2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Herkese iyi geceler hanimlar biz de gecen ay basladık calismalara mart Annesi olamadim bakalım Kismet hayirlisi ise nisan Annesi olurum insallah ekimde 3 yasinda olacak olan bir oğlum var zamaninda 2015 ekim anneleri grubundaydim bu ay 4 gun erken adet oldugum için ram kestiremiyorum bati ama 28 gun olarak hesaplarsam 5 agustos bat Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah

Herkese günaydın arkadaşlar. Bende bu ay güzel haber bekleyenlerdenim. Mayıs ayında 10 haftalık bebeğimi,kalp atışları durduğu için aldılar. 2013 doğumlu bir oğlum var. Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Sat 4 temmuz bu ay tam zamanında olmadım ama yinede 28 güne göre bat 1 ağustos.

Üç gün canım adete beş gün kala pembe bir damla kanamam olmuştu adet oldum sandım kasık ağrılarım vardı ama vucüt sıcaklığım hiç düşmedi artarak yükseldi ve adete yakın beyaz akıntı gelirdi o sarımsıydı rengi
Inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın canim

Herkese günaydın arkadaşlar. Bende bu ay güzel haber bekleyenlerdenim. Mayıs ayında 10 haftalık bebeğimi,kalp atışları durduğu için aldılar. 2013 doğumlu bir oğlum var. Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Sat 4 temmuz bu ay tam zamanında olmadım ama yinede 28 güne göre bat 1 ağustos.
Günaydın canım tarihler farklı olsada birbirinize çok yakınız benimde 28 temmuz geçen ay 3 4 gun gecikti bakalım hayırlısı

Mrb kızlar bende 1 yılı geçti bebek çalışmaları ama henüz maalesef hamile kalamadım. Gebeliğe hazırlık sayfasındaydım birde buraya yazayım belki şans getirir dedim. Şimdi adetin 2.günündeyim inşallah bu ay hamile kalabilirim. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Merhaba adetimin 22.günü hcg 35 yarın 24.günüm tekrarlayacağım inşallah aranıza katılırım kan pıhtılaşması sebebiyle iki kaybım var sevinemiyorum
Allah yardımcın olsun benim de 2 defa düşük sonunda kan pıhtılaşma olduğunu öğrendikten sonra kan sulandırıcı ve folik asit içiyorum inşAllah kucağımıza alırız bu ay zamanı geldi hayırlısı

Kizlar mrb ben de bugun guzel haberi alanlardanim sat 26 haziran bat 20 temmuz bugn kan testi yaptrdm 146 cikti degerim daha cok kucuk.. insallah saglkli bi sekilde buyur ve keseyi bebegi gorup kalp atisini duyariz.. rabbim isteyen herkese nasip etsin.. ben simdi nisan annesi mi olurum mart annesi mi acaba muhtemel dogum 2 nisan gorunuyo hesaplamada

Henüz doktora gitmedim canım sat 12 hazirandı dün ki beta hcg 1500 lü çıktı
Canm aramzda tam 2 hafta var hayirli olsn saglikla alirsn insallah bebegni kucagina.. nasl bekleyebildn bukadar ben hic dayanamadm bugn dha bata varken gidip yaptrdm smdi zaman nasl gececek nasil yukselck bu deger beklwyip duruyorm :emir_bebek:

Kizlar mrb ben de bugun guzel haberi alanlardanim sat 26 haziran bat 20 temmuz bugn kan testi yaptrdm 146 cikti degerim daha cok kucuk.. insallah saglkli bi sekilde buyur ve keseyi bebegi gorup kalp atisini duyariz.. rabbim isteyen herkese nasip etsin.. ben simdi nisan annesi mi olurum mart annesi mi acaba muhtemel dogum 2 nisan gorunuyo hesaplamada
Çok sevindim canım hayırlı olsun rabbim hayırlı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı isteyen herkese

Allah yardımcın olsun benim de 2 defa düşük sonunda kan pıhtılaşma olduğunu öğrendikten sonra kan sulandırıcı ve folik asit içiyorum inşAllah kucağımıza alırız bu ay zamanı geldi hayırlısı
Allah yardımcımız olsun inşallah değerim 216ya yükselmiş sat 23haziran bakalım ne olacak iğneye başladım dehşet can yakıyo evlatlar için değer.coraspin ve folik aside devam.hangi gende sorun var canım senin

X