2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Biz eşimle isim konusunda hiç anlaşamıyoruz :KK12: iki isim de koymam diyor:skandal:kız için az çok karar verdik gibi ama erkek isminde hiç uyuşamadık :deli:

Biz eşimle isim konusunda hiç anlaşamıyoruz :KK12: iki isim de koymam diyor:skandal:kız için az çok karar verdik gibi ama erkek isminde hiç uyuşamadık :deli:
Kız yazsana ne düşündüğünüzü :KK53:
Erkek için isim yokmuş gibi demi. Bende kolaya kaçayım Deniz olsun diyorum bazen eşim istemiyor ama. :KK14:

Çok biliyorlar anca eleştiri :deli:
İsim koyma hakkı bende olduğu içün geçen gün bi isim uydurdum absürt bişi eski isimlerden çok sevdim çok güzel diye ehuhehe canını yidiiin gıkını çıkarmadı sen bilirsin diyor :KK70:

Kız yazsana ne düşündüğünüzü :KK53:
Erkek için isim yokmuş gibi demi. Bende kolaya kaçayım Deniz olsun diyorum bazen eşim istemiyor ama. :KK14:
Kız için Begüm düşünüyoruz, ikimizin ismi de B ile başlıyor illa B harfiyle başlayan isim arıyoruz :KK70: erkek için hiç yok şimdilik :110:

Çok biliyorlar anca eleştiri :deli:
İsim koyma hakkı bende olduğu içün geçen gün bi isim uydurdum absürt bişi eski isimlerden çok sevdim çok güzel diye ehuhehe canını yidiiin gıkını çıkarmadı sen bilirsin diyor :KK70:
Kız olursa ben koyacaktım erkek olursa o koyacaktı öyle karar verdik aslında, Begüm’ü ben istedim ama onun da sevdiği bir isim :) onun önerdiği erkek isimlerini hiç beğenmedim :KK48:

Kız olursa ben koyacaktım erkek olursa o koyacaktı öyle karar verdik aslında, Begüm’ü ben istedim ama onun da sevdiği bir isim :) onun önerdiği erkek isimlerini hiç beğenmedim :KK48:
Ne önerdi allesen söyle çatlatma senin beğenmediğini belkü biz beğenürük :deli:

Ne önerdi allesen söyle çatlatma senin beğenmediğini belkü biz beğenürük :deli:
Ayy gerçekten hatırlamıyorum da eski hükümdar adı gibi bişeydi :deli: çok bulamadık zaten erkek ismi yok gibi sanki, bir de illa B harfiyle başlasın diyor daha da daralttı alanı :KK48:

Ya ben müge ismine aşığım aslında ama eşimin ailesinde müge diye bi kadın var kv nin kuzeninin kızı 33-35 yaşlarında kadın modacı havalı zengin bişi özenti gibi dursun istemediğim için vazgeçirdim kendimi :eek::skandal:

Ya ben müge ismine aşığım aslında ama eşimin ailesinde müge diye bi kadın var kv nin kuzeninin kızı 33-35 yaşlarında kadın modacı havalı zengin bişi özenti gibi dursun istemediğim için vazgeçirdim kendimi :eek::skandal:
Müge ismini ben de severim de ortak bi arkadaşımız var kızdan bezdik o yüzden eledik en başta :KK70:

Şu zaten çevrede var olayına gıcığım. Defne, nehir çok sevdiğim isimlerdi kuzenlerim koydu hep :KK11:

Kızlar isim düşündünüz mü her iki olasılık içinde soruyorum kız- erkek ?
Sevdiğiniz beğendiğiniz isimler neler?
Birbirimize fikir olur :KK200:

Önce ben yazayım;
Erkek: Ozan, Boran
Kız: Melisa, Ece, Nisan

Oğluşumun adı "...han " şeklinde biraz uygun olsun birbirine istiyorum :halay:

Buda benim isim listem :KK200:. Cinsiyeti daha belli değil ama :anne:.

Eklentiler

• B8C78F1E-2504-4D99-AAC7-B4CF5705D021.jpeg
    B8C78F1E-2504-4D99-AAC7-B4CF5705D021.jpeg
    45 KB · Görüntüleme: 69
Aaa çok değişik :dondurma: berker ismini beğeniyorum aslında ama benim erkek önerilerimi pek sallamıyor :bicak::KK48:
B harfi ile cidden güzel erkek ismi yok yalnız. Çok klasik isimler aklıma geliyor aklıma berkay batu batuhan gibi.
Bende aslında saçma birşey düşünüyorum. Bizim isimlerde B ve D ile başlıyor. A ile koyalım ABD olsun:KK53: ikinciyede C ile buluruz ABCD olur ahahaha:KK70::KK70::KK70:
Ek: Berker güzel yalnız :)

B harfi ile cidden güzel erkek ismi yok yalnız. Çok klasik isimler aklıma geliyor aklıma berkay batu batuhan gibi.
Bende aslında saçma birşey düşünüyorum. Bizim isimlerde B ve D ile başlıyor. A ile koyalım ABD olsun:KK53: ikinciyede C ile buluruz ABCD olur ahahaha:KK70::KK70::KK70:
Hahahaha çok mantıklı aslında :KK70: benim arkadaşım yaptı onu baş harfleri b ve d, oğluna da a ile başlayan isim koydu abd oldular :KK70:

X