2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar sizin bebişler de arada tıkanıyor mu ya :KK43: tükürük kaçırıyor süt kaçırıyor boğazına panik oluyorum

Bize de oluyor canım yüz üstü çevirip sırtına hafifçe vuruyorum
kızlar artık zayıflasak mi?nasıl yapsak
Canım ilk 6 ay sütümüzü etkiler diye düşünüyorum o yüzden kendi adıma diyet yapamam ama leslie yapmayı düşünüyorum sezeryanlıyım ne zaman başlamak doğru olur acaba?

Canım ilk 6 ay sütümüzü etkiler diye düşünüyorum o yüzden kendi adıma diyet yapamam ama leslie yapmayı düşünüyorum sezeryanlıyım ne zaman başlamak doğru olur acaba?
Kuzu valla ben baya 8-10bin adım atmaya başlamıştım kardeşime bakmadan önce. Tempolu yürüyordum ağrım falanda olmamıştı.
Şimdi evdeyim ya Leslie yapmayı düşünüyorum hiç bir zararı olmaz bence. Doktoruna danışmak istersen danış istersen. Ama kendini iyi hissediyorsan bir zararı olacağını sanmam.

canım şöyle, kızartma ekmek şeker azaltcaz,her sabah yürüyeceğiz, paketli gıda yetmeyeceğiz, sutumux artacak bile, A April wind sen yaparsın bu işi gaza getir bizi ben 56 ile hamile kaldım 61 kılıyım şu an 54 olmak istiyorum boyum kısa zaten bide adama gicigim inadimdan zayifliycam

canım şöyle, kızartma ekmek şeker azaltcaz,her sabah yürüyeceğiz, paketli gıda yetmeyeceğiz, sutumux artacak bile, A April wind sen yaparsın bu işi gaza getir bizi ben 56 ile hamile kaldım 61 kılıyım şu an 54 olmak istiyorum boyum kısa zaten bide adama gicigim inadimdan zayifliycam
Yaa ben kendimde şöyle bir güzel gaza gelebilsem keşke sizleri de desteklerim ama yemek konusunda idaresizim. Çok yemem ama çikolata kızartma falan dinlemem yani gözümün yaşına bakmam 🤣
Birde benim bugün 37. Günüm bugün artık kanamam bitti. Bakalım adet miydi değil miydi bilmiyorum ama🙈 Ramazan da da kilo alıyorum ben herkesin aksine🤣

Yaa ben kendimde şöyle bir güzel gaza gelebilsem keşke sizleri de desteklerim ama yemek konusunda idaresizim. Çok yemem ama çikolata kızartma falan dinlemem yani gözümün yaşına bakmam 🤣
Birde benim bugün 37. Günüm bugün artık kanamam bitti. Bakalım adet miydi değil miydi bilmiyorum ama🙈 Ramazan da da kilo alıyorum ben herkesin aksine🤣
kız idolumuz sensin,gordum zayıf fotolarını bide gençsin metabolizman hızlı,ben 37 yaşındayım zor olcak ama vericem🙏🙏

kız idolumuz sensin,gordum zayıf fotolarını bide gençsin metabolizman hızlı,ben 37 yaşındayım zor olcak ama vericem🙏🙏
Ya benimde yavaş çalışıyor İnan ki sürekli spor yada yürüyüşle desteklemem lazım :)
Ama ben size ayak uydururum. Kardeşim pek müsade etmez, parka gitmek ister çıkarsak :)
Ama akşamları yürüyüş yapabilirim yine.☺️
Destekliyorum tamamen bence yapabiliriz 💪🏻

Aynen iyi olur :) ben zaten doğum yaptığımdan beri dikkat ediyorum yediklerime

Ben 12 kilo verdim ama gel gör ki bir 12 daha vermem lazım, hamilelikte aldığım kilolar şimdi beni tırmalar modundayım :halay: :KK70:

Ben 13 kilo verdim 13 kilom daha var hamilelik öncesi kiloma dönmek için 😅 çünkü evet 26 kilo aldım ben 😬.
Ama diyetteyim inanıyorum kalan 13de gidecek. Sonra 2 ayım dolsun spora başlayacam 🙏🏼

Doğum yapalı 3 hafta oldu ve 13 kilo gitti.
3 hafta daha sonra en az 6 kilo kaybetmeyi hedefliyorum 🙏🏼

Aynen iyi olur :) ben zaten doğum yaptığımdan beri dikkat ediyorum yediklerime

Ben 13 kilo verdim 13 kilom daha var hamilelik öncesi kiloma dönmek için 😅 çünkü evet 26 kilo aldım ben 😬.
Ama diyetteyim inanıyorum kalan 13de gidecek. Sonra 2 ayım dolsun spora başlayacam 🙏🏼

Doğum yapalı 3 hafta oldu ve 13 kilo gitti.
3 hafta daha sonra en az 6 kilo kaybetmeyi hedefliyorum 🙏🏼
ooo çok iyi vermişsin, kalanida verirsin dikkat ediyorsan, aslında eve tıkılmasak çok kolayda kendimizi dışarı atmamız lazım

Zayıflayalım bence de.
Ben 20 kilo almıştım, Doğumla birlikte 10 kilo gitti 10 kilo kaldı 🤦🏻‍♀️

55 kiloyla hamile kalmıştım
Şimdi koca memeler, sarkık bir göbek ve kocaman basen kaldı

Eski pantolonlarım 34-36 beden, hiç birine giremiyorum 😤

X