Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Benim pek bulantim normalde yok ama markete gidemiyorum artik, hele peynir reyonu evlerden irak 😂. Bence hafif atlatacagim bu hamileligi, bugun itibariyle 9.haftaya girdim bundan sonra bulantinin artmayacagini umuyorum.
Sizinle aynıyız bende 9. Haftaya girdim. Hafif koku hassasiyetim dışında benim de bulantım yok. Ara sıra kasık ağrım oluyor o kadar. Pimpirikli bir insanım umarım her şey yolundadır. Yarın doktor kontrolüm var. 🙃

Ben de Ankaradaym. Medicalparka gidiyorum genelde henüz tam seçmedim ama iki kişiye muayene oldum fırat büyüktaşkın ve mehmet demir
Mehmet demirden memnun olmadım, fırat beyde iyi ama çokta iy değil yani bende hala seçemedim
Keçiören Medicalpark a mi gidiyorsun ?

Sizinle aynıyız bende 9. Haftaya girdim. Hafif koku hassasiyetim dışında benim de bulantım yok. Ara sıra kasık ağrım oluyor o kadar. Pimpirikli bir insanım umarım her şey yolundadır. Yarın doktor kontrolüm var. 🙃
umarim her sey yolunda gider🙏🏻 benim bu hafta doktor kontrolum yok. en son 7+4te gitmistim, sonradan 2 - 3 hafta sonra gel dedi doktor. burada cok sık doktor kontrolu olmuyor. hamilelik boyunca sanirim 5 kere gitmemiz bekleniyor, bir kere de dis hekimi kontrolune gitmemiz gerekiyor.

umarim her sey yolunda gider🙏🏻 benim bu hafta doktor kontrolum yok. en son 7+4te gitmistim, sonradan 2 - 3 hafta sonra gel dedi doktor. burada cok sık doktor kontrolu olmuyor. hamilelik boyunca sanirim 5 kere gitmemiz bekleniyor, bir kere de dis hekimi kontrolune gitmemiz gerekiyor.
Başka bir ülkede misiniz? Ben en son 6. Haftada gitmiştim ilk kontrolümdü. Bana kalsa daha erken giderdim ama tuttum kendimi 9 ay böyle geçmez diyerek. 😄

Dış gebelik yada bos gebelik orani düşük demekki ? Ben daha önce yasadigim için doktor erken gittim korkudan
Ben de gecen sene Turkiye'de tatildeyken dusuk yasadim. Ama anladigim zaten dusuk olunca yapilacak bir sey yok ki. Burada da farkederseniz acile gidersiniz tabi ki. Bir cok kadin farketmiyormus bile 4.haftada dusurdugunde, normal regl oldugunu dusunuyormus.
Bos gebelik oldugu da 7. 8. hafta civarinda kesin olarak tespit edebiliyorlar. Burada 5+4'te gittigimde doktor bana buyuk ihtimalle bos demisti, sonra 7+4`te kalp atisi duyduk. Erkenden tespit edilebilen bir sey degil malesef.

Ben de gecen sene Turkiye'de tatildeyken dusuk yasadim. Ama anladigim zaten dusuk olunca yapilacak bir sey yok ki. Burada da farkederseniz acile gidersiniz tabi ki. Bir cok kadin farketmiyormus bile 4.haftada dusurdugunde, normal regl oldugunu dusunuyormus.
Bos gebelik oldugu da 7. 8. hafta civarinda kesin olarak tespit edebiliyorlar. Burada 5+4'te gittigimde doktor bana buyuk ihtimalle bos demisti, sonra 7+4`te kalp atisi duyduk. Erkenden tespit edilebilen bir sey degil malesef.
Dış gebelik farkli oldugu icin dedim ic kanamaya sebep olabiliyor Allah korusun ben o zaman erken teshis olmasaydi tüp alınma ameliyati bile olabilirdim. Erken oldugu icin igne ile ilac tedavisi oldum öyle düştü. Cok kisi var ameliyat olan sansin 50% düşüyor bu sebeple. Ben bu gebeligim de yine o yuzden erken gittim çünkü dış gebelik oranım arttı. O yuzden diyorum oradaki oranlar dusuk demek cagirmiyor olabilirler

Kizlar biraz karnim buyumus gibi ama bu dogru mu ben mi inanmak istiyorum bilemiyorum:) size de buyumus hibi geliyor mu? Yoksa cidden buyuyor mu:) 7 haftalik oldum bugun

Evet daha önce de özel keçiören hastanesine gittim berbattı bir tane doktor var zaten orada beğenmedim.
Bende özel keçiören gittim kese görmek icin dedigin gibi hastane cok kötü eski devlet hastaneleri gibi ayni😁 bende bu hafta sonu gitmeyi düşünüyorum medicalparka. Bende serap hoca ve yetkin hocayi çok duydum. Galiba serap hocaya giderim gibi geliyor. Bakalim insallah memnun ayrılırım.

Kizlar biraz karnim buyumus gibi ama bu dogru mu ben mi inanmak istiyorum bilemiyorum:) size de buyumus hibi geliyor mu? Yoksa cidden buyuyor mu:) 7 haftalik oldum bugun
Merhaba canım bende de öyle ama şişkinlik oluyo ilk zamanlar sonra yavaştan iner. Süreç ilerleyince tabi büyümeye başlar yine 😍 bende ilkinde gaz sorunu da olmuştu bayaa 7 aylık gibi gezmişyim ilk zamanlar.

Benim karnımdada var canım bu büyüme değildir ama belki gaz şişkinliği belki başka bisey zamanla geçeceğini düşünüyorum. Uygulama bebeğin mercimek boyutunda olduğunu söylüyor. Şimdiden göbek büyütmez 😂

Benim karnımdada var canım bu büyüme değildir ama belki gaz şişkinliği belki başka bisey zamanla geçeceğini düşünüyorum. Uygulama bebeğin mercimek boyutunda olduğunu söylüyor. Şimdiden göbek büyütmez 😂
Hahagdhaa bende aynisini bugün arkadasima soyledim mercimek kadar sey bunu yapmis olamaz diye.😂😂 Kanim baya hamile bu kiz diye bağırıyor 🫣🫣 Kabızlık ve gaz sorunum benimde var aksamlari sebze yemeğe çalışıyorum o biraz rahatlatıyor. Bugun baya bir mide yanmam var

Benim de büyüdü gibi geliyor. Zayıf olduğum için çabuk çıkacak sanırım karnım. 9 haftalık olduk. Özellikle akşam iyice şişiyor yediklerimden ötürü. 😄

Hahagdhaa bende aynisini bugün arkadasima soyledim mercimek kadar sey bunu yapmis olamaz diye.😂😂 Kanim baya hamile bu kiz diye bağırıyor 🫣🫣 Kabızlık ve gaz sorunum benimde var aksamlari sebze yemeğe çalışıyorum o biraz rahatlatıyor. Bugun baya bir mide yanmam var
Ya benim de bulantı değilde nasıl söylesem bugün koku hassasiyetim başladı biraz sanırm. Alt komşunun yaptığı yemek kokusu geldi camdan çok rahatsız oldum haftalarımız da aynı seninle canım aynı gidiyoruz sanırım

X