zaten göğüs uçlarım sütyene değdiği an rahatsız ediyor beni

Ben takıyorum cnm
Sütyene değdiğinde beni de rahatsız ediyor. Bebişin ağız bezinden ayırdım krem sürdüm mü onla kapatıyorum yıkayınca hep Gümüş kapak takıyorum ama kenarları göğüslerime oturuyor resmen. Ödem olduğunda çorap bileği sıkar ya kapağın kenarlarıda göğsümü öle sıkıyor

Ben sütyen takmıyorum şu dönem
Evdeyim zaten

Kızlar ben silikon göğüs ucuyla emziriyordum sağ memeyi çoktan bıraktı direkt tutabiliyordu ama sol memeyi bi süre daha uç takarak verdim 4-5 gündür onu da bıraktık ve benim meme ucum inanılmaz ağrıyor lansinoh sürdüm poşet kapattım üstüne ama emerken canımdan can gidiyor sadece sol göğsüm öyle oldu mahvetti beni ne yapsam geçer bu ya da geçecek mi sürekli emiyor iyileşir mi bu şekilde çatladı mı yara mı oldu bilmiyorum anlamıyorum ilk tuttuğu zamanlar doğru kavrayamadı yamuk yumuk oluyordu mememin ucu muhtemelen o şekilde zedelendi daha kaç gün çekerim ben bunun acısını

Rica ederim amin inşallah siz de bebişinize sağlıkla kavuşur ve memnun ayrılırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…