2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canım vajinal baksaydı keşke baktı mı? örneğin benim rahmim ters karından net veri alamamıştık vajinal baktı net gördük başka bi doktora git bence kötü düşünmeyelim
Son gittiğimde vajinal bakmıştı kalp atışı duyduk
Şimdi de her iki şekilde baktı maalesef yok

Aynen hem her yer yapmiyor, randevu bulmak cok guc. Mesela sadece bir gun gebe poliklinigi yapiyor cogu doktor. O yuzden randevu da yetersiz kaliyor. Gecen ben aldim 4.20 ye calistigim icin. 3.30 da ciktim 4.10 da hastendeydim, doktor cikmis. Neymis 15 dk once kayit yaptirmam gerrkiyormus. Bir de hastanenin saatini almislar 10 dk ileri ne ala memleket yani:) simdi tekrar iki hafta sonraya alabildim. Ins bu sefer yetisirim diye umit ediuorum:))

İnşallah cnm.
Kasık ağrısı, bağırsak ağrısı zırt pırt wcye git, midem zaten gondol, bacaklarım tutmuyor artık.

Ne olursa olsun tek doktorla karar verme derim, belki cihazda sıkıntı var belki başka bir şey oldu hiç riske atma. En azından içinde kalmaz emin olursun. Ama karar senin tabi ki
Özel de benim doktorum canım bi yanlışlık olacağını sanmam. Çünkü ilk gebeliğim de de devamlı ona gittim

Canım sen çok güçlü bir kadınsın ağlama moral bozmak yok çok geçmiş olsun

İnşallah canım normalde ben özel hastaneleri sevmem hatta şans verdim kaç tane doktor denedim hamile kalmadan önce de devlette de devam ederim diye ama yok yani kadına bir şey soruyorum yüzüme bile bakmıyor telefonla mesajlaşıyor muaynede örtü yok jel sürüyor ne bir peçete vermek ne başka bir şey ...hakkımız olan bir şeyi kullanamıyoruz durum ne kadar vahim allahtan kan testlerinde işe yaradılar yaptırdım.

Aaa ağlamak mı ? Yapma canım senden duymayalım bunu :) doktoruna ulaşma imkanın yok mu peki ? Araya hafta sonu girmeden bi gitsen, ilacın etkisidir belki ilacını değiştirir

Ya aslinda ben bi adami cok begendim. Hatta ozelde gittigim doktordan bile cok ilgilendi yalan yok. Ama iste ona randevu bulmak da olum...

istanbul bu konuda galiba skntılı.Ben ankaradayım.Burada da yogunluk ve cesitli skntılar var ama testlerini yada ultrason muayeneleri hemen yaptırıyorsun
Şöyle diyeyim anadolu yakasında zeynep kamil yapıyor dedi doktor ama tüm anadolu yakasını oraya topladığı için randevu bulmak sıkıntılı şimdi doktor mu yönlendirecek yoksa nasıl randevu alıcam hastaneyi arasam açan yok bende özel hastaneden almak zorunda kaldım bi de muayene şartları kötü ö
Ya aslinda ben bi adami cok begendim. Hatta ozelde gittigim doktordan bile cok ilgilendi yalan yok. Ama iste ona randevu bulmak da olum...
canım 182 yi arayınca bazen diyor ki 15 inde sistem açılacak o zaman alın bende diyelim ayın 14 ünde 00.00 a bekliyorum mhrs de sistem açılır açılmaz randevu alıyorum her aradığımda bu bilgiyi vermiyorlar ard arda ara örneğin illaki birisi söylüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…