2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canım bence ilişkiden önce cektirdiysen bir sıkıntı olmaz Allah'ın izniyle bundan sonra dikkat et ama

Hiç üzülme canım, 13 temmuz senin yumurtlama tarihine bile denk gelmiyor. Gebelikte doktorlarin "ya hep ya hiç" diye bir inancı var.Eger etkilendiyse bebek "hiç" oluşmaz yada düşer.Etkilenmediyse "hep" anneyle kalacaktır zaten. Çünkü güçsüz olan, genetiği bozulan tutunamaz hayata.Bu arada seni de tebrik ederim büyük bir savaşı kazanmışsın.sekel kaldı mı spina bifida dan, yada hiç ameliyat gecirdin mi[/QUOTE]
Arkadaşlar çok teşekkür ederim çok rahatlattınız içimi sağolun. Bende Spina Bifida okülta var yani yürümemde bir sıkıntı yok Allah’a şükür, doktorum yıllar önce hamilelik ve doğum sürecin sıkıntılı geçebilir demişti bununla ilgili. Allah daha ağır spina bifida hastalarının yardımcısı olsun, anne olmak isteyenlere nasip etsin inşallah...

Haklısın canım benim ilk gebeligim etraftaki insanlara birşeyler soruyorum acemi olduğum için ve çok araştırma da yapıyorum tabi çevredeki insanlar hepsi çoluk çocuklu soruyorum birşeyler işte biri ben hiç gidip kan bile vermedim diyor öbürü dalga geçer gibi alaycı cevaplar veriyor en iyisi dedim bu topikte psylasayim daha iyi bir tek benim çevrem mi öyle bilmiyorum insanlar çok acımasız olmuşlar
Benim de ilk gebeligm canim.. bosver arastrmayi fln bn de cok arastrdm basta hatta degerm cok yuksek ckti o da mi sorn dye ona bile baktm. Snra farkettm ki bosa stresten bska bsy degl.. herseyi insallah ilk defa tecrube ederk ogrencz bu en guzeli.. cevre oyle cok acimasz elestiriler olur bosver takmamaya cals

Tamam hemen kuruyorum.2019 Nisan anneleri yazın gelin gruba şimdi halledicem kızlar.Bilmeyenlere de söyleyin. Yalnız FB u açık açık yazmayın.Kk dan atıyorlar.2013 haziran anneleri grubunda yaşadık bunu.

2. kez ayıp etmekte mahsur görmemişsiniz, o zaman üyeliğinizin iptalinin de bir sorun olacağını sanmıyorum.

WhatsApp, Facebook vb. sosyal medyada grup kurup sitemizde bu gruplara davet eden, bu grupların reklamını yapan üyeler UYARISIZ siteden uzaklaştırılır .!

İlk 9-10 haftayı atlatınca söylemek daha mantıklı gibi. Eylül sonu gibi söyleyelim tek bayan olmak iyi değil mi? Bazı durumlarda Bayanlar la anlaşmak daha zor oluyor:)
Bende öyle düşünüyorum canım. Anlayış konusuna gelince şimdi çalıştığım insanlar anlayışlı. Daha önce farklı bir birimde de tek bayan çalıştım ne oturmasını biliyorlardı ne konuşmasını çok can sıkıcı olabiliyordu

Gunaydin kizlarrr gunun ilk guzel haberi benden gelsin ozamann :KK200: bugun kalp atisini duyduk veee bebisimizi de gordukk :anneadayı:

Eklentiler

• 20180809_100528.jpg
    20180809_100528.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 63
X