2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar isim düşündünüz mü her iki olasılık içinde soruyorum kız- erkek ?
Sevdiğiniz beğendiğiniz isimler neler?
Birbirimize fikir olur :KK200:

Önce ben yazayım;
Erkek: Ozan, Boran
Kız: Melisa, Ece, Nisan

Oğluşumun adı "...han " şeklinde biraz uygun olsun birbirine istiyorum :halay:
Nisanda bir kızın olursa adınin nisan olması gerçekten güzel olurdu.Nisan eylül ben seviyorum bu isimleri.

Evet ben de öyleydim.Annem senin çocuğun diyor ben inanamiyorum:) .Hatta ben esmer olduğum için cocugun o kadar sarı olmasına şaşırıyorum bende :) .icimden gecen hep erkekti ama rüyamda kızı da çok sevdim.bir kizım olacaksa inşallah öyle güzel olur. :) herseyden önemlisi hayırlı olsunlar da.
Amin canım ama emin ol Allah öyle bir sevgiyle donatıyor ki yüreğimizi dünyanın en güzel en bal bebekleri kendi bebeğimiz oluyor :KK37:

Nisanda bir kızın olursa adınin nisan olması gerçekten güzel olurdu.Nisan eylül ben seviyorum bu isimleri.

Nisan bana akıcı zarif geliyor doğumda nisan da zaten (inşallah) güzel dimi beğenmene sevindim beğenen başka arkadaşlar da vardı geçen gün konuşulmuştu bu konu hehhe bakarsın nisan isimli bebekler dolar buraya:KK73:

Benim favori isimlerim kız olarak Ela'yı seviyorum ama aklima başka birsey gelmiyor.Genelde erkek üzerinde yoğunlaşıyorum. Yusuf Salih yada Alparslan da hoşuma gidiyor.
Babam gerçi çoktan adıni koymuş bizim oğlanın. Kendi adıyla kayınbabamin adini birlestirmiş Hacı Mehmet deyip duruyor:halay:

Merhaba bende inşallah ikinci bebeğimi nisanda kucagima alicam bugün kontrolüm var doktor 2li tarama isteyecek mi bilmiyorum. Allah herkese saglicakla bebeklerine kavuşmayı nasip etsin.
Hayırlı olsun canım tarama testin de güzel çıkar inşallah

Kızlar bugün 2 li tarama için kan verdim. Doktora folik asit devam edeyim mi dedim varsa et dedi. Yoksa gerek yok dedi. Peki vitamin ve falan yazcak msnz yok yok gerek yok dedi. Aslında folik asite de gerek yok da madem var iç bitir dedi. Doktor prof hoca. Çok şaşırdım. Bunlar bu kadar önemli takviyeler diil mi yani. Basından beri resmen hiç bisi yazmadilar.

Bana folik kullanma demişti iki tane de takviye verdi "nbl " nin iki takviyesini verdi hatta imom kullanıyordum o kilo aldırır bunları kullan dedi belki sen kan tahlili vs yaptığında depolarını sağlam görmüş gerek görmemiştir bilemedim şimdi

Nisan bana akıcı zarif geliyor doğumda nisan da zaten (inşallah) güzel dimi beğenmene sevindim beğenen başka arkadaşlar da vardı geçen gün konuşulmuştu bu konu hehhe bakarsın nisan isimli bebekler dolar buraya:KK73:
bende nisan doğumluyum ve nisan isim olarak bana da çok güzel geliyor zarif bir genç kız hayal ettiriyor insana Allah gönlünüzden geçeni nasip etsin inşallah

teşekkürler inşallah sorunsuz geçer bi çok kişi cinsiyeti öğrenmiş sanırım genel olarak foruma baktım da artik isim düşünüyor herkes. Ben geç kalmışım sanki
Heyecandan doktorları tahmine zorladık biraz ehehe doktor tembihledi beni 16. Hafta konrolunde netleşecek her şey alışveriş yapmak yok vs diye
Geç kalmış sayılmazsın canım kesin değil bu bilgiler :anne:

Kızlar bugün 2 li tarama için kan verdim. Doktora folik asit devam edeyim mi dedim varsa et dedi. Yoksa gerek yok dedi. Peki vitamin ve falan yazcak msnz yok yok gerek yok dedi. Aslında folik asite de gerek yok da madem var iç bitir dedi. Doktor prof hoca. Çok şaşırdım. Bunlar bu kadar önemli takviyeler diil mi yani. Basından beri resmen hiç bisi yazmadilar.
Benim favori isimlerim kız olarak Ela'yı seviyorum ama aklima başka birsey gelmiyor.Genelde erkek üzerinde yoğunlaşıyorum. Yusuf Salih yada Alparslan da hoşuma gidiyor.
Babam gerçi çoktan adıni koymuş bizim oğlanın. Kendi adıyla kayınbabamin adini birlestirmiş Hacı Mehmet deyip duruyor:halay:
Cinsiyetiniz belli oldu mu tebrik ederim:KK66: cinsiyeti belli olanlar çoğalıyor

bende nisan doğumluyum ve nisan isim olarak bana da çok güzel geliyor zarif bir genç kız hayal ettiriyor insana Allah gönlünüzden geçeni nasip etsin inşallah
Dimi güzel isim
Oğluşun ismini eşim koyduğu için onun isim koyma hakkı doldu:deli:
şuan istediğim ismi koymanın özgürlüğüyle heyecanlanıyorum şu mu olsa bu mu olsa :halay:

Bana folik kullanma demişti iki tane de takviye verdi "nbl " nin iki takviyesini verdi hatta imom kullanıyordum o kilo aldırır bunları kullan dedi belki sen kan tahlili vs yaptığında depolarını sağlam görmüş gerek görmemiştir bilemedim şimdi
Kani daha yeni verdim sonucları 1 hafta so ra çıkacak.ilk kalp atisi sonrası 7 tüp kanı başka ilde vermiştim orda da vitamin falan bakilmamisti

Kani daha yeni verdim sonucları 1 hafta so ra çıkacak.ilk kalp atisi sonrası 7 tüp kanı başka ilde vermiştim orda da vitamin falan bakilmamisti

Gerek görmedi demekki benim oğlanın doktoru da (gebeyken) ısrarlarıma rağmen balık yağı kullandırtmamıştı bana gerek yok diye. Herkesin doktoru farklı takviye öneriyor mesela anlaşmaları oluyor markalarla sanırım

Bizde hiç erkek ismine karar veremiyoruz :)
Kız olursa duru yada inci koyucam inşallah :)
Önceliğim inci:KK200:
Erkek ismi ben düşünmedim eşim Aras diyor:deli:

X