2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Biz eşimle isim konusunda hiç anlaşamıyoruz iki isim de koymam diyorkız için az çok karar verdik gibi ama erkek isminde hiç uyuşamadık

Biz eşimle isim konusunda hiç anlaşamıyoruz iki isim de koymam diyorkız için az çok karar verdik gibi ama erkek isminde hiç uyuşamadık
Kız yazsana ne düşündüğünüzü
Erkek için isim yokmuş gibi demi. Bende kolaya kaçayım Deniz olsun diyorum bazen eşim istemiyor ama.

Çok biliyorlar anca eleştiri
İsim koyma hakkı bende olduğu içün geçen gün bi isim uydurdum absürt bişi eski isimlerden çok sevdim çok güzel diye ehuhehe canını yidiiin gıkını çıkarmadı sen bilirsin diyor

Kız yazsana ne düşündüğünüzü
Erkek için isim yokmuş gibi demi. Bende kolaya kaçayım Deniz olsun diyorum bazen eşim istemiyor ama.
Kız için Begüm düşünüyoruz, ikimizin ismi de B ile başlıyor illa B harfiyle başlayan isim arıyoruz erkek için hiç yok şimdilik

Kız olursa ben koyacaktım erkek olursa o koyacaktı öyle karar verdik aslında, Begüm’ü ben istedim ama onun da sevdiği bir isim :) onun önerdiği erkek isimlerini hiç beğenmedim

Kız olursa ben koyacaktım erkek olursa o koyacaktı öyle karar verdik aslında, Begüm’ü ben istedim ama onun da sevdiği bir isim :) onun önerdiği erkek isimlerini hiç beğenmedim
Ne önerdi allesen söyle çatlatma senin beğenmediğini belkü biz beğenürük

Ne önerdi allesen söyle çatlatma senin beğenmediğini belkü biz beğenürük
Ayy gerçekten hatırlamıyorum da eski hükümdar adı gibi bişeydi çok bulamadık zaten erkek ismi yok gibi sanki, bir de illa B harfiyle başlasın diyor daha da daralttı alanı

Ya ben müge ismine aşığım aslında ama eşimin ailesinde müge diye bi kadın var kv nin kuzeninin kızı 33-35 yaşlarında kadın modacı havalı zengin bişi özenti gibi dursun istemediğim için vazgeçirdim kendimi

Ayy gerçekten hatırlamıyorum da eski hükümdar adı gibi bişeydi çok bulamadık zaten erkek ismi yok gibi sanki, bir de illa B harfiyle başlasın diyor daha da daralttı alanı
Çok süper bir öneri yapıcam : Berkay Düşünememiştiniz dimi hiççç

Müge ismini ben de severim de ortak bi arkadaşımız var kızdan bezdik o yüzden eledik en başta

Şu zaten çevrede var olayına gıcığım. Defne, nehir çok sevdiğim isimlerdi kuzenlerim koydu hep

Buda benim isim listem . Cinsiyeti daha belli değil ama .

Eklentiler

• B8C78F1E-2504-4D99-AAC7-B4CF5705D021.jpeg
    45 KB · Görüntüleme: 69
Aaa çok değişik berker ismini beğeniyorum aslında ama benim erkek önerilerimi pek sallamıyor
B harfi ile cidden güzel erkek ismi yok yalnız. Çok klasik isimler aklıma geliyor aklıma berkay batu batuhan gibi.
Bende aslında saçma birşey düşünüyorum. Bizim isimlerde B ve D ile başlıyor. A ile koyalım ABD olsun ikinciyede C ile buluruz ABCD olur ahahaha
Ek: Berker güzel yalnız :)

Hahahaha çok mantıklı aslında benim arkadaşım yaptı onu baş harfleri b ve d, oğluna da a ile başlayan isim koydu abd oldular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…