2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Benim kesede sağda, çin takvimi erkek diyor rus takvimi kız
Heralde bi 4 haftaya öğreniriz zaman hızlı geçiyor ya :)
Katılıyorum valla mide bulantım olduğu günler bile kendimden geçiyorum bazen

Ya bende bugün banyodan çıkınca dikkat ettim galiba benim hamilelik çizgim belli olmaya başlamış.
Erken değil mi acaba ya çok ince bi çizgi var
valla kuzum erken mi değil mi bilmem de benim göbeğimin tam ortasından koyu kıllı çizgi geçiyor, hemde kıllar acayip uzun ve gürleşti

Ya bende bugün banyodan çıkınca dikkat ettim galiba benim hamilelik çizgim belli olmaya başlamış.
Erken değil mi acaba ya çok ince bi çizgi var
Canım bende o çizgi gebelik öncesi vardı hergün kontrol ediyom koyulaşma var mı diye bana aynı geliyo,esmer tenlilerde biraz daha erken koyulaşıyomuş esmer misin

Canım bende o çizgi gebelik öncesi vardı hergün kontrol ediyom koyulaşma var mı diye bana aynı geliyo,esmer tenlilerde biraz daha erken koyulaşıyomuş esmer misin
aaa olabilir bak ben esmerim ondan böyle çabuk göründü demekki

ALLAH hepinizden razı olsun sağ salim kucağınıza alın inşallah... beni dualarınızda unutmayın ismen dua edin inşallah. ismim Emine

Evet canım esmerlerde erkenden beliriyomuş bi makalede okumuştum aklımda kalmış :)
Olabilir canım esmerler zaten biraz daha tüylü falan oluyor ordan mantık yaptım
Bulantılar genelde 10. hafta pik yapar sonra azalmaya başlar diyorlar inşallah atlatırsın 1 2 haftaya kuzum ya

ALLAH hepinizden razı olsun sağ salim kucağınıza alın inşallah... beni dualarınızda unutmayın ismen dua edin inşallah. ismim Emine
Amiin canımm inşallah Rabbim sendende razı olsun gönlünü ferah tut strese sokma kendini görürrsün en kısa zamanda inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…