2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Benim de 7 kilo fazlam var;( çok istyrm zayıflamayi ıns basarabiliriz, bide emziriyrm üstelik nasıl olacak bakalim. Emzirenler için diyet listeleri var goruyrm da, onu da ben beceremem. Yürüyüş yapmam gerek sanirim. Ama bebek arabası ile tempolu da yurunemez nasıl olcak tempolu yürümeden de kilo verilebilir mi peki?
canım verilir, ama 3 kilometreyi bulsak iyi olur

Kuzum 1. Hafta kontrolumde doktorum yürü demişti ama şuan bu imkansız yürüsemde düzenli yapamam 😟 bazen sabahlıyoruz sonra fena uykum oluyor uyanmamız kahvaltı derken saat 2 oluyor evi toplayana kadar eşim geliyor leslie benim için müthiş bir şey hamile kalmadan haftada 3 5 mile yapıyordum hamileykende spor yaptım, benim korkum dikişlere zarar verir miyim?

Bende 55 olmak istiyorum canım şuan 62 kiloyum 2 kilosu göğüslerdir diye düşünüyorum fena büyüdüler çünkü😐 sabah yürüyüşü yapamam canım yukarıda yazdım ama leslie konusunda her şekilde varım en son 5 mile yapıyordum.

Kızartma yemiyorum canım hep fırında yaparım, çikolata bitter yerim, ekmek çok tahıllı, pilav makarna yemem hep bulgur pilavı yerim

Canım hangisini yapıyordun hamileyken? Ben en son 5 mile yaparken hamile kaldım. Şimdi 1 hafta 1 mile ile başlayıp 5 le devam edebilirim harika sıkılaştırıyor
Kuzu yok ne olacak ki diyorum ya 45 dakika tempolu yürüyorum. Yürüyüşle dikişlere birşey olmaz ki doktorda yürüyebilirsin demiş.
3 mile yapılır bence çok rahat. Aynı hesap o da 45 dakika 🤣

Kızlar size yediklerimi yazıyorum :

Sabah kahvaltı yapamıyorum malum bebekle en erken 11 gibi yiyorum yediğim şu : Beyaz peynir, 1 domates, bir kaç zeytin, 1 yumurta, 1 fincan yeşil çay.

Saat 3 gibi ara öğün yapıyorum : bir avuç badem yada fındık, yanına yeşil çay, sütlü kahve şekersiz yada her hangi bir bitki çayı.

Akşam da genelde yaptığım yemekten az az alıyorum (yemekleri genelde zeytinyağlı yapıyorım) yanına yoğurt, turşu (sirke kilo yakar).

Bolbol su ve maden suyu içiyorum.

Açlık hissettiğimde ya meyve ya kuruyemiş yada bolbol bitki çayı içiyorum.

13 kilom gitti 13 kaldı ama öyle bir hafifledim ki kızlar anlatamam size kuş gibi hissediyorum kendimi. Vücudum baya toparlandı.
Canım peki bu 13 kilonun kaçı doğumla gitti kaçı bu liste ile gitti

Kuzu yok ne olacak ki diyorum ya 45 dakika tempolu yürüyorum. Yürüyüşle dikişlere birşey olmaz ki doktorda yürüyebilirsin demiş.
3 mile yapılır bence çok rahat. Aynı hesap o da 45 dakika 🤣
Wuuu fena gaza geldim şuan 😃😃 gerçi benim kız gündüz hiç uyumuyor gece yapsam aşağı ses gider mi ki🤔

Wuuu fena gaza geldim şuan 😃😃 gerçi benim kız gündüz hiç uyumuyor gece yapsam aşağı ses gider mi ki🤔
Bizim evde malesef gidiyor kuzum 😔
Ama şöyle şuan Ramazan olduğu için o gece sessizliği olmuyor çoğu kişi oturuyor sahur vaktine kadar. O yüzden yine geceleri yapılabilir sanki. Halı üstünde ama🤣

Kızlar kilolar konuşulmuş ben sayfa açmıştım diyet günlüklerine, birlikte zayıflayalım hem birbirimizi gaza da getiririz ne dersiniz?
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/esrarengiz-bir-zayiflama-gunlugu./1120672
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/esrarengiz-bir-zayiflama-gunlugu.1120672/

