2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ay isimler konuşuluyor :) çok heycanlı. Biz de erkek isminde netiz ama kız ismi biraz kafalr karışık:) erkek ismini herkes çabuk kabullendi kızda hala farklı fikirler konuşuluyor onda da birine daha yakın hissediyor gibiyiz ama bakalım:)
Erkek olursa Aras ,
Kız olursa Öykü’ye yakınız ama Duru, Masal ve Nisan a da ara ara aklımız kaçıyor. Öykü de de ö ve ü var diye tereddütteyim ben :)) neleri düşünüyorum bir görseniz.
Aslında benim de çok beğendiğim isimler var çoğunu öğrencilerimden ötürü eledim böyle haylaz orup yoranlar falan, genel sıkıntı gördüklerim falan :))

Arın da güzelmiş aslında.
Ben erkek isimlerine karışmıyorum artık ne istiyorsa koysun erkek olursa
Kızlar bu arada Rüya ve öykü de moda şu sıralar.Bugün rüyamda gordugum kizimin adı da Rüyaydı:)
Ben de 2-3 yıl önce sarışın masmavi gözlü bi çocuk gördüm rüyamda adı da Hayat benimmiş o da annem de abimin adını rüyasında görmüş koymuşlar :)

Duru naif güzel bence de çevrem de çok var yoksa düşünebilirdim gerçekten
şimdi sosyal medyada da çok görüyorum bi ara vaz mı geçsem dedim ama o kadar saf güzel geliyoki bi de yerine bi isim bulamayınca olsun dedim hem kendi çevremde yok hayırlısı bakalım daha çok var değişirse bilemem artık

Haftaya inşallah canım :) bende de heyecan dorukta geçmiyor zaman :))
Ben de eşimin ısrarları üzerine, doğum yapmayı planladığım hastaneden randevu . Hem cinsiyet için hem de doğum fiyatlarını falan öğrenmek için gideceğim. Bir de bakayım doktorun kendisi giriyor mu falan. Ve çok heycanlıyım. Bu ara biberonlara fln bakmaya başladım. Pompa falan :) nasil kalbim carpiyor bakarken. Nasil bir heyecan.. cok guzel ya

Rabbim saglikli sihhatli bir evlat nasip ederse

Kiz olursa Duru
Erkek olursa Doruk dusunuyorum

Ben de kendimi zor tutuyorum bişeylere bakmamak için :) çok güzel kıyafetler emzikler biberonlar var hepsi al beni diyor adeta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…