2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Eve geldiginden beri 3. Uykusuz aksami boyle yapinca sutde kalmiyo acliktan uyumuyo sorna mama alcm boyle olunca veririm die aptamili mi gaz yapmiyo diyodunuz 250 gr aliym diyorm kac olcek cikar acaba haftada 2 3 sefer versm 3 hafta yeter mi

Ben sütyen takmıyorum şu dönem
Evdeyim zaten
Gün içi emzirme sütyeni takıyorum çok sarkar gibi geliyor bana, süt dolu olduğundan çok ağırlaştı. Goguslerim küçük degildi zaten ama sütle birlikte aşağı doğru ağırlaştı iyice. Akşam olunca gecelik ve emzirme atleti giyiyorum sadece o zaman hissediyorum ağırlaştıgini aşağı dogru

Canım sıcak havlu ile göğsünü tut ve sağ mastit e çevirmesin.sicaga yakın ilık duş al bir de

Cnm aloa vera benim yaralara ıyi geldi.gogus ucuna devam et yaran iyileşsin.tutar tekrardan

Belki sutun yagli degildir cnm yada yagli kismini iciremiyorsundur sutun ilk kismi sulu ksiim 2 kisim sekerli kisim mis 3 kisim yagliymis doyurucu olan kisim orasiymis ben emdiriyorum ama.doymalik olmuyor keyif yapsin diye emziriyorum doyma islemi mama ile oluyor cunku kizim emmeyi seviyor o yuzden olan sutu emziriyorum

Valal sonuna kadar duruyor
Artik yaglimi yağsızmi bielmiuorim
Ama şu gibi degil sutum
Gümüş kapakda biriken bayağı guzel kıvamlı duruyor
Mamasiz doymuyor
Herksin mamasiz nasil doyuyor

Ay kızlar karın ağrısına ne iyi gelir ? Dün akşam sütüm artsın diye kuru dutu fazla kaçırdım geceden beri bagırsaklarım gurul gurul... benimle beraber bebişin de öyle ... nolur bana bişey diyin

Onu yaptım ağlıyor susturamiyorum
Memede yirmidakkda SONRA yataga koyunca basıyor çığlığı
Demmeki doymuyor eger kusuyorsa doymuş anlamına geliyor. Sen her emzirme sonrası gazınıda mutlaka çıkar benimkide iyice kucaga alışmış perişan oldum diger çocuğumla ilgilenemiyorum her yataga koyduğumda aglıyor doysa bile birde beşikte sallanmaya alıştı o dahada fena sanırım uzaktan kumandalı beşik alcm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…