2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Sezeryan olan hanımlar ağrınız oluyor mu? Ben kendimi yorduğum zaman çok ağrım oluyor mesela ağır poşet taşıdım yada ev işi yaptm ağrım çoğalıyor sizinde öyle mi

Çok konuşuldu benim bu sorum arada kaynadı kızlar
Tekrar paylaşıyorum bilen birileri yardımcı olabilir mi

Aynı bizimki

Kızlar bugun banyodan sonra kızımın elleri ayakları morarmısıtı normaldemi acaba ya suyunu mu soğuk yaptım ne çok canım sıkkın

Sezeryan olan hanımlar ağrınız oluyor mu? Ben kendimi yorduğum zaman çok ağrım oluyor mesela ağır poşet taşıdım yada ev işi yaptm ağrım çoğalıyor sizinde öyle mi
33 gün oldu
Ağrım sızım hiç kalmadı
Evde her işimi yapıyorum çok şükür
Yürüyüşte yapıyorum yani yoruluyorum ama ağrı yok.
Ağır taşımamaya ve yüksek yerlere uzanmamaya dikkat ediyorum sadece.

Maşallah canım Rüzgarın gelişimi çok güzel
Demek kuzucuk kolikmiş 3.ayda düzelir diyolar inşallah geçet gider. begonyas ın oğluda kolik canım. Birde aklıma geldi pilates topunda sakinliyorlarmış
Maşallag canım kızına bizde dün olduk ateşlenmedik şükür. Ebemiz ateşlenmeye karşı bir fitil vermişti bunu yapabilirsinizdiye ama gerek kalmadı. İnşallah sizede gerek kalmaz ☺

Şimdilik bizde de bi ateşlenme olmadi canm. Inş olmaz. Tetikteyim bakiyrm sürekli ama kızlar da 1. Ay aşısında ateslenme olmaz dediler. Içim rahatladı biraz

Ben de gün sayıyordum 3 ay dolunca geçer dedikleri için ama bugün hayallerim yıkıldı düzeltilmiş yasa göre 3 ay dolunca geçer dediler.. Düzeltilmiş yasa göre de kırkımız yeni çıktı

Efsane bir soru en erken diş kaçıncı ayda çıkar
Kızımın el drvamlı ağzında,damağını şıklatıp duruyor,burnunu devamlı omzuma sürttürüp duruyor bir sağ bir sola kaşıyor gibi,ağzından baloncukları çıkmaya başladı.
Yarışmada herkese başarılar

Kimyon diye hep karabiberi boca etmişim bu zamana kadar geçenlerde fark ettim
Ay Allahımm ne güldümm. Ama önemli olan niyet olsun fayda etmiştir o
Çok konuşuldu benim bu sorum arada kaynadı kızlar
Tekrar paylaşıyorum bilen birileri yardımcı olabilir mi
Bildiğim bişi varsa cevaplarım canım bu konu çok yabancı. Hayatımda uçuk çıkarmamış biriyim ay böyle dedim ya uarın uçuk çıkarmış ne gülerim
Kızlar bugun banyodan sonra kızımın elleri ayakları morarmısıtı normaldemi acaba ya suyunu mu soğuk yaptım ne çok canım sıkkın
Normal canım üşüdüğünden. Benim oğluşda aynı sonrasında pembe oldu değil mi?
Bir ben daha ama ben kullanmadan farkettim.
Sizi ksrabiberciler

Slm herkese sukur kizim bugun cok daha iyi ,kuzum bir kac gunde kus gibi kaldi .yarin denizin aylik kontrolu var .umarim herkes iyidir .
Bununla geçmiş olsun canım illa ki kilo kaybı oluyor iştahsızlık ama toparlanır merak etme. Güzel haberlerle gelirsiniz inş kontrolden
Doğarken dişli doğan var
En erken 3.ayda çıkabilir
Ortalama 6.ay da çıkar bu 8. 10.aya kadar uzayabilir
Öncesinde salya çoğalır belirtilerden biri.
Senin kız belki erken çıkarabilir.

Sonra ısıttım ellerini normal halini aldı ama ben cok üzüldüm suyunu soğuk mu yaptım acaba diye. Geçen kimdi hatırlıyamadım biraz sıcak au ile banyo yapmıs bebeğini bende korktum o yüzden

Sonra ısıttım ellerini normal halini aldı ama ben cok üzüldüm suyunu soğuk mu yaptım acaba diye. Geçen kimdi hatırlıyamadım biraz sıcak au ile banyo yapmıs bebeğini bende korktum o yüzden
Melike ydi sıcak su ile yıkayan da; yani derece varsa ayarlayabilirsin aslında ben çok ılık da yıkamıyorum. Ha hissedilebilir bi sıcaklık ayarlıyorum. önce ayaklarını yıkıyorum baktım sesi çıkmıyor keyifli devam ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…