2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Selam kızlar dün beta hcg 368 çıktı yarın tekrar kan vericem cuma günü içinde randevu aldım doktordan sağlıkla alalım bebeklerimizi kucağımıza

Merhaba arkadaslar,bende adet tarihimden 2-3 gun once kan testi yaptirdim henuz 3 haftalikti dr a gitmek icin biraz daha bekliyorum benimde 5 nisan olarak gozukuyor insallah keseyi de kalp atisinida duymak nasip olsun..Allah isteyen herkese nasip etsin

Canim gittin mi doktora hersey yolunda mi neler konustunuz neler sordun ben de haftaya gdcm insallah.. neler hakkinda bilgi alayim beni de aydinlatr msn

Kızlar bugün 4+4üm cuma kese için randrvum var adet olacak gibi kasık ağrısı normal mi ya,hala ha şimdi oldum olcam ağrısı gibi

Kızlar bugün 4+4üm cuma kese için randrvum var adet olacak gibi kasık ağrısı normal mi ya,hala ha şimdi oldum olcam ağrısı gibi
Benim tam adet olacagim gun oyle olmustu dedim
Kesin adet geliyor,cok korktum ama cok sukur

Selam kızlar klomen+çatlatma iğnesi vuruldum, bugün 11. günüm kısmetse bu hafta test yapıcam, eğer güzel haberler alırsam aranızdayım, Nisan Annesi olarak. Allah nasip ederse.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…