2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canim bulantın varsa kesinikle bu hapı kullanma. Çünkü resmen mideyi delirtiyor. Ben hamislikten önce kansizlik icin kullaniyodum bu hapi ama cok dokunuyordu. Belki benim midem hassas gastrit var o yüzden bilemiyorum ama hic sevmemistim

Canım bol suyla yutmaya çalış bende hiç hap yutan biri değil hele kapsüller hep boğazımda takılıyordı. Bir tam bardak su doldur ilacı alır almaz o bardak suyu komple iç o zaman rahatça geçer

İlacı içmeden önce de boğazını ıslat canım biraz su içerek, daha kolay gidermiş öyle

Teşekkürler kızlar tavsiyelerinizi uygulayacağım inşallah bu gece yutabilirim

Canım biraz araştırdım da gece yatmadan önce içenler varmış onlarda bu şikayet olmamış bir de boş mideye içince de çok rahatsız etmiş bazı kişileri bende gece yatmadan önce içiyorum ki rahatsız etmesin diye hem midem tam boş olmuyor hem de uyanana kadar da saatler geçmiş oluyor 2 kez içtim şuanlık rahatsız etmedi canım

Maaşallah canım fotoya bakınca sanki kız olacakmış gibi hissettim sağlıkla gelsin inşallah

Aa öyle mi ? Bir diğer üye de erkek dedi ama. Hayırlısı olsun. İlk bebeğim olacak sağlıklı olsun da gerisi mühim değil

Aslında öylesi daha mantıklı. Sağlık ocağında da veriliyor ya vitamin ebe sabah aç karna içeceksin diyo kussanda vs. İmkansıza yakın bu dediği :/ gece içmek çok daha iyi mide bulantısı bakımından. Bende senin gibi yapmayı düşünüyorum bir kaç güne bende folik asiti bırakıp vitaminlere geçiş yapcam gece içerim artık. Tabi sağlıkçı değilim gündüz içilmesinin ayrı bilmediğimiz bir olayı var mı bilmiyorum

Ben başından beri vitamin kullanıyorum sabah mı içeyim akşam mı dedim günde 1 tane iç kaçta içersen iç dedi doktor öğlen içiyorum ben de

Kışlıkları çıkartıyorum yavaştan. Kilo verip giyerim diye tuttuğum herşeyi atılacak ve verilecek olarak ayırıyorum. İşim iş bugün nerdeyse dolabı komple boşaltıyorum:) İhtiyacım oldukça yenisini koyacam yerine inşallah.

Ben başından beri vitamin kullanıyorum sabah mı içeyim akşam mı dedim günde 1 tane iç kaçta içersen iç dedi doktor öğlen içiyorum ben de
Rahatsız etmiyorsa iyi yapıyorsun kuzum. Aç karna mı alıyorsun sende?
Beni o antibiyotik mahvetmişti tok karna içtiğim halde. Vitaminlere birkaç gün içinde bende başlayacam bakalım nasıl olacak

Ay bende dün kızılderilileri beyaz adamlar öldürüyorlardı, kızılderililerle dağ bayır koşturup kacıyorduk, sonra bı fabrika bulduk kızılderililer yardım istedi bizi kaçırdılar. Ölmekten kurtulduk :):) 3 rüya gördüm biri buydu. Bide uyanıyorum sürekli rüyalara kaldığım yerden devam ediyorum.

Keşke bende devam edebilsem film gibi rüyalar görüyorum bende Seninki de olaymış :)

Rahatsız etmiyorsa iyi yapıyorsun kuzum. Aç karna mı alıyorsun sende?
Beni o antibiyotik mahvetmişti tok karna içtiğim halde. Vitaminlere birkaç gün içinde bende başlayacam bakalım nasıl olacak
Yok canım tok içiyorum ben, doktora sormadım ama benden 2 ay önce hamile kalan bi arkadaşım da aynı vitamini kullanıyordu kahvaltıdan sonra içiyorum demişti. tok içtiğim halde hafif bulantı yapıyor, bir de vitamin kabızlık yapıyor maalesef

Deme ya zaten 2-3 günde bir anca çıkıyorum banada yaparsa Fazlasına katlanamam. Patlarım zaten

Canım bende araştırınca o şekilde içtiklerini okudum ve bana mantıklı geldi açıkçası kiminin iştahı çok açılmış kimi mide ağrısı çekmiş gündüz içsek tüm gün midemiz bulanırsa ekstra mahvoluruz iştahımız açılırsa paso yiyeceğiz kilo alıcaz ekstradan ama gece içince uykuda olacağımız için bunları yapmıcaz ve vitamin vücudumuzda etki edecek zaten sabah da aynı gece de aynı bence

Kolay gelsin canım. Ben pike takımlarını kaldırdım yorganı ve nevresimleri çıkardım. Ama kışlıklar için bekleyeceğim daha hava hiç belli değil iki gün 28 derece diyor haala sıcaklık devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…