2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Yaaa senin kızçen mi oluyorrr :KK28: ama ben yerim çok sevindimmmm :)) kızının istediği olmuşş çok mutlu oldum:) Çin takvimi ne diyordu sana peki?
Ben de beyaz sarı ve grili örüyorum. Aslında cinsiyeti bekleyecektim. Ama dedim ki sonra diğer cinsiyette bir yavrum olursa ona da kullanırım. Eskimiyor böyle şeyler çünkü :) ama karar da değiştirebilirim bilemedim :KK57:

ayy sabah sabah pert oldum ben. Düşünceli kuzum benim kıyamam ona :KK1:
Evettt doktor bence kız dedi. Çıkıntı yokmuş. İlk kuzumda bu kadar net dememişti. Tahminim bu, net değil falan demişti. Ama bu defa bence kız dedi direk :) yanılmadıysa kii bugüne kadar yanıldığını duymadım. Kızım çok sevindi ama ona da net değil ama kız olma ihtimali yüksekmiş dedim :)
Çin takvimi erkek diyordu :))
Ama yüzük testi tuttu :KK76:

Yaa ben de geçen sene totem için kıyafet almıştım. Ama hem kıza hem erkeğe uygun olsun diye böyle tulum takımı almıştım aceleyle :) ikiliydi biri beyaz biri maviydi. Neyse dediö ki ay bu çok erkek için oldu sanki hemen kasadayken bir de pespembe bir kilotlu çorap aldım en minnağından :) sonra eve geldim bir baktım aldığım tulumların ikisinin de önünde pembiş kuşlar ve küçük yapraklar var ve kız tulumu:KK49:
Yani erkek için bir şey almamış oldum. Ama bana da herkes erkek hissediyor. Çok nadir kişiler kız diyor. Ben giç bir şey hissedemiyorum :))
Hissettin de elin onlara gitti belki :KK16: ben de hiçbir şey hissedemiyorum, kız olursa çirkinleşirsin erkek olursa güzelleşirsin dediler onda da bir gün bir günü tutmuyor. Bi sabah bakıyorum yüzüm pürüzsüz ilginç şekilde cildim çok güzel ertesi sabah uyanıyorum bu ben miyim diyorum rengim gitmiş falan :KK53: doktor net bir şey söyleyene kadar bekliyoruz artık :KK48:

Evettt doktor bence kız dedi. Çıkıntı yokmuş. İlk kuzumda bu kadar net dememişti. Tahminim bu, net değil falan demişti. Ama bu defa bence kız dedi direk :) yanılmadıysa kii bugüne kadar yanıldığını duymadım. Kızım çok sevindi ama ona da net değil ama kız olma ihtimali yüksekmiş dedim :)
Çin takvimi erkek diyordu :))
Ama yüzük testi tuttu :KK76:
Ay ben de yüzük testi yapmadım bi :) bna her test kız diyordu :)

Hissettin de elin onlara gitti belki :KK16: ben de hiçbir şey hissedemiyorum, kız olursa çirkinleşirsin erkek olursa güzelleşirsin dediler onda da bir gün bir günü tutmuyor. Bi sabah bakıyorum yüzüm pürüzsüz ilginç şekilde cildim çok güzel ertesi sabah uyanıyorum bu ben miyim diyorum rengim gitmiş falan :KK53: doktor net bir şey söyleyene kadar bekliyoruz artık :KK48:
Iste ben de normalde cildim cok puruzsuzdu. Ama ben 4.5 kilo kadar verdim. Ve yuzumden gitti. O yuzden guzellestin diyorlar :) zayifladim
Ondandir diyorum gobusume bakiyorlar :olamaz: ben de bilemedim. Kimi arkadaslarim da senden anca kiz cikar diyor ama bakalim hayirlisi:)
Dun esimde ne hissediyorsun, hic mi bir sey hissetmiyorsun diyor :) dedim sanki kiz desem erkekse alinir, erkek desem kizsa alinir gibi geliyor inan icimden hic bir sey demek gelmiyor dedim. Bizimki duygulandi :) o da yari capli bir hamile gibi :KK70: aseriyor, duygusallasti falan :)

