2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Neyi var canım babamın ?
Geçmişteki durumu biliyorsun uzun süre yoğun bakım derken bugünlere geldik. Metoş sarılıktan yattığı hafta babam şiddetli bir zona geçirdi. Acayip döküntüsü oldu. İlaçlar kremler kullandı ama içten ağrısı çoktu. Bu kadar şiddetli olmasının sebebi de önceki rahatsızlık sırasında bağışıklık çok zayıfladı bu sebepten ağır geçirdi. Bugün de bir anda titreme ateş oldu. Ateşi düşürdük ama iyi değilim acile götürün dedi öyle apar topar gittiler. İğne yapılmış tomografi temiz çıkmış geldiler sabah. Bakalım takip edeceğiz durumunu
Çok geçmiş olsun canım
Geldiler mi
Senin babandı değil mi daha önce yoğun bakımda kalmıştı
Allah şifa versin inşallah
Evet canım benim babamdı. Geldiler şimdi uyuyor. Sağolasın.

Sağolun Kızlar. Böyle olunca acaba ishal falan mı diye de tedirgin olmuştum.
Bnde ilk başta çok korkmuştum ama değilmiş canım. Çok değişiyormuş bu kaka alışkanlığı gerçektende. İleriki haftalarda daha da çok değişecek rengi kıvamı süresi vs.
Doktor bana kan görmediğin sürece hepsi normal dedi.
Yeşil ya da köpüklü kaka; üşütme anlamına gelebiliyormuş. Aklında olsun evham yapma arada olabilir.
40'ından sonra bizde çok arttı yeşil kaka. 2 gün yeşil 2 gün sarı geliyor.

Geçmişteki durumu biliyorsun uzun süre yoğun bakım derken bugünlere geldik. Metoş sarılıktan yattığı hafta babam şiddetli bir zona geçirdi. Acayip döküntüsü oldu. İlaçlar kremler kullandı ama içten ağrısı çoktu. Bu kadar şiddetli olmasının sebebi de önceki rahatsızlık sırasında bağışıklık çok zayıfladı bu sebepten ağır geçirdi. Bugün de bir anda titreme ateş oldu. Ateşi düşürdük ama iyi değilim acile götürün dedi öyle apar topar gittiler. İğne yapılmış tomografi temiz çıkmış geldiler sabah. Bakalım takip edeceğiz durumunu

Geçmiş olsun babana, Allahım şifa versin. :KK43:
Temiz çıkmış şükür ki. Diğer rahatsızlıklarını bilmiyorum ama Zona başlı başına zor yıpratıcı bir hastalık zaten canım. İnşaallah hepsini atlatır.

Geçmiş olsun canım. Babanda korkar olmuştur :KK43:

Bnde ilk başta çok korkmuştum ama değilmiş canım. Çok değişiyormuş bu kaka alışkanlığı gerçektende. İleriki haftalarda daha da çok değişecek rengi kıvamı süresi vs.
Doktor bana kan görmediğin sürece hepsi normal dedi.
Yeşil ya da köpüklü kaka; üşütme anlamına gelebiliyormuş. Aklında olsun evham yapma arada olabilir.
40'ından sonra bizde çok arttı yeşil kaka. 2 gün yeşil 2 gün sarı geliyor.

Köpüklü de yapıyor ara sıra. Aklımda olsun sağolasın Canım.

Geçmiş olsun cnm Allah acil şifalar versin, amcayıda korktuğuna uğratmasın Rabbim, bi kere korkunca insan ne yapacağınıda şaşırıyor

Geçmiş olsun babana, Allahım şifa versin. :KK43:
Temiz çıkmış şükür ki. Diğer rahatsızlıklarını bilmiyorum ama Zona başlı başına zor yıpratıcı bir hastalık zaten canım. İnşaallah hepsini atlatır.
Geçmiş olsun canım. Babanda korkar olmuştur :KK43:
Geçmiş olsun cnm Allah acil şifalar versin, amcayıda korktuğuna uğratmasın Rabbim, bi kere korkunca insan ne yapacağınıda şaşırıyor
H Heart of Gold geçmiş olsun cnm, herşeyin başı saglik şifa diliyorum
Teşekkürler kızlar..Maalesef korkuyor yine aynı şeyleri yaşayacak diye...en son acile gittiğinde yoğun bakıma alınmıştı. Bi de bana; vasiyetimi vereceğim tuğba dedi ne yapacağımı şaşırdım. O kadar kendini kötü hissetmiş.

Günaydın kızlar 🧡
Tam uykumun en tatlı yerinde kızım tarafından uyandırılıyorum. Sürekli sabah 6.30da ses yaparak uyandırıyor sağolsun😂 Sonra alıp seviyorum yanımda uyutuyorum hop 11de tekrar tıkır tıkır sesler..
Hayır başkalarının kedisi gibi severek uyandırsın valla ses etmem. Yok, inatla ses çıkaracak şeyler buluyor😂 Şimdi yine uyuttum ehehe hatta ufaktan horluyor bile olabilir 🤭

Valla ben azıcık atar yapsam annem hemen ne oldu sana diyor, niye bizi tersliyorsun diyor
Eşimin yanında böyle konuşunca o da başlıyor bizi maymun ettin diyor 🤦🏻‍♀️

Bunalıyorum ağlıyorum annem ağlayacak ne var çok şükür her imkanınız var diyor
Sanki ben imkanım yok diye ağlıyorum

