2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Hayırlı olsun canım öncelikle.24 saatte bir 2 kat artıyor zaten.normal yani.benim 5 gün önceki değerim 720, bugün ki 150000

Ben de erken öğrendim. Sat 4 temmuz ve ben 30 temmuzda idrar testi yaptım.Daha bat gelmemesine rağmen kopkoyu çıktı. Ama şuan değerlerim de çok yüksek zaten. Yani standart dışı biraz.Normalde bat öncesi testler baya silik çıkar.Ben sanki gecikme olmuş gibi köyü çizgi gördüm.

Amin inşallah şimdi de sırada o var dimi.E sonra da cinsiyet beklicez:KK49:insallah bu sefer sağlıkla kucagimiza almayı nasip etsin Allah:KK200:

Evet erken öğrenmek çok kötü, zaman geçmiyor.keske bat şöyle bı 10 gün falan gecseydi de ben farkında olmasaydim diyorum.Olsun şükür öğrendik ya azcik sabretcez napalim:anne:
Aramizda 1 gun var bnde sat 3 temmuz bnde 26 temmuzda ogrendim de bnde kan pihtilasmasi oldugu icin erken ogrenmem lazimdi hemen igneye basladim o acidan ii oldu aslinda.. Buarda suan hcg kac bilmiom ama bnmde aslinda bir hafta oncesinfe hcg 48 cikti banada hep yuksek gibi geldi doktorum birsey demedi aman ins ii gider kafaya takmak istemiotm artik bn hic birsey

Süper canm çok sevindim yarın güzel haberlerini bekliyoruz inşAllah. Belki ikizdir :)) benimde sezaryen :) 10 gün önce almaz ya alır mı? 38-39 civarı alıyorlar sanırım. 1 Nisan :))
Aranızda Bursalı ve doktor tavsiyesi verebilecek var mı arkadaşlar?

Süper canm çok sevindim yarın güzel haberlerini bekliyoruz inşAllah. Belki ikizdir :)) benimde sezaryen :) 10 gün önce almaz ya alır mı? 38-39 civarı alıyorlar sanırım. 1 Nisan :))
Aranızda Bursalı ve doktor tavsiyesi verebilecek var mı arkadaşlar?
Bende bursada yasiyorum guzel soru iyi bildiginiz doktor varsa banada bildirirseniz sevirim

Slm bende ilk kez buraya yazıyorum 7yıl bekledim ve şuan 5haftalık+3günlük hamileyim Allahım isteyen herkese nasip eder inşallah tahmini bende nisan annesiyim Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin
Hayirli olsun insallah saglikla kucagina alirsin :)

Oo maşAllah hadi bakalım hayirli olsun... Bulanti kusma devam mi bu arada?
Her hamilelik farkli 4 cu hamileligim bu hamilegimi evde yapilan testte ogrendim oglumda garipdir kanda cikmadi evde yapilan testte ciktikdan bir hafta snra hccg yukselmisdi

Hadi bakalım Rabbim sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin

Amin inşallah. Değerim biraz düşük olduğu için biraz endişeliyim. Inşallah sağlıklı artışlar olur.
Sizin durumunuz nedir? Belirti sormuştunuz bide bende belirti pek olmadi. Her ay kasik ağrısı yaşardım ama bu sefer yaşamadım. Sadece kendimi halsiz hissediyordum ve uyumak isteği vardı. Öğlen işyerinde bile kafamı koydum mu uyuyordum.

Bnde adet tarihinden bir hafta once ogrendim hcg artisini takip icin gunlerce kan verdim bole beklemek cok zormus de biran once atlartisiniz bu donemi ins

Inşallah hayırlısıyla bir atlatsam değer düşük çıkınca biraz endişeliyim açıkçası. Daha önce de kimyasal gebelik yaşadığım için.

Kızlar ben cumartesi günü öğlen test yaptigimda ikinci çizgi silik çıkmıştı az önce akşam işten geldiğimde yaptim cikmadi gibi yani cok su içiyorum etkilemiş olabilir miyim...???Cok kafam karıştı bugün adet günüm henüz gelmedi...sizce bana ne oluyor?????
Sabah ilk idrarla daha dogru sonuc aliniyormus gun icinde su icildigi icin net sonuc vermiyormus bende bugun okudum silik cizgiyi gormussen tekrarla bence gununde geciyorsa

Amin inşallah. Değerim biraz düşük olduğu için biraz endişeliyim. Inşallah sağlıklı artışlar olur.
Sizin durumunuz nedir? Belirti sormuştunuz bide bende belirti pek olmadi. Her ay kasik ağrısı yaşardım ama bu sefer yaşamadım. Sadece kendimi halsiz hissediyordum ve uyumak isteği vardı. Öğlen işyerinde bile kafamı koydum mu uyuyordum.

Inşallah hayırlısıyla bir atlatsam değer düşük çıkınca biraz endişeliyim açıkçası. Daha önce de kimyasal gebelik yaşadığım için.
Bol bol dua duanin acamiyacgi kapi yok .. Onun bu dunyada nasibi varsa hic birsey engel olmayacktr ins

İlk çocugumda silik çizgi ustune dusuk deger (kacti hatırlamıyorum) bunun haricinde 0 belirti vardi. Boz ara vermefik cok ama 1 senedir korunmayi biraktik çokta umursamadim ilkinde de 1 sene beklemiştim.Bu ay asiri mide bulantısı yuzunden test yaptim silik çikti miratech test 4 tane ama ne bileyim çokta inanasim gelmiyor. Benim gunlerim değişiyor boraz bekleyeyim diyorum. Bir de ilk hamileligimde gogusler çatladi abartmiyorum :) Şimdi de ayni durumdayim.. bakalim nasip... Bu ay olmaz başka ay olur.. rabbim bilir.. :)

İlk çocugumda silik çizgi ustune dusuk deger (kacti hatırlamıyorum) bunun haricinde 0 belirti vardi. Boz ara vermefik cok ama 1 senedir korunmayi biraktik çokta umursamadim ilkinde de 1 sene beklemiştim.Bu ay asiri mide bulantısı yuzunden test yaptim silik çikti miratech test 4 tane ama ne bileyim çokta inanasim gelmiyor. Benim gunlerim değişiyor boraz bekleyeyim diyorum. Bir de ilk hamileligimde gogusler çatladi abartmiyorum :) Şimdi de ayni durumdayim.. bakalim nasip... Bu ay olmaz başka ay olur.. rabbim bilir.. :)

Siz tecrubeliymissiniz :)
O zaman gününüz geçti hayırlısı olsun testte çıktıysa vardır. Bizim gibi erken davranıp strese girmeyin o halde.

Erken ogrenenler evdeki testlemi kan tahlili ile mi ogrendiniz bebeği... Herhangi bir belirti oldu mu birde kan icin ne zaman gittiniz doktora?
Canım benim gebeliklerimde test ten önce ağzımın tadı kaçıyor ondan biliyorum Acaba derken idrar testi yaptım 2 kere silik çıktı kanda kesinleşti

X