2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Şükür kuzum iyiyiz tabi her an doğuracak gibi hissetmemi saymazsak Çok fenayım 2 gündür.
Kasılman mı oluyor neden öyle hissediyon
Son aylarda artıyordu sancı kasılmalar ha şimdi ha bugün diye geçirtiyor sıpalar günleri
Sağ salim gününde gelsin kuzucuğum ❤

Kasılman mı oluyor neden öyle hissediyon
Son aylarda artıyordu sancı kasılmalar ha şimdi ha bugün diye geçirtiyor sıpalar günleri
Sağ salim gününde gelsin kuzucuğum ❤
Yok kuzum ya baskı hissediyorum şişlik sanki sığmıyor gibi karnıma o yüzden galiba
His olarak öyle yani.
Tabi Kasılmada oluyorda şu sıralar ama normal seyrinde, Abartmıyor sağolsun
Teşekkür ederim kuzum inşallah vaktinde gelsinn

Eee büyüyor annesi olsun o kadar
Uslu kuzum benim sakin sakin gününü bekliyor
Annesine relaks ol benim erken gelmeye niyetim yok burası rahat mesajı veriyor

Ne iyi ettin hep gel hep
İyiyiz kuzum siz nasılsınızz nasıl gidiyor

Ne iyi ettin hep gel hep
İyiyiz kuzum siz nasılsınızz nasıl gidiyor
Bizde hep bir koşturmaca inan nasıl akşam oluyor nasıl yatıyoruz anlamıyorum
Bu akşam nazlı hilali uyuturken boş boş tavanı izledim yorgunluktan
Malum ben dört ay sonra döndüm memleketten
Evi tahmin edersin
Bugün anca düzene sokabildik evi, duşa girerken artık yorgunluktan ağlayacaktım

Oyy ne zor gelmiştir şimdi aylar sonra nazlı kuzum nasıl sen nasılsın canım

Tahmin edebiliyorum
Neyse kuzum bir yandan bitmesi iyi olmuş parça parça yapınca hem insanın gözünde büyüyor hemde hergün hergün Yorulmuş oluyor.
Yorgunluk kahvesi lazım sana, yakın olaydım yapardım hemen

Oyy ne zor gelmiştir şimdi aylar sonra nazlı kuzum nasıl sen nasılsın canım

Günlük rutine dönmek zor olmadı da evi toparlayıp düzene sokmak epey zor oldu ben giderken kıştı
Yazlık kışlık değişimi yaptık, nazlı hilalin küçülenlerini kaldırdık, dolap içleri baza altları derken baya yorucu oldu

Ben iyiyim çok şükür canım, nazlı hilalin peşinde koşturup duruyorum, gelir gelmez bir haftada 500 gr verdim
Nazlı kız da maşallah sürekli hareket halinde, sürekli bir şeyleri alıp başka yerlere koyuyor her şey her an her yerden karşımıza çıkabilir
O kadar hareketli ki yemek yemek için bile oturmak zoruna gidiyor her öğünde savaş çıkıyor

Siz nasılsınız canım, beste nasıl
Kolik kız

Sağol kuzum keşke yakın olsak da içsek karşılıklı
Derleme toplama bitti, şimdi sırada detaylı temizlik var
Ama haftaiçi eşim işteyken ben sadece günlük işleri yapabiliyorum, tek başıma cam kapı perde yapamam nazlı hilal çok hareketli
Haftasonu yorgunluktan anamızı ağlatıp haftaiçi yatıyoruz
Zaten gündüz yemek bulaşık evi topla nazlı Hilal’i yedir uyut oyuncakları 1500 kere topla derken zaman geçip gidiyor
Akşamları da eşim gelince hemen yemek yiyip parka gidiyoruz sonra nazlı hilal ağlaya ağlaya geliyor parktan
Bu kez de banyo yaptır uyut derken valla en son ayaklarım sızlıyor artık

Çok zorlanıyorum..hiç durmuyor malesef. Koltukların üstünde geziyor.. Çocugun işi gücü tencere kepçe bulaşık makinesi süpürgebazen pilim bitiyorevdede bunaldık malum
Yaa
Erkek bebe hiperaktifliği olsa gerek kuzum
Şuan gözümde canlanıyor ilerisiii
Ama çocuklarda haklı ya nasıl atacaklar enerjiyi bir şekilde böyle böyle anca işte. Temiz hava bile alamadılar kıştan çıktık corona patladı. Ablasıyla oyun kurabiliyorlar mı belki o yönden paçayı kurtarırsın nefes almalık zaman kalır

Keşkee
Kız, sen anlatırken ben yoruluyorum yine
O değilde hak veriyorum ben bile iki kişi yaşadığımız evde cinnet geçiriyorum bazen mutfaktan çıkamıyor gibi hissediyorum kendimi hiç toplu kalmıyor gibi Senin bebeyle yetişememen, zamanın pırr diye akması çok daha normal kuzum
Bakalım ben nasıl günler görecem
Şu sıralar zaten uyku moduna geçtim uyanıp uyuyorum öğlen oluyor yine uyuyorum tadını çıkarıyorum son uykularım diye

Valla çok klasik olacak ama bol bol uyu
Bak daha günün ilk yarısındayız, sabah 7.30da kalktık, şu saate kadar emzirmek dışında totom yer görmedi
Ama sağlık olsun da bu yorgunluklar geçici diyerek avutuyorum kendimi

Yine çok klasik bir laf ama çok doğru, her şeyin başı sağlık, bak geçen yıl bu vakitlerde ben nelerle uğraşıyordum, çocuğuma bile bakamıyordum ama şimdi çok şükür sağlıklıyız varsın yorgun olalım

Aynnennn öyle kuzum kesinlikle
Maşallah, hala emişiyor musunuz darısı başıma artık
Siz yine büyük çoğunluğu atlattınız 1 seneye çok daha rahat edeceksiniz

Ne kadar da biz beste’yi geçtim ben bile ayakta yiyorum artık oturmak mümkün değil eşimle pert oluyoruz gazımız da hala devam ediyor bu arada doktorun dediği gibi 1,5-2 yaşı bulacak herhalde, sağlık olsun
Ellerine sağlık canım. Benim de evi bi elden geçirmem gerekiyor ama kendimde o gücü bulamıyorum detaylı bi temizlik yapmam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…