2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Deneyimli olunca insan ne yapacağını biliyor.ben korkudan gitmistim dok tora kesinnasil oldu şimdi iyi mi
Bi kez bizde gittik. çocuğa orda duş aldırdılar. Rezil oldu çocuk. Bende artık evde herşeyi yapıyorum eğer düşüremezsem götürüyorum :) Şubat Mart gibi düşürmedim eşimde yoktu taksiyle götürdüm. Gittiğimizde 40 olmıştı ateşi. Orda bile zor düştü.
İnsan zamanla öğreniyor bazı şeyleri. Şimdi iyi okula gitti. Bugün Doğum gününü kutlayacağız okulda. Koşa koşa gitti :) dolven koydum çantasına, öğretmeninede söyledim. Tekrar Çıkarsa verecek.

Biz hala 2. Ay aşımızı olmadık hemşire arayacaktı ama aramadı öğleden sonra gidicez eşimle soralım telefonla da ulaşamadık
Belli bi gün de yapılıyormuş ya canım belki o yüzden aramamıştır.
Gunaydin kizlar.bizim ateşimiz asidan sonra en fazla 37.2 cikti.sadece bacaklarını örttüm gecede pencereyi actim yükselmedi ateşi.korkulacak bir asi degilmis kizlar
Bizim de çıkmadı çok şükür rahat uyudu.

Belli bi gün de yapılıyormuş ya canım belki o yüzden aramamıştır.

Bizim de çıkmadı çok şükür rahat uyudu.
Gittik canım aşı açmadık bu hafta dedi başka merkezden isteriz yarın gelin dedi tamam dedim 1 saat sonra aradı haftaya çarşamba 10 da gelin dedi o gün yaptırıcaz canım sadece bu aşıya özel bi durum bu dedi

Amin canim. Nasil Duru biraz daha iyi mi

2 gündür bizimkinde boğaz ve ateş var ıbufen kullanıyoruz 6 saat arayla antibiyotik var birde ekstra ishal oldu çünkü kültür testi verdik daha çıkmadı
Oy gecmis olsun kuzum. Buyuk olan mi kucuk olan mi?

isimdeyimgucumdeyim canim size de gecmis olsun. Ins yukselmez tekrar.

Biz hala 2. Ay aşımızı olmadık hemşire arayacaktı ama aramadı öğleden sonra gidicez eşimle soralım telefonla da ulaşamadık
Canim cozulmus sorun ben yazana kadar evet bu asi belli gunlerde yapiliyor ve saatliymis. Bizim de yarin 9.30 da mesela. Ve ben cok korkuyorum

Gunaydin kizlar.bizim ateşimiz asidan sonra en fazla 37.2 cikti.sadece bacaklarını örttüm gecede pencereyi actim yükselmedi ateşi.korkulacak bir asi degilmis kizlar
Ay ins bizimkilerinde cikmaz. Birazcik gonlumu rahatlattin cnm.

Diyete 1 hafta ara vermiştim kızlar. Sıkılmamak için ve tekrar aynı hırsla devam etmek için. Bugün ara vermenin son günüydü tartıldım ve 200 gram kaybetmişim ara verince bile kilo gidiyor yahu
Oh ne guzel diyetmis o ben birak diyet yapmayi duzgun ogunumu yesem sukredicem bizimki cizik cizik hic durmuyor. 10da kahvaltiyi kurmaya basliyorum final 12.30 da sonlaniyor. Kucaga alisti iyice sanirim

Kizlar bir de bu asidan sonra banyo yasak mi? Biz her gun banyo yaptiriyoruz cinar cok terleyen bir bebek. Bir de ctesi mevlidi var. Yaptiramazsak kotu olacak sanirim :/
canım asla şu değmemesi lazım, oraya şu geçirmez bantlar var eczaneden alıp yapistirabilirsin, biraz dikkatlice yıkayıp şu değdirmezsen hiç olur, bacaklara şu değebilir ben yarim banyo yaptırıyorum her kakadan sonra

Büyük canım evdeyiz ama bayramda herhalde kaptı mikrop

3 gün yasak kuzum
3 Gün yasak canım ve liflenmeyecek canım
Oyy bir de uc gun yikildim. O zmn bantlardan bakayim ben hemen. Bizim gaz problemine dus da iyi geliyor. Yikayip masaj yapiyorum. Uc gun cok uzun

E ednah1907 canim gecmis olsun tekrar. Insallah bir an once gecer. Cocuklar cbk kapiyor hastalik ztn

Arkadaşlar salı günü aşı olduk biz yarın yani cuma günü yıkayabilirim demi artık bebişi

Diyete 1 hafta ara vermiştim kızlar. Sıkılmamak için ve tekrar aynı hırsla devam etmek için. Bugün ara vermenin son günüydü tartıldım ve 200 gram kaybetmişim ara verince bile kilo gidiyor yahu
Ohh super.ben hamileyken kilo verdim dogumdan sonra hızla aldim.biraz once bi mağazada kiyafet denedim hic bisey olmadi moralim bozuldu diyete başlıyorum bende

Doğum günü kutlu olsun canim
Zamanla öğreniyoruz

Teşekkür ederiz canım. Aslında Doğum günümüze 11 gün var ama kızım arkadaşlarıyla okulda kutlamak isteyince bugün kutladık:))
Şimdiden doğum günü kutlu olsun Gökçe’nin, nice mutlu huzurlu sağlıklı yılları olsun sizlerle birlikte

Korkma canım inşallah ateş huzursuzluk yapmaz nasılsınız canım? Çınar biraz daha rahatladı mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…