2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canım senin Doğum tarihi 10 Nisan benim 11 Nisan görünüyor. Sat 4 temmuz aslında aynı ikimizin niye öyle olmuş
Canım bizim seninle tüm tarihlerimiz aynı, sat da bat da. Bu site 1 gün geç gösteriyor.Ben kendim yazdım 10 Nisan tarihini çünkü sata göre tüm hesaplayicilar 10 Nisan diyor. Sen de o şekilde düzelt bence.sonucta 1 gün 1 gündür Bide ben büyük ihtimalle Mart annesi olacağım .çünkü sezeryan olacak o günleri sağlıkla görürsek insallah

Kızlar yeni sonucum ciktiiii
1 Ağustos ( 28. Gün) Değerim = 720
6 Ağustos ( 33. Gün) Değerim = 150000
4 tane sıfırı görünce kulaklarımdan duman cikti sanki yarın sabah saat 9:30 kendilerini görmeye gideceğiz inşallah.Doktorumla yeni konuştum kese çok rahat gözükür , bebeği bile görürüz dedi.Sanirim erken döllenme.Cunku değere göre 6 haftanın bitmiş olması gerekir.

Son düzenleme:
Süper canm çok sevindim yarın güzel haberlerini bekliyoruz inşAllah. Belki ikizdir :)) benimde sezaryen :) 10 gün önce almaz ya alır mı? 38-39 civarı alıyorlar sanırım. 1 Nisan :))
Aranızda Bursalı ve doktor tavsiyesi verebilecek var mı arkadaşlar?

Değerler çok iyiymiş, maşallah Bir benim doktorum görünmez dedi çok ilginç

inşallah güzel haberlerle gelecegizdoktor da ailede ikiz var mı hiç dedi bunu hiç beklemiyordum garip oldum.Bakalim ultrason ne diyecek.Ya bebiş çok önde yada birden fazla.Allah isteyen herkese versin inşallah. Benim oğlum 37 haftalık doğdu.37 ye kadar 3 kez doğum başladı ama durdurdular.7-8 kez ciğer geliştirici iğne (seleston) vurdular erken doğacağı için. Ben dogumhaneye çok gittim yani.O yüzden en geç 38 de alırlar hatta 37 de olabilir.Oglum oksijensiz kaldığı için riske atmazlar.

Değerler çok iyiymiş, maşallah Bir benim doktorum görünmez dedi çok ilginç
Aramızda 5 gün var sanırım zaten.Bide benim değerime göre haftam daha ilerde gözüküyor.O yüzden gözükür dedi canım.Sabret az kaldı çift çizgiyi gördük nasıl olsa

Biz de kesemizi gördük kalp atışı için ayın 15ine bekliyorum dedi Dr. Bu gebelikte hiç bhcg baktırmadım. 1 sağlıklıdoğum 2 kaybım vardı bu gebelikten önce. İnşaallah bunda bir problem yaşamam. Hiçbirimiz yaşamayalım inşaallah

Kızlar beni Dr um 2 gün sonra kontrole çağıdı. Bugün Beta HCG baktırdım 485 çıktı. Hesaplarıma göre 4+1 im. Gittiğimde Gebelik kesesini görebilir mi acaba,vajinal derse baktırmalı mıyım riskli diye duymuştum

Hayırlı olsun sağlıkla kavuşalım hepimiz inşallah

Hiçbirimiz yaşamayalım, sağlıkla kucağımıza alalım inşallah, hayırlı olsun sizinki de

4+1 olduk bugün ben erken öğrenenlerdenim
Hadi hayirli olsunBen de 3+4 de ogrenmistim.Erken öğrenince zaman geçmiyor ya

Estagfurullah bugun bnde gordum sulurler olsn keseyi
Topigimizin ilk keseleri görünmeye başladı masallah kaç haftalık ti peki bugün?

Bu bebiş sağlıkla doğsun inşallah. Benim de 1 kaybın oldu oğlumdan sonra.
Bu kadar erken karından gözükmez canım .Bence 4-5 gün daha bekle öyle git.Vajinal bakmaları iyi değil.Burda bı arkadaş yazmıştı vajinal muayeneler den sonra kalbi durmuş. Allah korusun düşük sebebi zaten.Venim doktorum vajinal bakmak istemiyorum 5. haftada görüşelim demişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…