2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ay isimler konuşuluyor :) çok heycanlı. Biz de erkek isminde netiz ama kız ismi biraz kafalr karışık:) erkek ismini herkes çabuk kabullendi kızda hala farklı fikirler konuşuluyor onda da birine daha yakın hissediyor gibiyiz ama bakalım:)
Erkek olursa Aras ,
Kız olursa Öykü’ye yakınız ama Duru, Masal ve Nisan a da ara ara aklımız kaçıyor. Öykü de de ö ve ü var diye tereddütteyim ben :)) neleri düşünüyorum bir görseniz.
Aslında benim de çok beğendiğim isimler var çoğunu öğrencilerimden ötürü eledim :halay: böyle haylaz orup yoranlar falan, genel sıkıntı gördüklerim falan :))

Arın da güzelmiş aslında. :deli:
Ben erkek isimlerine karışmıyorum artık ne istiyorsa koysun erkek olursa :KK53:
Kızlar bu arada Rüya ve öykü de moda şu sıralar.Bugün rüyamda gordugum kizimin adı da Rüyaydı:)
Ben de 2-3 yıl önce sarışın masmavi gözlü bi çocuk gördüm rüyamda adı da Hayat :bicak: benimmiş o da :KK53: annem de abimin adını rüyasında görmüş koymuşlar :)

Duru naif güzel bence de çevrem de çok var yoksa düşünebilirdim gerçekten
şimdi sosyal medyada da çok görüyorum bi ara vaz mı geçsem dedim ama o kadar saf güzel geliyoki bi de yerine bi isim bulamayınca olsun dedim hem kendi çevremde yok hayırlısı bakalım daha çok var değişirse bilemem artık :confused:

Haftaya inşallah canım :) bende de heyecan dorukta geçmiyor zaman :))
Ben de eşimin ısrarları üzerine, doğum yapmayı planladığım hastaneden randevu . Hem cinsiyet için hem de doğum fiyatlarını falan öğrenmek için gideceğim. Bir de bakayım doktorun kendisi giriyor mu falan. Ve çok heycanlıyım. Bu ara biberonlara fln bakmaya başladım. Pompa falan :) nasil kalbim carpiyor bakarken. Nasil bir heyecan.. cok guzel ya :KK51:

Kızlar isim düşündünüz mü her iki olasılık içinde soruyorum kız- erkek ?
Sevdiğiniz beğendiğiniz isimler neler?
Birbirimize fikir olur :KK200:

Önce ben yazayım;
Erkek: Ozan, Boran
Kız: Melisa, Ece, Nisan

Oğluşumun adı "...han " şeklinde biraz uygun olsun birbirine istiyorum :halay:

Rabbim saglikli sihhatli bir evlat nasip ederse

Kiz olursa Duru
Erkek olursa Doruk dusunuyorum :anneadayı:

Ben de eşimin ısrarları üzerine, doğum yapmayı planladığım hastaneden randevu . Hem cinsiyet için hem de doğum fiyatlarını falan öğrenmek için gideceğim. Bir de bakayım doktorun kendisi giriyor mu falan. Ve çok heycanlıyım. Bu ara biberonlara fln bakmaya başladım. Pompa falan :) nasil kalbim carpiyor bakarken. Nasil bir heyecan.. cok guzel ya :KK51:
Ben de kendimi zor tutuyorum bişeylere bakmamak için :) çok güzel kıyafetler emzikler biberonlar var hepsi al beni diyor adeta :KK53:

X