2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Benm bütçem malesef el vermiyor çok pahalı özeller ufuk üni var biraz daha uygun geldi ama yinede bi devlet üni hast arıyrm ilk doğumumu cebeci tıpta yaptım refakatçi alıyorlar odalar tekve iki kişilik ama ordada doğuma giren dr beni mahfetti sürekli azar afedersiniz bacaklarıma vuruyordu o an sadece doğurmaya odaklandım bir daha kontrol için bile gitmedim o hastaneye olaki o kadınla karşılaşırım diye diğer tüm özellikleri çok güzel ve herkes çok memnun
Allan merhametli insanlarla denk getirsin evet dediginiz gibi butce aşıyor ama burda yalnızım olası bir acil durumda adam gibi muamele görmek için mecburiyetten ozele yoneliyorum özel oda olayı güzelmiş ama başka kadın dogumcu vardır belkide hani diğer özelliklerinden memnunsaniz sırf o bayan yüzünden elemeyin belkide gitmiştir ki İnşallah gitmiştir gerçekten aklım almıyor bir kadın bir kadına nasıl böyle yapar

Sırf bu duyduklarım yüzünden bayan doktorlara o kadar onyargiliyim ki ilk dogumumda sırf bu yüzden erkek bir doktora gitmiştim o kadar merhametli oluyorlar ki erkek doktorlar bayanlar yaşadığı bir süreç olmasına rağmen o kadar vicdansizlar ki hele hele doktorluk mesleği vicdani olmayan doktor olmamalı

Ben memnundum çok kibar nazik bir bayan Allah kısmet ederse yine onunla devam edicem ama elif hanımda çok cok tatlı ikisinide tavsiye ederim
Bende Özge hanım'a gideceğim. Sevindim memnun birinin olmasına :) Aslında Elif hanım'ı da düşündüm ben ama.. Bakalım:) ne tesadüf ama

Sırf bu duyduklarım yüzünden bayan doktorlara o kadar onyargiliyim ki ilk dogumumda sırf bu yüzden erkek bir doktora gitmiştim o kadar merhametli oluyorlar ki erkek doktorlar bayanlar yaşadığı bir süreç olmasına rağmen o kadar vicdansizlar ki hele hele doktorluk mesleği vicdani olmayan doktor olmamalı
Gercekten oyle erkek doktorlar daha merhametli benimde ilk dogumumda bayan doktor girdi 2 bucuk saat dogumdaydim artik cocuk oksijensiz kaldi diye erkek doktor geldi bayan doktor seyirci gibi izledi erkek doktor sayesinde 10 dk da dogum oldu ama bir hafta yogun bakimda kaldi o yuzden tercihim erkek doktor

İyi yapmışsın canım.olur tabi, hepimiz toplanalım liste düzenlenir o zaman:KK50:

Bitanecik İzmirli yok benden başka.İzmirlilerin soyu tukeniyor :KK12:

Sağol canım çok teşekkür ederim.Ben de almadım progesteron, hiç de gerek yok.İkinci kez bile olmadı zaten .Bana da bayramdan önce gel istersen dedi.Ben istemedim, garanti olsun diye bayramdan sonraya aldım.Ama duyulur bence.Sen keseyi de görmedin zaten daha dimi, öyle hatırlıyorum.
Ben izmirliyim aslen canim ailem izmirde

Kesinlikle ilk bebegimden önce bir kimyasal geçirdim tabi bilmiyorum neyin ne olduğunu kan tahlilinde değer çıkınca hamileyim sandim ertesi günü bir kanama o panikle hastaneye gittim kosa kosa acilde bir bayan doktor abartmayın bu durumu hamile bile değilsin o kadar saçma şeyler söyledi ki ağlaya ağlaya ciktim hastaneden o günden sonra da bayan doktor fobim oluştu
Gercekten oyle erkek doktorlar daha merhametli benimde ilk dogumumda bayan doktor girdi 2 bucuk saat dogumdaydim artik cocuk oksijensiz kaldi diye erkek doktor geldi bayan doktor seyirci gibi izledi erkek doktor sayesinde 10 dk da dogum oldu ama bir hafta yogun bakimda kaldi o yuzden tercihim erkek doktor

Kesinlikle ilk bebegimden önce bir kimyasal geçirdim tabi bilmiyorum neyin ne olduğunu kan tahlilinde değer çıkınca hamileyim sandim ertesi günü bir kanama o panikle hastaneye gittim kosa kosa acilde bir bayan doktor abartmayın bu durumu hamile bile değilsin o kadar saçma şeyler söyledi ki ağlaya ağlaya ciktim hastaneden o günden sonra da bayan doktor fobim oluştu

Ya ne kadar kötü :KK43: Geçmiş olsun. Bende anneliğimin ilk aylarında oğlumu götürmüştüm. Aradık gitmeden önce ama Doktor çıkacakmış, 5 dk erken çıkamadı diye o kadar kötü davrandı ki bana. Ağlamıştım bende. Ama söyledim ben daha yeni anne oldum, zaten şuan çok üzgünüm, siz bana böyle davranamaz sınız dedim:63: o da tesadüfen kadındı. Ön yargılı olmamak lazım ama, insan kadın olunca daha bi empati bekliyor.

