2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canım bizimki de öyle oldu resim atmıştım. Coresatin ile büyük oradan geçti 3 günde. Sıcaktan değil o. Yeni doğanlarda oluyor.

Kızlar burda biri yazmıştı, onlar da Kayseri’ye götürmüşlerdi bebeklerini kimdi o
Mesajımı okursa cevap yazabilir mi

Biz bugün ilçedeki hastaneye gittik
Morarmalarını söyledim, kalbini dinledi, hafif bir üfürüm var ama çok önemli olduğunu düşünmüyorum dedi
Yine de çocuk kardiyolojisi baksın dedi Kayseri şehir hastanesine sevk etti

Daha önce giden var mı

Keşke video koysam da görseniz hiç biri fayda etmiyor uykusu varsa altını açıyorum siliyorum yok gözler sımsıkı

Bana ilk ay aşısı ateş yapmaz dedi hemşire ama bilmiyorum tabi canım

Canım bizimki de öyle oldu resim atmıştım. Coresatin ile büyük oradan geçti 3 günde. Sıcaktan değil o. Yeni doğanlarda oluyor.
Canım benim oğlumdada çıkmaya başladı o sivilcemi isilik midir ondan.dediğin kreme baktım netten birkaçtane çeşiti var.senin kullandığın hangisi?

isimdeyimgucumdeyim diye hatırladım
Üfürüm olabiliyormuş kuzum bebeklerde sorun olmaz inşallah

Canım 1.ayda ateş olmaz dedi hemşire bize de ama olursa da arkadaş söylemiş zaten 1 çk calpol mor ambaljlı olandan verilecek takip edeceksin ateş ölçer var mı evinde
Kuzum isimdeyimgucumdeyim gitti Kayseriye. Etiletledim açınca görür
Geçmiş olsun canım ciddi bişi değildir inşaallah içiniz rahat etsin gidin tabii.

Ben götürdüm Canım. Erciyes tıp fakültesine gittik. Endokrine gittik biz. Endokrinlik sıkıntı yokmuş. hemotolojie gönderildik. Hemotolojide de sıkıntı çıkmadı. Bu arada Niğde’de ki çocuk doktorumuz. Kayseride ki endokrin, Hematoloji, ve yenidoğan çocuk doktorları hepsi satürasyonumuza baktı kalbimizi kontrol etti. kalbinde sıkıntı olmadığını söylediler ama bütün testler normal çıkınca en son kardiyolojiye gittik EKG ve eko çekildi. Eko da kalp kapakçığında küçük bir delik olduğu görüldü ama morarmaya sebep değilmiş. En son esmer bir bebek o yüzdendir denildi.

isimdeyimgucumdeyim diye hatırladım
Üfürüm olabiliyormuş kuzum bebeklerde sorun olmaz inşallah

İnşallah canım
Götürüp her şeyine baktıralım da içimiz rahat etsin
Bugün çok ağladı, ağlarken morardı
Altını açtığımda da bacakları yine mordu

Eşim de gördü de ikna oldu sonunda
İnşallah bir şey çıkmaz

İnşallah canım götürün bi baksınlar.

inşalllah bişey çıkmaz canım. Ben bu adamları İnan anlamıyorum. Bişey çıksa iyi olacak gibi deli ediyorlar. Benim eşimde bütün gün “boşuna geldik, çocuğun bişeyi yok” dedi durdu. İnşallah yoktur ama doktor şüphelendi gönderdi işte diyorum ama sürekli aynı şeyi diyor. Birde doktorlar ordan oraya gönderdikçe daha da söylendi tabi. Bütün gün gerildim sırf eşim yüzünden. Çok mu zor götürmek de böyle ikna etmek zorunda kalıyoruz
Bu arada Umay doğduğu gün morarmış bi kez. Hemşireler götürmüş. Ben odaya geldim bir saat sonra getirdiler. Birde evde kustu ve mosmor oldu, sanki nefes alamadı çok korktum.

Bizim kız çok ağlarsa morarıyor bir de kolunu bacağını tutsak tuttuğumuz yerden aşağısı mosmor oluyor
Doktor çok mu sıkı tutuyorsunuz dedi
Minicik bebeği ne kadar sıkı tutabiliriz ki

Bizi Kayseri şehir hastanesine sevk etti
Pazartesi sabah 9.30a randevu aldık

Randevumuz var, erkenden gidip sıra almaya gerek yok değil mi

Bana da sürekli kızıyor çocuğu inceleyip durma diyor ama ben annesiyim onla en çok zaman geçiren benim, doğal olarak da ufacık bir farklılık hemen dikkatimi çekiyor

Göbeği düştükten sonra da kanamaya devam edince yine sinir etti beni
Göbeği kanıyor dedim
E normal aşkım yeni düştü göbeği dedi
Ben de dayanamadım ters konuştum
Araştırdın mı fikrin mi var da yorum yapıyorsun boş boş atıyorsun dedim

İnşallah önemli bir şey yoktur canım
Teşekkür ederim

Dudağımda uçuk çıkıyor
Bebekler için çok tehlikeli olduğunu okumuştum
Ben bebeğimi hiç öpmedim şimdiye kadar
Bundan sonra da öpmem sorun değil ama bebeğe öpme dışında bulaşma ihtimali var mı

Bugün fark edince hemen terramycın sürdüm

Maske takmam gerekir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…