2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Sen nasılsın hamilelik nasıl gidiyor ? Bulantı falan var mı? Benim 3 gündür baya bulantım var
Şükür iyiyim canım inşallah bebişte iyidir :) perşembe kontrolümüz var.
Bulantım gün içinde devamlı var canım geçen gün 3 gün arka arkaya bende çok kötü oldum.
Sen nasılsın nasıl geçiyo günlerin 2li test yaptırdın mı

Kizlar lekelenmem vardi sabah doktora gittim. Kanama alanim hala duruyor 4 mm. İsin kotu yani kan keseye damliyor. Doktor kanaman cogalabilir kritik donem dedi Birde bebegim normalde gunde en az 1 mm buyuyordu ama simdi dort gunde 2 mm buyumus. Aklimi kaybetmek uzereyim Kese ve kanama alanina bakarmisiniz nasil keseye damliyor (Ustteki kanama alani alttaki kese )

Eklentiler

• IMG_20180918_145121.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleme:
Gunaydin canim gecmis olsun. Ben de cok ayakta kalinca belimden kalcama dogru inen bir agri oluyor. Daha kilo almadan boyleyim. Sonumuz hayir olsun:)
Canım.merhaba bu benim.ikinci bebeğim tecrübeli yım bel ağrısı çeken annelerin %90 erkek bebek doğuruyor.ben ilk hamileligimde oyleydim.bu gebeliğimde de var tabi ağrıların bu gebeliğimde daha çabuk başladı sezeryan olduğum için rahim hassas.herseyi hissediyorum

Canım kötü düşünmek yok allahın izniyle kanamanda duracak ne güzel tutunmuş bak büyüyür da moral bozmak yok

Canım içini ferah tut Allahın izniyle inşallah hiç bişey olmuyacak,kanama alanından dolayı belki 4 günde 2mm büyümüştür kendini kötüye adapte etme canım

İnşallah atlatacaksın bu kritik zamanları canım kötüye çok odaklama kendini

Kızlar Bende de sabah akşam tlc açık ağır yaşamları izliyorum
Arada onu da açıyorum, şimdi de gelinliğe evet de başlayacakmış favorim o çok çirkin gelinlikler var, Türkiye’de giyseler onları düğün gecesi dedikodu kurbanı olurlar

Bebeğin büyümeye devam ediyor, kanaman da kalmaz yakında inşallah. İyi düşün ki sonucu da iyi olsun

Allahın izniyle geçecek inşallah dualarımdasın rabbim yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…