2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
ahh canım yaa rabbim yardım etsin inşallah. kusmak kötü ama geçecek az kaldı. sahi kusmaların kaçıncı haftada başladı?
Amiiin canım inşallah inşallah.
İlk mide bulantım sonucu öğrenmeden 3 gün önceydi
İlk kustuğumda yanlış hatırlamıyosam 7.haftadaydım
hergün kusmadım canım haftada 1 falan oluyodu 3 gündür hergün kusuyorum

Olabilir canım esmerler zaten biraz daha tüylü falan oluyor ordan mantık yaptım:KK53:
Bulantılar genelde 10. hafta pik yapar sonra azalmaya başlar diyorlar inşallah atlatırsın 1 2 haftaya kuzum ya
Mantığını seveyim senin :KK15:
Ondan mı benim bu hafta çoğaldı kız kusma bulantı.
Hayy ağzından bal damlıyo resmen:KK49:

11+0 dayım kızlar bnde bulantı ve iştahsızlık geçti bi kaç gündür iştahımda açıldı.halen kilo almadım fakat sizinde dediğiniz gibi belim kalınlaştı ve karnım baya çıkıyor

11+0 dayım kızlar bnde bulantı ve iştahsızlık geçti bi kaç gündür iştahımda açıldı.halen kilo almadım fakat sizinde dediğiniz gibi belim kalınlaştı ve karnım baya çıkıyor
Canım bende bugün 10+0dayım 3 gündür bulantı kusmam arttı, hiçbir eşofmanım denk gelmiyo iç çamaşırlarımda cabası çok sıkıyo üstelik 3 kilo verdiğim halde

Canım bende bugün 10+0dayım 3 gündür bulantı kusmam arttı, hiçbir eşofmanım denk gelmiyo iç çamaşırlarımda cabası çok sıkıyo üstelik 3 kilo verdiğim halde
Bn kilo hesabımı hiç anlayamadım. Annemde tartıldım ilk gebe kaldığımda 61,5 çıkmıştım. Sağlık ocağında 60 çıktım ama hiç kilo vermiş gibi değilim vermemde mümkün değil zaten evdeyim yiyip yatıyorum hep. Herşey karıştı :KK53: Ama mümkün değil sığamıyorum her zaman giydiğim pantolonlarıma falan.

Bn kilo hesabımı hiç anlayamadım. Annemde tartıldım ilk gebe kaldığımda 61,5 çıkmıştım. Sağlık ocağında 60 çıktım ama hiç kilo vermiş gibi değilim vermemde mümkün değil zaten evdeyim yiyip yatıyorum hep. Herşey karıştı :KK53: Ama mümkün değil sığamıyorum her zaman giydiğim pantolonlarıma falan.
Vücut muhtemelen sudan veriyo canım ilk kilo kayıplarında,onuda biz hissetmiyoruz yağdan vermediğimiz devamlı şişkin olduğumuz için :confused:

Anladım cnm çok geçmiş olsun..bende ilk gebeliği mi Fakültede sonlandirdilar tayfun alper di çok. Zor günler geçirmiştim fakültenin bende kötü bir anısı olduğu için tercih etmedim ama arastiriyorlar o.yönden iyi.
Sana da geçmiş olsun canım.fakülte biraz uğraştırıyor ama makineleri de bence iyi.

X