2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Biraz öyle :) babası kılıklı. Yeter ki gözünü kapasın anında uyuyor eşim. 1 saatlik öğle arasında eve gelip uyuyan bir adam :))

Amin canım o günler de gelecek merak etme...Allah izin verirse seneye bugünler de artık herşey rayına oturmuş yatmadan önceki besleyip sabaha kadar uyuyacaklar

Üzmez oğlum...kızım daha çok yoruyor hele o ağlaması yok mu..siz siz olun kızınıza yağmur damla nehir ırmak ismi koymayın bildiğin şakıyor benim kız doğduğundan beri yoksa bir tanedir kuzum ama o ağlamalar yok mu çıldırıyorum bazen

Emzik alıyor muydu? Tam emziklik çünkü hem sütün boşa gitmez hem dinlenirdin. Dışarı falan çıkın a napıyprsunuz kızlar eemzirenler saat başı zor değil mi ?

İnş canım mecburum başka yolu yok. 40 kg vermem lazım. Ay yazarken bile fena oldum
Bende 83 kilo oldum.75 olsak cok iyi artik 65 lerde gozum yok🤣🤣🤣haftaici bir gun goruselim biz iki dobis🤣🤣🤣 musait olursan

Selamlar biz 1 aylik olduk
Nisan annelerine sormak istedim bebeği benimki gibi gazli olanlar gazli dönemleri hafifledi mi? Ne zaman hafifledi?motivasyon olsun bana da umarim güzel cevaplar gelir :)

İlk kilolar çok hızlı gidiyor. Eylüle kadar 2 ayın var 1 ayda 5 kilo yani 1,25 haftalik vermen lazım. Çok sıkı diyet gerektiriyor. Ama yaparsın inanıyorum. Sende kendine inanırsan bu iş oldu say bile 😍🙏🏼
Eşim geldi akşam gelirken sağolsun çerezciyi satın alıp ta gelmiş. Yeriz diyor :) inş çiğ almışsındır dedim. Babamla senin için çiğ aldım diyor :) o zaman yeriz dedim :KK70:
Kizlar leslie mile 1 e basladim. 3 gundur yapiyorum. Ilk gun cok kolay geldi cunki dinlenmis vucutla yaptim 2 kere yapsam yapardi. 2 gundur sonunu zor getiriyorum. 2.5 yasindaki kizmla beraber yapiorz tv de acip cok zevk de aldm. Sorum su ne kadar yani kac gun yapicaz mile 1 i. Ne zaman 2 ye gecmeliyim sizce. Ben diyet yapmiyorum baya zor diyet yapmak benim icin. Cunki cok geziyorum ya da surekli bende birileri oluyor. Bari egzersizle eriyim dedim.
İlk 1 hafta yeterli
Ben hep 3 mil le başladım. Terlediğime değmez 12-13 dk çünkü
Ama tabii esas olan 1-2-3 şeklinde gitmek.
Bende 83 kilo oldum.75 olsak cok iyi artik 65 lerde gozum yok🤣🤣🤣haftaici bir gun goruselim biz iki dobis🤣🤣🤣 musait olursan
Tabii canım görüşelim numaramı gönderiyorum.
Selamlar biz 1 aylik olduk
Nisan annelerine sormak istedim bebeği benimki gibi gazli olanlar gazli dönemleri hafifledi mi? Ne zaman hafifledi?motivasyon olsun bana da umarim güzel cevaplar gelir :)
40 ı çıksın bi nebze rahatlıyor
Kendim için diyeyim 2.ayı doldurduktan sonra tamamen bitti diyebiliriz. Artık sancı kıvranma pırt için uyanma kalmadı

Eşim geldi akşam gelirken sağolsun çerezciyi satın alıp ta gelmiş. Yeriz diyor :) inş çiğ almışsındır dedim. Babamla senin için çiğ aldım diyor :) o zaman yeriz dedim :KK70:

İlk 1 hafta yeterli
Ben hep 3 mil le başladım. Terlediğime değmez 12-13 dk çünkü
Ama tabii esas olan 1-2-3 şeklinde gitmek.

Tabii canım görüşelim numaramı gönderiyorum.

40 ı çıksın bi nebze rahatlıyor
Kendim için diyeyim 2.ayı doldurduktan sonra tamamen bitti diyebiliriz. Artık sancı kıvranma pırt için uyanma kalmadı
Masallah canim sana yaa. Ben 1 haftayi tamamlayim en iyisi :cool: benim gunlarim zatentempolu geciyor yorgun oluyorum. vücudum alssn biraz. Evin isi hic mi bitmez bitmiyor sinir oluyorum. Cocuklarin benim dolabi doktum dun geri duzenledim giyilmeyenleri kaldirdim. Aksama cay icemedim kolumu kaldirip. Sirada halilar var

Masallah canim sana yaa. Ben 1 haftayi tamamlayim en iyisi :cool: benim gunlarim zatentempolu geciyor yorgun oluyorum. vücudum alssn biraz. Evin isi hic mi bitmez bitmiyor sinir oluyorum. Cocuklarin benim dolabi doktum dun geri duzenledim giyilmeyenleri kaldirdim. Aksama cay icemedim kolumu kaldirip. Sirada halilar var
Evet ya bitmeyen işler... Kapı pencere açık sürekli kirleniyor temizlik çok nankör. Bacaklarım sızlıyor benimde.

