2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Herkese merhaba kızlar nasılsınız ? Ben 6+1 haftalık hamileyim ve aşırı midem bulanıyor. 5. Haftada başladı bulantım. Sizler kaç haftalık oldunuz ?
Benim de 3 gundur basladi bulantim canim kusma oluyo mu sende?? Dha hic kusmadm cok sukur. Cok korkuyorum kusmaktan ben de bugun 5+6 oldum

Mrb guzel Anne ve Anne adaylari Allah nasip ederse bende nisan da ikinci bebegimi alacam kucagima benimde supriz oldu Allah hepimize saglikla kucagimiza almayi nasip eder insallah yavrularimizi

Merhaba hayırlı uğurlu olsun bebişiniz
İlk çocuğunuz ne kadarlık benim de 2. Bebeğim olacak oğluşum da 17 aylık
Benimde kizim 7 da
Merhaba hayırlı uğurlu olsun bebişiniz
İlk çocuğunuz ne kadarlık benim de 2. Bebeğim olacak oğluşum da 17 aylık
Tsk ederim sizinde hayirli olsun benim 7 aylik bi kizim var benim supriz oldu

Benimde ikinci hamileligim ikisinde de lekenlenme oldu o lekeleri gorunce hamileligimden emin oldum yanilmadim Allah nasip ederse bende nisanda ikinci bebegimi alacam kucagima

Ben adet gibi sandim iki gün devam edince. Sizde de adet zamanı mi oldu. Çok şükür bugün yok ama istirahat ediyorum. Çalışınca nolur bakalım.

Ben adet gibi sandim iki gün devam edince. Sizde de adet zamanı mi oldu. Çok şükür bugün yok ama istirahat ediyorum. Çalışınca nolur bakalım.
Benim ilk hhamilelikte adetten once oldu oldu ikincisi adetten bes gun sonra o degisiyor evde gebelik testi yaptim ikiside cift cizgi cikti bide adetten farki az olmasi bazen leke oluyor bazen hic bisi yok benim oyle oldu

Kızlar merhaba benim kasiklarım karnim hala ağrıyor normal mi sizce siz de var mi ağrı. Birde doktor magnezyumun düşük dedi sizin değerleriniz nasıl
Benim magnezyum 1.91 bildiğim kadarıyla 2,5 düzeyleri ideal hergün maden suyu içiyorum ben. Bir de bende huzursuz bacak sendromu var yani dinlenme halimde ayakları hareket ettirme dürtüsü magnezyum eksikliği bunu tetikliyor o yüzden magnezyum benim için çok önemli doktorum izin verirse takviye de alabilirim. Bir sayfa takip ediyorum sosyal medyadan makaleler ve bilimsel veriler ile çok güzel paylaşımlar yapılıyor.prof. Osman müftüoğlu ve dr. Ümit Aktaş gibi doktorların bilgilerinden yararlanıyorlar.ordan bakıyorum bende mesela d vitamini en az 70 olmalı diyor benim 32 civarı takviye alıyordum ama şuan bıraktım onu da sorucam doktora.

Merhaba, ben de Nisan annesi olacağım inşallah. Bugün doktora gittim fakat ultrasona bakmadı daha görünmez dedi.Bir de cuma günü kan vermiştim betahcg 4300 çıkmış, ona da iyi dedi.Henüz ilk çocuğum olacak , o yüzden ne yapılır nasıl yapılır tam bilmiyorum

Kızlar bugün verdiğim beta sonucu 3683,9 cuma 657 di. Bugün özel klinikte verdim fark ondan mı kaynaklanır acaba. Şimdi ben cts doktor randevusu alsam gözükmez mi kese bebek?
Uygulama süpermiş şimdi indirdim ben de tutkuu85 sağolasın
Rica ederim canm bende çok beğeniyorum o uygulamayı sol üst köşede de bir sürü bilgiler çıkıyor. Haftana göre videodan da dinliyorsun. Zaten Banu çiftçiyi sosyal medyadan da takip ediyorum çok tatlı bir doktor.:)

Hoşgeldin hayırlı olsun:) cuma beta 4000 ise bugün 8000-9000 olmalı ve kese görünür diye biliyorum ben. Baksaymış keşke.tekrar ne zamana çağırdı doktor?

Rabbim sabrına sabır eklesin kardeşim biz ne desek boş ama rabbim kalpleri bilendir gönlüne göre versin canım
Amın arkadaşım inşallah.Allahim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Merhaba arkadaşlar.1 ağustosta tam bat günümde verdiğim kan 720 çıktı.Döngümün 28. Gününde vermiştim.Oldukca iyi bir sonuç.1-2 saat önce de acilde verdim şimdi almaya gidiyorum dönünce yazarım tekrar.Bu arada sat 4 temmuz. Şuan 4+5. Yarın ilk doktor kontrolü var.Ultrasona gireceğim, inşallah keseyi görüp geliriz

Sonuç çıkınca yaz bize de. Doktor bilgilerini de bekliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…