2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Sabah sabah kalktım pişi yaptım hayatımda ilk kez. Kabartma tozuyla yaptım ama beyfendi beğenmedi zıkkım ye diyesim geldi ama sen yapta yiyelim dedim
Eline sağlık kuşum iyi demişsin
Bende geçen ilk defa evde çıtır tavuk yaptım gayette iyi oldu. Övsün diye sordum nasıl olmuş diye demesin mi “içi iyi pişmemiş lokum gibi olması lazımdı”
Bir dahakini kendin yaparsın dedim bende

Ellerine sağlık :)) çok biliyorsa kendi yapsın

Hamilelik kilosu gözümde değil zaten o doğumdan sonra bi şekilde gider kuzum dediğin gibi çok almadım 10 kiloyla bile bitse en fazla 4 kilosu kalır bana.
Benim bu sorunum biraz genel. Hamilelikten gayrı olarak bi problemim var
Eşimde diyor zaten gitmek istersen spora da gönderirim seni diye Bende senin gibi vakit bulabilir miyim o ayrı Leslie nin gözünü seviyim amaann

Leslieyi siz öğrettiniz bana bende kardeşime öğrettim

Cnm çok tatlış bir hamilesin. Hiçte kilo almamışsın.. Gayet iyisin.
Ama göbiş inin maşallahı varRabbim saglıklı bir şekilde kucagına almayı nasip etsin.. Cicileride çok güzel yektamızın

Cnm çok tatlış bir hamilesin. Hiçte kilo almamışsın.. Gayet iyisin.
Ama göbiş inin maşallahı varRabbim saglıklı bir şekilde kucagına almayı nasip etsin.. Cicileride çok güzel yektamızın
Sağolasın canım benim
Sen nasılsın? Nasıl gidiyor eymencikle

Kuzum benimki de neko esnek wrap sling olarak geçiyor
Bence kesinlikle al çok iyi
Biz şu sıralar da kanguru kullanıyoruz
Evi süpürürken falan hep kucağımda
Diş dönemi ya çok mızmız sürekli kucak istiyor
Kanguru kurtarıcımız oldu

Buraları duygulandırıp kaçmışım

Milletin işi gücü yok da nelerle uğraşıyor
Boşver canım densiz çok
Üzme hiç tatlı canını
Oradaki çoğu kişi okuduğunu bile anlamıyor, gelişine sallıyor öyle

Sabah sabah kalktım pişi yaptım hayatımda ilk kez. Kabartma tozuyla yaptım ama beyfendi beğenmedi zıkkım ye diyesim geldi ama sen yapta yiyelim dedim
İyi ne güzel kendini tutabilmişsin

Ben de leslie yapmaya başladım bu kadar işin arasında
55 kiloyla hamile kalmıştım, 52 kiloya kadar düşmüştüm ama memlekete gidip uzun da kalınca annemin yemekleriyle tekrar 55 oldum
Kilom fena değil de sıkılaşmam gerek

Bende 52 ile hamile kaldım şuan 54,5 kiloyum. Gerçi dün o Kadar çok yedim ki. 2 kilo almış olabilirim

Çok kararsız kaldım bi alışveriş cinnet anıma denk gelirse alırım ama
Duygulandırıp kaçma olayına normalde olsa kızardım ama kızmıyorum çünkü şu sıralar duygulanmaya müsait bir yapım var

Zaman su misali akıp gidiyor bakmışsın buyumuste ikinciye hazırlık yapıyorsun.rahat ol cnm inşallah buradan paylasacaksin senin paşayı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…