Allan merhametli insanlarla denk getirsin evet dediginiz gibi butce aşıyor ama burda yalnızım olası bir acil durumda adam gibi muamele görmek için mecburiyetten ozele yoneliyorum özel oda olayı güzelmiş ama başka kadın dogumcu vardır belkide hani diğer özelliklerinden memnunsaniz sırf o bayan yüzünden elemeyin belkide gitmiştir ki İnşallah gitmiştir gerçekten aklım almıyor bir kadın bir kadına nasıl böyle yapar
Oraya her gittiğimde (çocuk dr için fln hala gidiyorum) aklıma sancı da o dr demeye vicdanım el vermeyen kadın geliyor aklıma en mutlu anımı bile güzel hatırlayamıyrm nöbetçi dr o olduğu için değiştirme imkanım yoktu malesef Rabbim merhametli insanlarla karşılaştırsın

Kesinlikle erkekler daha vicdanlı oluyor ama doğuma kimin girdiği belli olmuyor özel değilse

Neden şikayetçi olmadınız kötü davranınca daha mı güzel doğruluyormuş koca doktor olmuş şevkate en çok ihtiyaç duyduğumuz zaman kalkıp bu şekile davranıyorsa bence bimer e cimer e yazsaydınız. Sonuç çıkmasa dahi doktor inan daha dikkatli olurdu
Hastaneden kendimi zor attım bebeğimi kucağıma aldığımda gözüm o pisliği görmedi sonra aklıma geldi uğraşmadm Rabbim çıkarsın o an ben sancı çekiyorum çok afedersin bi yandan suyum gidiyor bacaklar fln ıslak sancıyla bacağımı fln oynattığımda şap diye vuruyordu senle mi uğraşıcam diye ki onun korkusundan bağıracağım varsa bile bağıramdm sadece dişimi sıkıp ağlıyordum sancıdan ayyy yine geldi aklımaa benm devreler yandı:KK11::skandal::skandal: merhametli dr ve hastane arayışımdayım:kahve::kahve:

Ben Cihangir Bey’e gidiyorum. Ablamın dr u çok iyi bir doktor. Normal doğum yapan, sezeryanı her bahanede yapmayan bir dr olduğu için tercihim:KK66:
İnternette olumsuz yorumlar okudm cihangir beyle ilgili çok kararszm bende evham ve pimpirik bol bende halen hastahane doktor bulamadım

İnternette olumsuz yorumlar okudm cihangir beyle ilgili çok kararszm bende evham ve pimpirik bol bende halen hastahane doktor bulamadım

Ben de duydum ama ablam 3 çocuğunu orda doğurdu. Hepsi normal doğum. Sorunsuz geçti. Kız kardeşim Medical de doğum yaptı. Hemen sezeryana aldılar. Yani bilemiyorum.

Ben henüz hiç bir yere gitmedm küçük diye düşünüyorum görünmeye bilir 2hafta daha geçsin öyle gitmeyi düşünüyorum etimesgutta oturuyorum ulaşım kolay olsun istiyorum ama ne yapıcam bilemedim ilk doğumu cebeci tıpta yaptım hastane iyi fakat ctsi denk geldi doğumum bi dr yüzünden nefret ettim resmen tekrar doğurmakdan korktum Allah onu bildiği gibi yapsın genel olarak çok memnunlar ordan ama yeniden ben gidemem atatürk hast gazi üni nasıl acaba aklımda birsürü soru var ‍♀️♀️♀️
Ben Cebeci’yi duymuştum genelde iyi diyorlar, çevremde de orada Doğum yapan var. Senin doğumunda doktordan kaynaklanan bazı olumsuzluklar olmuş, ne kadar kırıcı ve kaba! İnsan o an şefkate en muhtaç durumunda, işi sağlık olanların bunu herkesten iyi bilmesi ve ona göre davranması lazım. Keşke şikayette bulunsaydın, ama geçmiş artık. Allah halden anlayan doktorlarla karşılaştırsın..

Tutarsa evde eşitlik feci sarsılacak galiba.3' e tek:olamaz:evet evet bence de senin tutmasin benim de tutsun amin:21:

Oleeeey:sampiyon: bizde senle takımız kardişim:KK200:Cok sevindim çok, hayırlı olsun bebişin cnm saglikla gelsin insallah:anneadayı:
Bugün gaz aşamasına gelmiş bulunmaktayim.Geleneksel gaz müsabakalarına hepiniz davetlisiniz dostlar.En birinci ben patlatazayim, yehhuuuu:KK55: kendimi tutmaktan karnım ağrıdı, ikide bir WC ye gidip gök gürültüsüyle kendimi ifşa da ediyorum zaten. Balkona cikamam çamaşırlar zarar görür.Cok zor durumdayim cook:KK70:Hayir o değil de büyüklerin olduğu ortamda tutamazsam diye çok korkuyorum.Sıka sıka kaslarım bozulmuş birazcik:KK75:
Takımız karşın :)

Kızlar bugün doktora gittim. Dış gebelikten şüphelendi. Ya dış gebelik yada iltihap var dedi Kan verdim sonuç bekliyorum

Merhaba kızlar bayadır giremiyorum. Kv bazı psikoljik hastalıkları nedeni ile ruh ve sinir hastanesine yatırdılar .10 gündür her gün neredeyse hastanaye gittik gittikçe moralim bozuluyor bebeğimin etkilenmesinden korkuyorum çok farklı bir ortam sanki negatif enerjilerle yükleniyorum kayinpederim de bizde kaldı . Bulantılarım başladı çok uykum var ama yemekti kahvaltıydı mecburen hazırlıyorum ama midem bulana bulana . Durumlar ben de böyle kızlar hiç böyle hayal etmemiştim bu günleri :KK43:

X