Şimdi oldu sanki 🐒

Yaa 🤣 Bende okumalıyım o zaman 🥰
Kediler kendi aralarında mektuplaşırlarken sahibini nasıl zorla kaldırdığını anlatıyordu 🤣 kardeşim aldı biraz siyasi ama 😂 yani kediler Marks lenin muhabbetide yapıyor. Zaten kardeşime dedim senin aldığın kitapta kediler bile siyasi diye 😂😂😂

kızlar büyük kızımin eli dursa ayağı durmuyor, küçüğü uyandiriryor, artık ne dursan ne yapmadan anlıyor, o değilde.sinirlerim zaten gergin ilişkimiz bozulacak diye korkuyorum valla disimi sıkıp sabrediyorum, yapma kizim dedikce gidip uyandiryor😔
Sabret canım seni yanında görünce kıskanıyor işte. Güzel ve anlatmak lazım. Ben kızıma mama yapmasını bile öğrettim. Aman da aman ablası mama da yaparmıi kardeşine diye diye gazı veriyorum:halay:
Kızlar sizin bebişler de arada tıkanıyor mu ya :KK43: tükürük kaçırıyor süt kaçırıyor boğazına panik oluyorum
Olmaz mı her zaman özellikle de memede iken. Ama kızım da hiç olmamıştı.
Aynen iyi olur :) ben zaten doğum yaptığımdan beri dikkat ediyorum yediklerime

Ben 13 kilo verdim 13 kilom daha var hamilelik öncesi kiloma dönmek için 😅 çünkü evet 26 kilo aldım ben 😬.
Ama diyetteyim inanıyorum kalan 13de gidecek. Sonra 2 ayım dolsun spora başlayacam 🙏🏼

Doğum yapalı 3 hafta oldu ve 13 kilo gitti.
3 hafta daha sonra en az 6 kilo kaybetmeyi hedefliyorum 🙏🏼
limoncicegim1115 limoncicegim1115 ay kızlar hepiniz fitsiniz. ,3 ün 5 in lafını ediyorsunuz kalbimi kırıyorsunuz. Ya ben ne yapayım 30 kg vereceğim. Nerelere gideyim ben :skandal:

kızlar artık zayıflasak mi?nasıl yapsak
Bende çok istiyorum ama sürekli bol kalorili şeyler yiyorum ve genel olarak evdeyim. Çok hareketli değilim. Havalar ısınsın bol bol yürüyüş yaparız artık. Ekmeğide kesmek yada azaltmak lazım.

canım şöyle, kızartma ekmek şeker azaltcaz,her sabah yürüyeceğiz, paketli gıda yetmeyeceğiz, sutumux artacak bile, A April wind sen yaparsın bu işi gaza getir bizi ben 56 ile hamile kaldım 61 kılıyım şu an 54 olmak istiyorum boyum kısa zaten bide adama gicigim inadimdan zayifliycam
Bende 52 ile hamile kaldım 64 le Doğuma girdim en son 58 dim ama 2 haftadır tartılmadım. Belki almışımdır bile 😅 50 olmak istiyorum bende .

ooo çok iyi vermişsin, kalanida verirsin dikkat ediyorsan, aslında eve tıkılmasak çok kolayda kendimizi dışarı atmamız lazım
Hava iyi oldukça ben atıyorum da kendimi Dışarı ama havalarında ayarı yok henüz. Mesela Cuma çok iyiydi hava. Umay’ı bebek arabasına koydum yürüyerek büyüğü kreşten almaya gittik. Sonra çarşıda dolaştık. En son kalorileri yüklendik eve geldik 🤣

Kuzum 1. Hafta kontrolumde doktorum yürü demişti ama şuan bu imkansız yürüsemde düzenli yapamam 😟 bazen sabahlıyoruz sonra fena uykum oluyor uyanmamız kahvaltı derken saat 2 oluyor evi toplayana kadar eşim geliyor leslie benim için müthiş bir şey hamile kalmadan haftada 3 5 mile yapıyordum hamileykende spor yaptım, benim korkum dikişlere zarar verir miyim?

Bende 55 olmak istiyorum canım şuan 62 kiloyum 2 kilosu göğüslerdir diye düşünüyorum fena büyüdüler çünkü😐 sabah yürüyüşü yapamam canım yukarıda yazdım ama leslie konusunda her şekilde varım en son 5 mile yapıyordum.

Kızartma yemiyorum canım hep fırında yaparım, çikolata bitter yerim, ekmek çok tahıllı, pilav makarna yemem hep bulgur pilavı yerim

Canım hangisini yapıyordun hamileyken? Ben en son 5 mile yaparken hamile kaldım. Şimdi 1 hafta 1 mile ile başlayıp 5 le devam edebilirim harika sıkılaştırıyor
Canım ben 2 yapıyordum normalde bende gebelik şekeri çıktığı için doktor 1 saat yürü demişti bende dışarı çıkmaya üşendiğim zmanlar yapıyordum 2 yi yaparken bile kan ter içinde kalıyordum .ama iyi hatırlatmış oldun yarından itibaren başlayayım

X