2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Slm kizlar gecen hafta persmbe gunu cok hafif pembe leke gelince korktuk doktora gittik karindan bakinca keseyi gordu 5 haftalikti.. kalp atisini duyabilir myz diye sordm.. karindan duyamam cok erken ama vajinal belki duyulur dedi istersen bakaym dedi ben de cok heyecanli oldgm icin duymak istedm.. doktor kalp atimini gorebiliyorum ama sana dinletebilmem icin cok erken dedi haftaya tekrar gel dedi insallah persmbe gunu tekrar gidicm.. ama bana baska hicbi bilgi vermedi yani bebegn sukadar haftalik sunlara dikkat et soyle beslen falan hcbsy soylemedi.. persembe gunu hazirlikli gitmek istiyorum neler sormaliyim neler ogrenmeliyim

Sağlıklı beslenmeliyiz doktorlar pek bilgi vermiyorlar o konuda ben tek tek soruyordum ilk gebeliğimde şunu yiyim şunu içiiim mi diye.
İnternette güzel makaleler var gebe beslenmesi ile ilgili bulursam güzel bişiii paylaşayım hepimize faydası olur

Gözünaydın lekelenme devam ediyor mu? İlk haftalar doktorlar genelde pek bişey anlatmıyor bende hep internetten araştırıyorum Dr. Banu çiftçinin gebelik programını indirdim detaylı güzel her haftanla ilgili bilgi veriyor. Videolarda var beslenme ile ilgili bilgi de var bir bak istersen
Gunaydn canm cok tskkur edrm uygulama ismi icin indireyim hemen.. lekelenmem bitti cok sukur insallah bdha olmaz cok korkmustuk o gun..

Sağlıklı beslenmeliyiz doktorlar pek bilgi vermiyorlar o konuda ben tek tek soruyordum ilk gebeliğimde şunu yiyim şunu içiiim mi diye.
İnternette güzel makaleler var gebe beslenmesi ile ilgili bulursam güzel bişiii paylaşayım hepimize faydası olur
Cok sagol canim paylasirsan takipteyim birbirimize yardimci olalim insallah :KK200:

Gözünaydın lekelenme devam ediyor mu? İlk haftalar doktorlar genelde pek bişey anlatmıyor bende hep internetten araştırıyorum Dr. Banu çiftçinin gebelik programını indirdim detaylı güzel her haftanla ilgili bilgi veriyor. Videolarda var beslenme ile ilgili bilgi de var bir bak istersen
Canim uygulamadan her cikip girdigimde bilgilerimi tekrar istiyo bsyi yanlis mi yapiyorum acaba

Kızlar merhaba benim kasiklarım karnim hala ağrıyor normal mi sizce siz de var mi ağrı. Birde doktor magnezyumun düşük dedi sizin değerleriniz nasıl

Merhaba kızlar benim adetim 4 gecikti ,4.günde beta hcg değeri 1042. Oğlumda 17 aylık henüz süpriz oldu bu bize. Hala inanasım gelmiyor..

Kızlar merhaba benim kasiklarım karnim hala ağrıyor normal mi sizce siz de var mi ağrı. Birde doktor magnezyumun düşük dedi sizin değerleriniz nasıl
Bende de regl olacakmış gibi ağrı geziniyordu bi iki gündür yok
Ben magnezyum tablet içiyorum el ayak uyuşmam oluyordu doktor önermişti

Herkese merhaba kızlar nasılsınız ? Ben 6+1 haftalık hamileyim ve aşırı midem bulanıyor. 5. Haftada başladı bulantım. Sizler kaç haftalık oldunuz ?

Herkese Merhaba

Inşallah bende nisan annesi olurum. 3 gündür idrar testim silik çizgi çıkıyor. Ovulasyon testim de koyu bayağı. Ya bugün ya yarın bat günüm. Yalnız dün ve bugün kahverengi akıntı var. Daha önce bir kimyasal gebelik yaşadım. Endişe ediyorum.

Bu ay ilk defa yumurtlamadan sonra progestan kullandım günde bir tane. Daha önce gittiğim bir doktor vermişti ama çok yan etki yapınca 2 günde bırakmıştım. Bu ay ne yaparsa yapsın bir kere şansımı bunla deneyeceğim dedim.

Lekelenme sizce yerleşme mi yoksa adet mi olacağım. Benim gibi olan var mi?
Benimde ikinci hamileligim ikisinde de lekenlenme oldu o lekeleri gorunce hamileligimden emin oldum yanilmadim Allah nasip ederse bende nisanda ikinci bebegimi alacam kucagima

Tamam canım ben bayramdan önce düşünüyorum çok heyecan yaptım ilk olunca galiba :anneadayı::KK48:

Bence de gitmek lazım ama bu şuan 4. Haftadayım görünmez bir şey. Sonra da ailelerin yanına gidiyoruz yolculuk tatil vs derken yerleşik düzene geçene kadar bi süre bekleyeceğim bakalım.
Sen git bebişini gör annesi minik susam :halay:

Benimde ikinci hamileligim ikisinde de lekenlenme oldu o lekeleri gorunce hamileligimden emin oldum yanilmadim Allah nasip ederse bende nisanda ikinci bebegimi alacam kucagima
Merhaba hayırlı uğurlu olsun bebişiniz
İlk çocuğunuz ne kadarlık benim de 2. Bebeğim olacak oğluşum da 17 aylık

X