2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Banu Çiftçinin programında cherry domates kadar diyor ama o kadar büyük olabilemez bence 2-3 cm birşey zaten:KK53:

Bebek görüldüğü için kese büyüklüğünü söylemedi bana ama bebek 1,5cm idi canım.
6+0 DA GİTTİM KESE GÖRÜNDÜ ÇOK ŞÜKÜR, 12 MM. AMA DR ÇOK KÜÇÜK NET GÖREMİYORUM 5 GÜN SONRA GEL DEDİ, BEN 10 GÜN SONRA GİDECEĞİM İNŞALLAH, NORMAL MİDİR GÖRÜNMEMİŞ OLMASI. AÇIKÇASI HASTANE DE ÖYLE İYİ DEĞİL BAŞKA DR A GİDECEĞİM İNŞALLAH

6+0 DA GİTTİM KESE GÖRÜNDÜ ÇOK ŞÜKÜR, 12 MM. AMA DR ÇOK KÜÇÜK NET GÖREMİYORUM 5 GÜN SONRA GEL DEDİ, BEN 10 GÜN SONRA GİDECEĞİM İNŞALLAH, NORMAL MİDİR GÖRÜNMEMİŞ OLMASI. AÇIKÇASI HASTANE DE ÖYLE İYİ DEĞİL BAŞKA DR A GİDECEĞİM İNŞALLAH
Bende ilk başta 6+4 iken gitmiştim benimde kese o zaman 13mm gibi birşeydi yanlış hatırlamıyorsam. Bebek yeni oluşuyor demişti. Normaldir yani sıkıntı yapılacak bir durum yok bence.

Bende ilk başta 6+4 iken gitmiştim benimde kese o zaman 13mm gibi birşeydi yanlış hatırlamıyorsam. Bebek yeni oluşuyor demişti. Normaldir yani sıkıntı yapılacak bir durum yok bence.
kız benim dr kese küçük sanki dedi. kesede bebek var mı dedim önce bak var görmüyor musun deyip cihazı bana çevirdi, sonra da bulanık net göremedim dedi, bir ilçe hastanesine gittim çelişkili konuşması bizi önce tedirgin etti, sonra eşim dedi boşver gidelim baksana bizden başka hastası da yok. bizde geldik

X