2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
11+2 bulantılar geçti galiba temelli. Tünelin sonunda ışık var.
En yakın zamanda spora başlayıp diyetisyene gitmeyi düşünüyorum. Çünkü bu trimesterda hiç kilo veremedim bulantılara rağmen, kabızlıktan da çok çektim.
Ben de bazen geçti galiba diyorum ertesi gün tekrar başlıyor. Kabızlık beni de mahvetti.Eger WC bu kadar sorun olmasaydı şuan tartıda en az 2 kg eksiktim sanırım.

Merhaba arkadaşlar.Bayadir yazamıyorum.Okuyup çıkıyorum bazen birkaç sayfa.Babam kaza geçirdi bendeydi.Oglum hasta oldu hala tahlil vs için gidip geliyoruz.Bu arada bulantı devam ama kusmuyorum. En son 9+1 de gördük ve ilk kez kalp atışını dinledik çok şükür bir sorun yok Ayaklarını bile görmüştük nokta kadar parmakları bile vardi:KK68:fotografi yukleyebilirsem göreceksiniz siz de.boyu da 2.47 cm idi.Simdi 28 Eylül de ikili testimiz var.Sizler nasilsiniz bakalim:21:Niye ben fotoğraf yukleyemiyorum yaa:KK34:
Geçmiş olsun canım. Bebişede maşşallah :nazar:

Ah işte olduuu:rapci::21: bakın 9+1 yaşında bir minnagin ayacigina:KK200::nazar: Bu arada doktorumuz 28 Eylül de cinsiyeti söylerim dedi, kendimi zor tutuyorum birşeyler almamak icin:rolleyes: son kontrolde kuyruk tamamen yok olmuştu bu arada.

Eki Görüntüle 2189326
Evet gorunuyor ayagi masallah cok tatli:nazar::emir_bebek: cinsiyeti icin erken degilmi ya

Evet gorunuyor ayagi masallah cok tatli:nazar::emir_bebek: cinsiyeti icin erken degilmi ya
Teşekkür ederiz:KK68: burda bir arkadaşa 10. haftada cinsiyeti %90 gibi kuvvetli bir ihtimalle soylemisti doktoru. Sanirim yurt dışında yaşayan biriydi.Bizim 9 haftalıkken kuyruk tamamen kaybolup ayaklarin oluşması sebebiyle, cinsiyet organları da 2-3 haftaya gözükür cinsiyeti söylerim dedi.Ama tutar mı tutmaz mi orasını bilemem tabi:emir_bebek:

Merhaba:KK200:sukur buyuyoruz, siz iyi misiniz?Ben eve zor yetişiyorum burasi olmuş 600 sayfa, yetişilmiyor vallahi:deli:
Iyiz sukur ,calisiyorum,uc yasina girecek bir kizim var,sukur krese basladi .biraz rahatim benim gece 11' den Sabah 5.30 kadar dinlenme zamanim,sukurki bulanti, kusma hicbir sikayetim yok,olanlarin biran once gecmesini dilerim .bebise masallah:nazar: burda ayrintili ultrasounddan sonra cinsiyet soylenir ,onceden soylenmez hatta ultrasound da goren tekniker bisey demez,dr.gidince ogreniriz:bicak:

Merhaba arkadaşlar.Bayadir yazamıyorum.Okuyup çıkıyorum bazen birkaç sayfa.Babam kaza geçirdi bendeydi.Oglum hasta oldu hala tahlil vs için gidip geliyoruz.Bu arada bulantı devam ama kusmuyorum. En son 9+1 de gördük ve ilk kez kalp atışını dinledik çok şükür bir sorun yok Ayaklarını bile görmüştük nokta kadar parmakları bile vardi:KK68:fotografi yukleyebilirsem göreceksiniz siz de.boyu da 2.47 cm idi.Simdi 28 Eylül de ikili testimiz var.Sizler nasilsiniz bakalim:21:Niye ben fotoğraf yukleyemiyorum yaa:KK34:

Canım geçmiş olsun babana umarım şimdi daha iyidir. Allah gücünü kuvvetini artırsın.