Benimde ayaklar. Bi de benim buyuk kiz hic durdurmuyor beni surekli oyun oynamak istyor. Cekistiryor is filan yaparken de :110:
Aynı durumdayım. Umay kucağımda maç yaptım. Oynasın diye uzun zamandır çıkarmadığım küçük renkli toplarını çıkardım (100 tane ) markete gittik, canı istedi diye yayla çorbası yaptım. Canı istedi kalktık birlikte ağlayan pasta yaptık, parka gittik ama hala canım sıkılıyor oyun oynayalım diyordu :KK43:(

Aynı durumdayım. Umay kucağımda maç yaptım. Oynasın diye uzun zamandır çıkarmadığım küçük renkli toplarını çıkardım (100 tane ) markete gittik, canı istedi diye yayla çorbası yaptım. Canı istedi kalktık birlikte ağlayan pasta yaptık, parka gittik ama hala canım sıkılıyor oyun oynayalım diyordu :KK43:(
O bizde de var. Üstelik evde yaşıt kuzeni var. Ama yeğenim sürekli tablete baktığından kızım da sıkılıyor
Anne hadi oyun oynayalım.bazen ağlayasım geliyor ya. Ev kuşu ikisi de.ben ya da eşim olmadan indikleri çok nadir halbuki dibimizdeler ev bahçenin önünde camdan seslerini duyuyorum denize girseler görüyorum seslensem duyarlar ama yine de biz ilala da biz olacağız

Kiskanclik kin olmasin diye aslinda buyuge daha ilgili ozenliyiz. Cok sukur benim bebegim yatan bir bebek kucaga alistirmadim cok sukur Allahima. Ama buyuk burnumdan getiriyor. Onu alt degismek emzirmek icin aldigimda hemen uzermize cullaniyor. O sut icti bana da sut yap. Doru At hastasi benim kiz 1 duzine at aldik sallanan at aldik. 1 cuval oyuncak var hicbirine pas vermez 'hadi at oynayalim' der dun aksam son 1 sepet oyuncagini da kaldirdim cok dagitiyor. Atlari kaldi ortada simdi. Su an dizde sallatiyor keyif yapiyor hanim.

Kiskanclik kin olmasin diye aslinda buyuge daha ilgili ozenliyiz. Cok sukur benim bebegim yatan bir bebek kucaga alistirmadim cok sukur Allahima. Ama buyuk burnumdan getiriyor. Onu alt degismek emzirmek icin aldigimda hemen uzermize cullaniyor. O sut icti bana da sut yap. Doru At hastasi benim kiz 1 duzine at aldik sallanan at aldik. 1 cuval oyuncak var hicbirine pas vermez 'hadi at oynayalim' der dun aksam son 1 sepet oyuncagini da kaldirdim cok dagitiyor. Atlari kaldi ortada simdi. Su an dizde sallatiyor keyif yapiyor hanim.
Allah kolaylık versin canım. İki çocuk zormuş gerçekten. Üç ve üstünü düşünemiyorum 🤪

O bizde de var. Üstelik evde yaşıt kuzeni var. Ama yeğenim sürekli tablete baktığından kızım da sıkılıyor
Anne hadi oyun oynayalım.bazen ağlayasım geliyor ya. Ev kuşu ikisi de.ben ya da eşim olmadan indikleri çok nadir halbuki dibimizdeler ev bahçenin önünde camdan seslerini duyuyorum denize girseler görüyorum seslensem duyarlar ama yine de biz ilala da biz olacağız
Ay canim sorma. Dun bende zaten yorgunum evden isten usanmis bir halde. Meyve suyu verdim kanepedeydi. Kizim dokme ocaga bakip gelcem dedim. Bosaltmis hepsini. Agalamak istedim ya. Napicagmi sasirdim. Hic yapmazdi.
Bi de tuvaleti ogretmeye calisyorum. Cok zorluyor. Yapmak istemiyor. Beze yapcam diyor. Kardesi de beze yapiyor cunki :olamaz:

Ay canim sorma. Dun bende zaten yorgunum evden isten usanmis bir halde. Meyve suyu verdim kanepedeydi. Kizim dokme ocaga bakip gelcem dedim. Bosaltmis hepsini. Agalamak istedim ya. Napicagmi sasirdim. Hic yapmazdi.
Bi de tuvaleti ogretmeye calisyorum. Cok zorluyor. Yapmak istemiyor. Beze yapcam diyor. Kardesi de beze yapiyor cunki :olamaz:
Kızın kaç yaşında canım?

Allah kolaylık versin canım. İki çocuk zormuş gerçekten. Üç ve üstünü düşünemiyorum 🤪
Ay aralari sık olunca mi bilemiyorm ama benim buyuk kiz hep zor bir bebekti. Bebekken gunduz uykusu gunde 1 kez 20 dkydi. Ne yerde ne gokte dururdu. Allah yuzume bakti simdiki iyi cok sukur. Kuzenimnde 1 yasinda kizi var. Daha gece dedim aman aman yapma hemen die :-) ama bi örnek var esimin arkadasi 5 yas arayla yapti. O cocugu gordum sukur ettim. Cocugu bogacak neredeyse. Surekli uzerine geliyor vurmaya calisiyor. Allah sabir versin sana dedim.

Tam tuvalet eğitiminin zamanı ama evde beze yapan kardeş varken zor olur:/
Dün ayran istedi kızım, yaptım ve anında döktü 😕 su istedi onuda döktü. Sinir krizi geçirecektim. Pasta verdim dökme dedim, tamam derken döküyordu az daha. Dün acayip sakardı 😅

X