2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Tadında bi değişiklik yoktu kız beynen onun karabiber olduğunun bilincindeyim ama kimyon diye döküp duruyom

Kız ağzın yanmadı mı? İlahi bu kızlar bize neler yaptırıyor
Sen ipektoşu tarif etmişsin canım o da bayılıyor elini emmeye gören herkes de aç bu çocuk diyor halbuki alakası yok tok da olsa yapıyor

Bir delilik yapıp halı yıkadım geçen gün ipeği yıkadıktan sonra küveti eşim banyoya götürürken yarısını halıya döktü o sa kurudukça turuncu bir hal aldı ve çok yayıldı kurudukça da çok belli oldu inşallah yorulduğuma değmiştir lekesi çıkmıştır

Ben de gün sayıyordum 3 ay dolunca geçer dedikleri için ama bugün hayallerim yıkıldı düzeltilmiş yasa göre 3 ay dolunca geçer dediler.. Düzeltilmiş yasa göre de kırkımız yeni çıktı
Canim senin dogum tarihin neydi.doktorlar neye gore hesaplıyor düzeltilmiş yasa gore mi

Canim senin dogum tarihin neydi.doktorlar neye gore hesaplıyor düzeltilmiş yasa gore mi
Zaman ne hızlı geçmiş ya :)
22 Şubatta Doğum yapmış.
Prematüre olduğundan düzeltilmiş yaşı baz alıyorlar sanırım. Yoksa 3 aylık olacaklardı aboo şaka gibi geliyor :)

Araba tır sürüp tüpçü kamyonuyla tüp dağıtırsınız
Maç yaparsınız ehehe
Kaynanalıkta zevkli bide sanki
Aynen öyle olur birde silah eksik olmaz
Oturup gelinden hizmet beklemekte iyi olur sanki
aa olmaz ama ben şahsen damatla uğraşırım kolay büyümüyorlar memesi gazi ateşi ömür gidiyo
Kız anneleri uğraşmasa kotu kaynana olmuyorlarsda asıl erkek annesi olunca iyide olsan kotu kaynana oluyorsun

Maşallah sana

Zaman ne hızlı geçmiş ya :)
22 Şubatta Doğum yapmış.
Prematüre olduğundan düzeltilmiş yaşı baz alıyorlar sanırım. Yoksa 3 aylık olacaklardı aboo şaka gibi geliyor :)
Baya erkrn tarihte dogum yapmis.normal doğum tarihini merak ettim ben yanlış sordum sanirim.
Zaman cok cabuk geciyor gercekten ne zaman dogum yapacaz derken 42 gunluk olduk bile

Kuzum en erken ne zaman çıkar bilmiyorum ama bir arkadaşımın bebeği 4.ayda çıkarmıştı. Hemde aniden ateşlenmeden filan. :)
Başka bir arkadaşımın bebeği de 9. ayda çıkardı ve tam 6 ay kaşıntı Ateş çekti, çok zor çıktı.
Belli olmuyor galiba. Ama erken çıkan diş sağlam olmuyormuş öyle diyorlar.

Kızlar 1.ayda yapılan aşı bulunduğun şehrin dışında başka biyerde de yapılabiliyor mu acaba biz belki memlekete gidicez de orada da yaparlar mı ki

Ben de gün sayıyordum 3 ay dolunca geçer dedikleri için ama bugün hayallerim yıkıldı düzeltilmiş yasa göre 3 ay dolunca geçer dediler.. Düzeltilmiş yasa göre de kırkımız yeni çıktı
Aaa birde düzeltilmiş yaş mı varmış.
İlk kez duydum, yani gününü 40.haftayı doldurma anlamında mı?
Bize de bugün doktorumuz kolik dedi canım. Azalarak geçer ama endişelenme dedi. Senden sonra ben ilk doğurdum bakalım ne kadar devam edecek bu kolik durum.

Kızlar 1.ayda yapılan aşı bulunduğun şehrin dışında başka biyerde de yapılabiliyor mu acaba biz belki memlekete gidicez de orada da yaparlar mı ki
Canım kendi asm'nde yaptırman gerekiyor diye biliyorum ama bir sor istersen yarın arayıp. Belki de yaparlar sonuçta devlet sistemine işleniyor heryerde aynı sistem.

Benim bebeğim prematüre ya canım ondan öyle hesaplanıyor. 22 şubatta doğum yaptım aslında 3 ayı dolduracak ama asıl doğması gereken tarih 6 nisan di. Doktorlar çoğu şeyi düzeltilmiş yaş yani 6 nisana göre hesaplıyor. O hesaba göre kirki yeni çıktı.. biraz karışık yazmış olabilirim

Yok anladım ilk kez duyunca şaşırdım.
Benimde 5 nisandı 13 Mart'ta doğdu.
Prematüre değildik bizim içinde geçerli mi kuzum o düzeltilmiş yaş.

Yok anladım ilk kez duyunca şaşırdım.
Benimde 5 nisandı 13 Mart'ta doğdu.
Prematüre değildik bizim içinde geçerli mi kuzum o düzeltilmiş yaş.
Kuzenim 15 gun erken doğum yaptı onun doktoru da düzeltilmiş yaşı baz alıyormuş canım. O hesaba göre evet sende düzeltilmiş yaşı hesaplayabilirsin. Mesela oturmasi, yurumesi , konusmasi vs ben hep düzeltilmiş yasa göre takip edeceğim. Ama senin çok fark yok benim ki kadar önemli değildir

Canım sağlık odağındaki hemşireler sisteme giriş yaparak asiyi getiriyorlar . Mesela yusufun hemşiresi belli , aşı için bana tarih veriyor sisteme işliyor ve ona göre aşı getirtiyor. Yanı bu acıdan yapmayabilirler.

Ama bir yandan da zoraki bir durumda seni ortada bırakacak halleri yok. Sağlık ocağını ara bi sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…