Merhaba kızlar bende sayfanın hızına yetişemeyenlerdenim. Arada ufak ufak bulantılarım oluyor ama galiba yavaş yavaş gececek.burnuma herşey kokuyor inşallah oda geçer yoksa hamilelik böyle çekilmeyecek. Benim en büyük problemim uykusuzluk yorgun argın yatağa giriyorum uyuyorum 1.5 2 saat sonra uyanıyorum hiç yoktan bi daha uyumanın imkanı yok gündüzde uyuyamıyorum. Ağrım sızım da yok neden böyle oluyor çok mutsuzum:63::KK12::KK12:

Camın üstlerine uzanmadan sildim canım petranın cam bezini kullanıyorum 2 dkmı almıyor dikkat ettim Zaten baya ama ağrı öldürdü beni. Bir daha yapmam zaten dediğin gibi allah korusun yani.

Ay bende öyle düşündüm inşallah ondandır :) kız uyandım hamile gibi değilim neden ki? Bütün belirtiler gitmiş gibi göğüsümde hafif sızı vardı o da yok:mad:
İlahi petranın bezi diyor o nedir bilmiyorum da sen boşver 1 sene cam silmeyi yasakla kendine. Hele de ilk 3 ay hayatı yavaşlat canım. Hareketlerin keskin olmasın, eğilme uzanma ve ağır kaldırma sakın. Ben tedavi ile çok değerli bir gebeliğe kavuştuğum için kendime pamuk prenses gibi davranıyorum napayım :)
Bazen eşime evi süpür diyorum süpürüyor ama istediğim gibi olmuyor görmemezlikten geliyorum.
Eve birini çağırmayı hüç sevmiyorum ama mecburen çağıracağım artık.
Kısacası yorma kendini nolur canım.

Merhaba kızlar bende sayfanın hızına yetişemeyenlerdenim. Arada ufak ufak bulantılarım oluyor ama galiba yavaş yavaş gececek.burnuma herşey kokuyor inşallah oda geçer yoksa hamilelik böyle çekilmeyecek. Benim en büyük problemim uykusuzluk yorgun argın yatağa giriyorum uyuyorum 1.5 2 saat sonra uyanıyorum hiç yoktan bi daha uyumanın imkanı yok gündüzde uyuyamıyorum. Ağrım sızım da yok neden böyle oluyor çok mutsuzum:63::KK12::KK12:
Canım uykusuzluk çok normal durumlardan biri. Gecede 2-3 uyanıyorum. Bazen kalkıp çıkarıyorum ben bi de. O zaman yorgunluktan uyuyorum. Yoksa böyle sabahım köründe buralarda gözlerim apaçık dolanıyorum:)
Ertesi gün işteyken de mahvoluyorum ama çok mutluyum o kadar imtihanlardan geçip karnımdaki o güzelleyim ki şimdi günde 2-3 çıkarıyorum lavabodan sırıtarak geliyorum :)
Geçecek bunlar içindeki o mucizeyi, Yaradanın sana hediyesini düşün dayan canım biraz zorluklara

Iyiz sukur ,calisiyorum,uc yasina girecek bir kizim var,sukur krese basladi .biraz rahatim benim gece 11' den Sabah 5.30 kadar dinlenme zamanim,sukurki bulanti, kusma hicbir sikayetim yok,olanlarin biran once gecmesini dilerim .bebise masallah:nazar: burda ayrintili ultrasounddan sonra cinsiyet soylenir ,onceden soylenmez hatta ultrasound da goren tekniker bisey demez,dr.gidince ogreniriz:bicak:
Ayrıntılı ultrasonu tekniker mi yapıyor? Türkiye'de normal kadın doğum uzmanı değil, perinatoloğa gidiyoruz bi de. Hem de en pahalısını bulup bulup gidiyoruz paralarımızı dökmeye :)

Ah işte olduuu:rapci::21: bakın 9+1 yaşında bir minnagin ayacigina:KK200::nazar: Bu arada doktorumuz 28 Eylül de cinsiyeti söylerim dedi, kendimi zor tutuyorum birşeyler almamak icin:rolleyes: son kontrolde kuyruk tamamen yok olmuştu bu arada.

Eki Görüntüle 2189326
Yaaa ama maşallahhh :nazar::KK16:
Onlar dogduklarinda leblebi gibi olucak, tam yemelikkk yarabbimmmm :KK200:
Dun ben de gittim doktora randevum vardi bes dk once gittim doktor gitmis uyuz oldum. Ben de gorucektim belki de kuzumun ayagini. Neyse saglikla gelsinlee ins.
Bu arada babaniz icin cok gecmis olsun. Rabbim tez zamanda sifa, guc Versin.

Eki Görüntüle 2189326
Ayy maşallah ya baya meydana çıkmış Allah sağlıkla nasip etsin. Bugün benimde randevum var ama benimki böyle görünmez herhalde doktorun ultrason cihazı berbat

X