Bugün de yine aynı tarz bir tartışma çıktı annem de bana küstü
Ya dedim siz mi beni idare edeceksiniz ben mi sizi idare edicem
Ağlıyorum ne var ağlayacak diyorsunuz
Kızıyorum ne oldu ki diyorsunuz
Size göre ağlayacak bir şey olmayabilir ama ben ağlıyorum işte dedim
Canım herkes bizden daha fazla lohusa 😂 anlamıyorlar ki bizim hormonlarımız psikolojimiz alt üst olmuş sen çok zor bir doğum geçirmişsin seni duymayıp he diyip geçecekler aslında bu kadar kolay annemize eşimize de nazımız geçsin yahu 😊

Kızlar en son 10 gün önce bebeğimin sarılık dwğeri 8e düşmüştü ve doktor artık tehlike yok dedi. Ancak hala gözü ve teni sarı :KK43: ne zaman gecicek bu
3 ay sonra geçer dedi canım doktor bize, kızım hala sarı 😟

Sanırım bana diyorsun. Sana bir kere sütün vardır kendine güven yazmıştım. Benim gibi zorluk yaşayan birine cesaret vermek istemiştim. Bunun için kavga edeceksen senin vay haline. Ben iyi niyetle yüzüne söyledim sense arkamdan dedikodu yaparak, “gereksiz” “çok bilmiş” gibi isimler takarak kul hakkıma girdin. Allah ıslah etsin. Bana yazmadıysan bile düşününce tavrından çok rahatsız oldum. Burası senin özel sohbet odan değil. Gruba başında girmiş sonunda girmiş seni ilgilendirmez. Halka açık bir yere mesaj yazıyorsan cevap almayı da göze alacaksın. Ama ama inan ben de senin gibi insanların negatif enerjisini istemiyorum hayatımda. O yüzden girmeyeceğim bir daha.
Canım gruptan çıkma, neden çıkıyorsunki, hepimiz lohusayiz ve hassas bi donemden geciyoruz. Seni de anliyrm sen de bebegine mama vermişsin süt verememissin ve benim gibi olmasın kimse diye düşünüyosun ama iste bu konu cok hassas ve anneleri hepimizi üzen bi konu. Çok bilgilisin bizlerde bilgilerinden faydalanıyoruz fakat hassas konularda biraz Daha yumuşak bi dil bekliyoruz sanirim hepsi bu kadar. Çıkma lütfen geri gel.

Günaydın kızlar 🧡
Tam uykumun en tatlı yerinde kızım tarafından uyandırılıyorum. Sürekli sabah 6.30da ses yaparak uyandırıyor sağolsun😂 Sonra alıp seviyorum yanımda uyutuyorum hop 11de tekrar tıkır tıkır sesler..
Hayır başkalarının kedisi gibi severek uyandırsın valla ses etmem. Yok, inatla ses çıkaracak şeyler buluyor😂 Şimdi yine uyuttum ehehe hatta ufaktan horluyor bile olabilir 🤭
Kuzum o horlama sesine o kadar takığım ki asla uyuyam 😃 eee adı üstünde panter sakin bir kedicik olmasını bekleyemezsin

Kuzum o horlama sesine o kadar takığım ki asla uyuyam 😃 eee adı üstünde panter sakin bir kedicik olmasını bekleyemezsin
Zorla uyandırdı zaten ya hayret ediyorum beni uyandırıp kendi uyuma isteğine 🤣 Vallahi panter 🐆
Ama şey, küçük horluyor bak sustu şimdiye kadar :))

Kavga etmemek adına girmedim siteye zaten. Tavrın, konuşma tarzın ve evet çok bilmişliğin aşırı rahatsız ediciydi ki doğum yapalı 1 gün olmuştu ve burda 9 aydır takipleştiğimiz için girip derdimi anlatıp destek beklerken arkadaşlarımdan, mesajın beni aşırı üzmüş ve sinirlendirmişti. Ondan sonra mama konusunda ki tavırların vs vs.
Benim negatif enerjim yok çok şükür bugüne kadar burda hiç bir arkadaşımla kalbimizi kırmadık bile.
O yüzden dönüp kendine sor bence.
Bella cok hassas bi donemdeyiz kırmayın birbirinizi canım yapmayın, hepimiz anneyiz, hepimiz lohusayiz ;(

Zorla uyandırdı zaten ya hayret ediyorum beni uyandırıp kendi uyuma isteğine 🤣 Vallahi panter 🐆
Ama şey, küçük horluyor bak sustu şimdiye kadar :))
canım bence diyorki ben yeterince yuvayı korudum uyumadım, kalk nöbeti devral🤣benimde minnosum vardı, basima gelirdi ve evde biri varmis gibi dik dik bakar ileriye kulaklarını hareket ettirirdi , evde gözükmeyen birisi olduğuna emin olup tirsardim

canım bence diyorki ben yeterince yuvayı korudum uyumadım, kalk nöbeti devral🤣benimde minnosum vardı, basima gelirdi ve evde biri varmis gibi dik dik bakar ileriye kulaklarını hareket ettirirdi , evde gözükmeyen birisi olduğuna emin olup tirsardim
Sanırım öyle demek istiyor 🤣
Bak sen yaa, bende korkardım öyle yapsaydı. İnsan bi tedirgin oluyor benim görmediğim onun gördüğü birşey mi var diye zaten🤭😀

kızlar büyük kızımin eli dursa ayağı durmuyor, küçüğü uyandiriryor, artık ne dursan ne yapmadan anlıyor, o değilde.sinirlerim zaten gergin ilişkimiz bozulacak diye korkuyorum valla disimi sıkıp sabrediyorum, yapma kizim dedikce gidip uyandiryor😔

X