2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271

Pıhtılaşma var bende Dr kan değerlerine bakacak galiba kese için beklemeye devam o zaman

Merhaba kızlar
3+3 te öğrendim bende 2 gün önce. 2 günde değerim 4 kat artmış. Normal midir ?
Doktora dün gittim tabiki keseyi göremedi.

Erken ogrenenler evdeki testlemi kan tahlili ile mi ogrendiniz bebeği... Herhangi bir belirti oldu mu birde kan icin ne zaman gittiniz doktora?

Kızlar ben cumartesi günü öğlen test yaptigimda ikinci çizgi silik çıkmıştı az önce akşam işten geldiğimde yaptim cikmadi gibi yani cok su içiyorum etkilemiş olabilir miyim...???Cok kafam karıştı bugün adet günüm henüz gelmedi...sizce bana ne oluyor?????

Erken ogrenenler evdeki testlemi kan tahlili ile mi ogrendiniz bebeği... Herhangi bir belirti oldu mu birde kan icin ne zaman gittiniz doktora?

Adetten 5 gün önce gebelik testi ile silik çizgi yakaladım, 4 gün kala biraz daha belirgindi kan verdim <5 altı cıktı. Sonra her gün test yapmaya devam ettim çizgi daha belirgin oldu ama gene silik dün kan verdim 32 çıktı. 1 gün kala.

Hadi bakalım Rabbim sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin

Evet masaallah kalp atislarini duymakda nasip olur ins hepimize 4+6 yiz bugun .. Bnmde iki kaybim var birtanede 4 yasinda oglum var bu dorduncu hamilegim ins rabbim bunuda kucagima almayi nasip eder

Bnde adet tarihinden bir hafta once ogrendim hcg artisini takip icin gunlerce kan verdim bole beklemek cok zormus de biran once atlartisiniz bu donemi ins

Merhaba kızlar
3+3 te öğrendim bende 2 gün önce. 2 günde değerim 4 kat artmış. Normal midir ?
Doktora dün gittim tabiki keseyi göremedi.
Hayırlı olsun canım öncelikle.24 saatte bir 2 kat artıyor zaten.normal yani.benim 5 gün önceki değerim 720, bugün ki 150000

Ben de erken öğrendim. Sat 4 temmuz ve ben 30 temmuzda idrar testi yaptım.Daha bat gelmemesine rağmen kopkoyu çıktı. Ama şuan değerlerim de çok yüksek zaten. Yani standart dışı biraz.Normalde bat öncesi testler baya silik çıkar.Ben sanki gecikme olmuş gibi köyü çizgi gördüm.

Evet masaallah kalp atislarini duymakda nasip olur ins hepimize 4+6 yiz bugun .. Bnmde iki kaybim var birtanede 4 yasinda oglum var bu dorduncu hamilegim ins rabbim bunuda kucagima almayi nasip eder
Amin inşallah şimdi de sırada o var dimi.E sonra da cinsiyet beklicezinsallah bu sefer sağlıkla kucagimiza almayı nasip etsin Allah

Bnde adet tarihinden bir hafta once ogrendim hcg artisini takip icin gunlerce kan verdim bole beklemek cok zormus de biran once atlartisiniz bu donemi ins
Evet erken öğrenmek çok kötü, zaman geçmiyor.keske bat şöyle bı 10 gün falan gecseydi de ben farkında olmasaydim diyorum.Olsun şükür öğrendik ya azcik sabretcez napalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…