2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bende onu merak ediyorum ne zaman arayacaktı diye Yine de takip etmek lazım bir anne olarak
Bizim hemşire de hem benim tetanozun devamını hemde Beste’nin iki aylık aşı tarihini yanlış vermiş Takip etmesem kalacak öyle. Tetanozu da sağolsun A April wind uyardı aşı kartıma 1 ay öncesini yazmış.

Kızlar merhaba , benim oğlum bi kaç gündür salya akıtmaya başladı. sanki geçmiş yorumlarda başka bebeklerde vardı salya akıtan . Doktora soranınız oldu mu? diş olacağını zannetmiyorum . en erken 3. ayda çıkabiliyormuş diş . Biz daha 66 günlüğüz.

canım soranlar oldu normal demiş doktor, emmek istedikleri zaman tükrük çıkarıyorlar, oda akıyo yani benimki en azından öyle çıkardığı tükrük salya gibi akıyo kontrol edemediği için, dış olduğunu sanmıyorum ama erken çıkaran bebeklerde oluyormus

Bizde de var canım. Artık ses çıkarmaya çalışıyorlar ya dillerini hareket ettirdikleri için oluyormuş.

Normal canım benim oğlum da 66 günlük salya olmaya başladı 1 haftadır.

Allahtan eşim izinde dışarı çıkacaktık 2 tane numara var biri cep asla açmadılar bi gittim odada meyve yiyorlar aslında bizim hemşiremiz çok iyi ama iş takibi yok

Biz de çarşamba günü 48 günlükken kalça usg çektirdik, çok şükür normal çıktı
Ama benim de aklıma şu takıldı
Kimi doktorlar üç aylıkken çağırmış ya bizimki erken çekildiği için tam doğru sonucu vermeme ihtimali var mı

Bizimki 1 aylık kontrolümüzde çekildi canım, doktorumuz sorun olmayacağını söyledi

Kızlar nasılsınız ?

Benimle beraber karatay diyettine başlamak isteyen varmıı ?

Kızlar sizin bebişlerin uyku düzeni oluştu mu
Ben kırkından sonra düzelir diye bekledim ama bizde değişen bişey yok. Gündüz uykumuz yok neredeyse şekerlemeleri saymazsak, geceleri de ilk yattığında 2-3 saat uyuyor sonra 1 saate bir kalkıyor neredeyse. Uyuduğunda da dalgın uyumuyor sürekli ses çıkarıyor hareket ediyor uyanmaya çalışıyor sallıyoruz öyle olduğunda yoksa hiç uyumayacak. Kaka yapmaya kusmaya gaz çıkarmaya herşeye uyanıyor sonra uykuyu kaçırıyor

Kızlar melike222 nerelerde ben mi kacırdım acaba yazdıda..
M muttervonmarienkaefer cnm bızımde mevlıdımız pazar gunu.. Cok buyıtuyorum gozumde 100 kısılık olacak bir an once bitse valla..
Burdayıım ☺
Bayram çocuk gelen giden derken fırsatım olmadı şu aralar canım :)
Nasılsın bebiş nasıl düzeniniz oluştu mu ☺

Kırkından sonra düzelir diye umutla bekleyen anne benim kızında gündüz uykusu kucakta yerine koydum mu gözler pıt açılıyor. Seninki gibi gece 3-4 bazen 5 saat uyuyor. Gaz kaka herşeye kalkıyor sonra uyut uyutabilirsen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…