Mesajın için çook teşekkür ederim canım. Çok rahatladım. Benimde belim ağrıyor. Birde sol kalçamdan itibaren bacağıma vuran bir arı var kaç gündür. Bugünde rahimde gerginlik hissedince panikledim açıkçası. Ama evet kanama olmadığı sürece sakin kalmaya çalışıcam.
Günaydın canım.ay bende aynı soruyu soracaktım.kasık agrıları bıttı şimdi de adet olacakmışım gıbı agrı başladı.bazen bır agrı gırıyo geçiyo aa dıyom adet mı olcam.aynı sol bacagıma belime agrı benımde oldu geçenlerde.ayagımı sıcak tutunca daha ıyı oluyor

Kızlar başlangıç kiloma göre 300 gram vermişim. Henuz artıya geçemedim.Dün midem saatlerce bulandi.Tam geciyor gibi oluyor sonra yeniden şiddetleniyor.Mide bulantısı gerçekten çok rahatsız edici umarım bir an evvel geçer gider.
Benımde oyle tam geçti dıyorum tekrar başlıyo.inş 3 ayı tamamlayınca geçer

Canım ben kasıtlı değil ama sıkışık gitttim. Devlette gittiğim için iyi ki öyle gitmişim. Cihazlar eski çünkü :KK43:
Anladım canım, belirli bir haftadan sonra mesane boşken gidilmesi gerekiyormuş diye duymuştum da. Ben de en son gittiğimde bir türlü sıra gelmedi, doktoru beklerken 3 defa tuvalete gittim, sonra aniden çağırdılar, tam sıkışık değildim doktor net göremedi.

Ya bugüne kadar korkuyla bekledim. Kimseye bir şey diyemiyordum. Bir de ben çok kustuğum için falan rezalet bir haldeyim. Gören hasta mısın diyor. Artık enerjik olmak istiyorum olumlu olmak, olumlu görmek istiyorum. Ne bileyim. Bir başlangıç olsun istedim.
Çok iyi düşünmüşsün canım, takdir ettim. Ben de bebeğim için defter tutmaya başladım. Ona giden yolda içinden geçtiğimiz süreçleri yazıyorum. İnşallah okuduğunu görmek de nasip olur ♥️

Kizlar ankarada olupta,doğum için devlet hastanesi önerebilecek biri var mi bana?
Çok korku sarıyor beni. Devlet hastanelerinin namını biliyorsunuz çok kötü efsaneler dolaniyor.Hala karar verebilmiş degilim.

Iste ben de normalde cildim cok puruzsuzdu. Ama ben 4.5 kilo kadar verdim. Ve yuzumden gitti. O yuzden guzellestin diyorlar :) zayifladim
Ondandir diyorum gobusume bakiyorlar :olamaz: ben de bilemedim. Kimi arkadaslarim da senden anca kiz cikar diyor ama bakalim hayirlisi:)
Dun esimde ne hissediyorsun, hic mi bir sey hissetmiyorsun diyor :) dedim sanki kiz desem erkekse alinir, erkek desem kizsa alinir gibi geliyor inan icimden hic bir sey demek gelmiyor dedim. Bizimki duygulandi :) o da yari capli bir hamile gibi :KK70: aseriyor, duygusallasti falan :)
Bana sorduklarında da öyle diyorum, bir şey hissetmiyorum alınır bebeğim :KK48: hatta eşim fikrini söyleyince kızdım sus duyar o hisseder diye :KK70: eşim de öyle, bazen bana bakıyor göbeğime bakıyor dalıp gidiyor öyle :) çok şanslıyız bence, çocuk istemeyen erkek o kadar çok ki :KK64:

Anladım canım, belirli bir haftadan sonra mesane boşken gidilmesi gerekiyormuş diye duymuştum da. Ben de en son gittiğimde bir türlü sıra gelmedi, doktoru beklerken 3 defa tuvalete gittim, sonra aniden çağırdılar, tam sıkışık değildim doktor net göremedi.
Canım 12. Haftaya kadar sıkışık gidin daha sonra net görünür diye duymuştum ben

