2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
İkili test yaptırmadim canım gerek yok diye düşünüyorum Allah korusun bebekte prb var desede ben kiyipta aldıracak değilim. Bana en son 1 ay sonra gel kontrole demişti ay sonu gitmem gerekiyor. İnsan bebek iyi mi diye endişe ediyor tabi beklerken. İnşallah muayeneler iyi geçer hepimiz için

Canım kötü düşünmek yok allahın izniyle kanamanda duracak ne güzel tutunmuş bak büyüyür da moral bozmak yok

Moralimi sglam tutamiyorum kanamayi gordukce iki uc hafta once de 40 mm yani 4 cm di hala oyle.. Doktor birde kan grubumu sordu ultrasona bakarken. Neden boyle bisey sordu durduk yere anlamadim gercekten kalpten gidecegim Allahim sen buyuksun

ay bende dr now için izliyordum şimdi hiç denk gelemiyorum saati değişti heralde
Tlc de birde beşizler var onu hiç izledinmi.5 tane kızları oldu ailenin.Bir tanede önceden vardı.6 kiz çocugu büyütüyorlar.Çok ilgimi cekiyor ya hayretlerle izliyorum

Tlc de birde beşizler var onu hiç izledinmi.5 tane kızları oldu ailenin.Bir tanede önceden vardı.6 kiz çocugu büyütüyorlar.Çok ilgimi cekiyor ya hayretlerle izliyorum
ay evet evet sinir krizi geçiricek gibi oluyorum kalabalık ailem di sanırım adı

Bebeğin şu anda kaç milim canım

Moralimi sglam tutamiyorum kanamayi gordukce iki uc hafta once de 40 mm yani 4 cm di hala oyle.. Doktor birde kan grubumu sordu ultrasona bakarken. Neden boyle bisey sordu durduk yere anlamadim gercekten kalpten gidecegim Allahim sen buyuksun
İçini ferah tut cnm ben inanıyorum Rabbim sana mucizeni verecek.
Dualarımız seninle olsun. Sana birazdan ismi azam çekeceğim.
Miniğin tutunsun bırakmasın.
Kan uyuşmazlığı için sormustur. Persembe günü bu konuyu konuştuk doktorla anne negatif baba pozitif değilse sorun yok dedi.

Bebeğin şu anda kaç milim canım

Cnm bebek 8+4 18 mm
Kanama alanim ise 40 mm yani 4 cm

Birde ultrasonla bakarken doktor durduk yere kan grubumu sordu. Bende o an afalladim neden sordugunu soramadim. Sizce neden sormus olabilir ki Dusuk ihtimali oldugu icin mi acaba neden sordu ki

Allahim senden razi olsun canim insallah Rabbim herkese saglikli bebekler nasip etsin insallah canim cok saol
Kan uyusmazligi icin sormus olsa esiminkini sormadi nasil anlayacak ki

Onu bende izliyorum. Sen bir çocukla başa çıkamıyorsun bak millet 6 tane büyütüyor diye kendi kendime söyleniyorum

Tatlim bende bugün doktora gittim.Senle ayniyiz.8+4 bebek 18.7 mm çkti.Yani hemen hemen aynı.Bebeğin gayet iyi durumda bence.Canini sıkma.Doktorlar bircok sey soruyor aklina kötü ihtimal getirme.Kimbilir aklinda ne vardı da sordu

Allahim senden razi olsun canim insallah Rabbim herkese saglikli bebekler nasip etsin insallah canim cok saol
Kan uyusmazligi icin sormus olsa esiminkini sormadi nasil anlayacak ki
Çektim tesbihini cnm ismini bilmediğim için kendimce gönderdim sana.
Sorsun boşver takma sen kafana bol bol dua edicez sana.
Biraz önce bende doktordan geldim malum benim durumumu biliyorsunuz dünde doktordaydım ikinci evim oldu hastaneler :):):)
Bu gün ki doktor bana tıp dilinde birşeyler diyor. Valla siz ne diyorsunuz ben var anlamamak dedim.
Açıklarmısınız lütfen dedim. Sorduğu da şu kan sulandirici igneni günde kaç kez vuruyorsun başka bişey iciyormusun. :):):)
Sana çok önemsiz bişey için sormuştur takma kafana.
Ben gide gele çözdüm bunların şifrelerini.
Damlarsa damlasın Rabbim ona ol dedikten sonra şakır şakır kanasada önemli değil cnm.

Aynen canim zaten yuzde veriyorlar. Oyle bir sey ki%1 derler tutar %80 derler sen o yuzdenin 20 lik kismindasindir. Ki sanirim o donemde yapilmasinin sebebi gebelik sonlandirmayi dusunenlere yasal surec imkani falan muhabbeti sanirim. Ben de esimle konustum sonucta oyle bir fikir yok ve de down da olsa elimizden gelen bir sey olmayacak o yuzden en temizi sonradan da ogrenirsem sonra hazirlarim kendimi o surece. Ki zaten bu konularda cok cahil bir insanda degiliz. Hani sanirim yuksek riskli grubun yaptirmasi mantikli da bizde cok sukur suana kadar oyle bir durum olmadi. Olursa da rabbim kolayligini versin diyip yoluma bakicam yani. Sonrakiler icin belki daha farkli bir surecten gecerim.

Canim kanama alanim beni mafediyor. Dusunmekten neredeyse saclarim beyazladi birde kan keseye damliyor keseyi bozacak diye cok korkuyorum. İki ayri doktora gittim. İkisi de ayni seyi soyluyor dusuk riski yuksek diyorlar Butun beslenme aliskanligimi degistirdim yesil yaprakli sebzeler bol protein yiyip 4lt yakin su iciyorum ama hala icten kaniyorum neredeyse bir ay olacak hic mi azalmaz İkinci gittigim doktor bebegin kalbini korumamiz lazim dedi cunku kalp atisini actiginda cok bozuk geldi sonradan biraz duzeldi. Bugun iki kez kalp atisini dinledik umarim bu da kotu etkilemez. Bilmiyorum cnm ne dusunecegimi sasirdim ne dogru ne yanlis hic bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…