Ay ben de yüzük testi yapmadım bi :) bna her test kız diyordu :)
:)) insan sırf var geçsin diye yapıyor işte.

isimdeyimgucumdeyim isimdeyimgucumdeyim insanliktan yoksunlar.... anliyorum seni canim. Zor tabi. Hic kasma kendini elinden geleni filan da yapma yawas yawas bosver onlar dusunsn
Öyle olmuyor işte. Sağım solum evrak olunca rahat edemiyorum Elimden geldiğince hızlı bir şekilde yapmaya çalışıyorum. Ama sonuç 10 gün rapor oldu. Kimse demiyor ki bu kadın hamile midesi bulanıyor üstüne gitmeyelim. Onu da yap bunu da yap :KK43:

Benim oglum da hemen.annecim.sana.cubuk kraker getireyim hemen gecer uzulme diyor.kosa kosa cubuk kraker alip geliyor yanima.❤
Çok tatlılar ya masum.meleklerimiz onlar bizim.zor büyütmek ama böyle içten davrandiklarinda seviyor diyorsun iyiki dogurmusuz Allah'ım.acilarini göstermesin.

Yaaa senin kızçen mi oluyorrr :KK28: ama ben yerim çok sevindimmmm :)) kızının istediği olmuşş çok mutlu oldum:) Çin takvimi ne diyordu sana peki?
Ben de beyaz sarı ve grili örüyorum. Aslında cinsiyeti bekleyecektim. Ama dedim ki sonra diğer cinsiyette bir yavrum olursa ona da kullanırım. Eskimiyor böyle şeyler çünkü :) ama karar da değiştirebilirim bilemedim :KK57:

ayy sabah sabah pert oldum ben. Düşünceli kuzum benim kıyamam ona :KK1:
Hemde çok düşünceli ablası.senin minnaginda öyle olacak.seni hep koruyacak annem diyecek insallah

:)) insan sırf var geçsin diye yapıyor işte.

Öyle olmuyor işte. Sağım solum evrak olunca rahat edemiyorum Elimden geldiğince hızlı bir şekilde yapmaya çalışıyorum. Ama sonuç 10 gün rapor oldu. Kimse demiyor ki bu kadın hamile midesi bulanıyor üstüne gitmeyelim. Onu da yap bunu da yap :KK43:
İnsanların seni düşünmesini bekleme canım herkes bencillesmis nerede o düşünce hele birde bahsettiğim yer isteriyse.hic yorma kendini herşeyden önce senin canın yavrunu dusun.isler öyle yada böyle halledilir bırak dolsun masanın üstü.sen çalıştıkça daha çok yüklenirler.

Kizlar ankarada olupta,doğum için devlet hastanesi önerebilecek biri var mi bana?
Çok korku sarıyor beni. Devlet hastanelerinin namını biliyorsunuz çok kötü efsaneler dolaniyor.Hala karar verebilmiş degilim.
Canım eltim doğum yaptı Ankara'da kız baya memnun kaldı.nafiz korez Hastanesi'nde.odasi filan güzeldi özelde doğum yapsa bukadar olurdu sezeryanla doğum yaptı ameliyat resimlerini çekmiş ebeler filan.

Ben sanırım zübeyde hanimda yapicam nasip olursa. Özel de bakıyoruz ama ben nedense hep devlet hastanesi taraftariyim. Muayenelerimi de özel devlet karışık gidiyrm ama zübeyde hanımdan memnunum. Zaten doğum hastanesinde yapmak iyi olur. Bi de zekai zahir var diyorlar ben oraya hiç gitmedim uzak düşüyor .

Ben sanırım zübeyde hanimda yapicam nasip olursa. Özel de bakıyoruz ama ben nedense hep devlet hastanesi taraftariyim. Muayenelerimi de özel devlet karışık gidiyrm ama zübeyde hanımdan memnunum. Zaten doğum hastanesinde yapmak iyi olur. Bi de zekai zahir var diyorlar ben oraya hiç gitmedim uzak düşüyor .
Ankara'daki ozellerin maşallah fiyatları uçuk.bide paket çıkarmışlar doğum paketiymis ayy yazık ya okadar doğuma para verilir mi.5000 TL diyorlar

X