2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bizim kız çok ağlarsa morarıyor bir de kolunu bacağını tutsak tuttuğumuz yerden aşağısı mosmor oluyor
Doktor çok mu sıkı tutuyorsunuz dedi
Minicik bebeği ne kadar sıkı tutabiliriz ki

Bizi Kayseri şehir hastanesine sevk etti
Pazartesi sabah 9.30a randevu aldık

Randevumuz var, erkenden gidip sıra almaya gerek yok değil mi
Yoktur sanırım. Sonuçta randevulu hasta. Şehir hastanesine hiç gitmedim ama iyi diyorlar.

Bana da sürekli kızıyor çocuğu inceleyip durma diyor ama ben annesiyim onla en çok zaman geçiren benim, doğal olarak da ufacık bir farklılık hemen dikkatimi çekiyor

Göbeği düştükten sonra da kanamaya devam edince yine sinir etti beni
Göbeği kanıyor dedim
E normal aşkım yeni düştü göbeği dedi
Ben de dayanamadım ters konuştum
Araştırdın mı fikrin mi var da yorum yapıyorsun boş boş atıyorsun dedim
Göbeği kanayınca bende enfeksiyon falan mı var dedim. Hemen Google baktı önemli değilmiş olabiliyormuş dedi. Ama doktor hemen k vitamini yaptı. Erkekler hastaneye gitmeyi sevmiyor ondan böyleler sanırım. Eşimle ilk Kayseri’ye gidişimizde, eşim sonuçların 3 saat sonra çıkacağını öğrenince morali bozulmuştu 😅 demekki bizle Ankara’ya gelsen ne yapacaktın sen dedim bende :) Ankara’da kardeşimle girmediğimiz delik kalmamıştı hastanede 🤣

Göbeği kanayınca bende enfeksiyon falan mı var dedim. Hemen Google baktı önemli değilmiş olabiliyormuş dedi. Ama doktor hemen k vitamini yaptı. Erkekler hastaneye gitmeyi sevmiyor ondan böyleler sanırım. Eşimle ilk Kayseri’ye gidişimizde, eşim sonuçların 3 saat sonra çıkacağını öğrenince morali bozulmuştu 😅 demekki bizle Ankara’ya gelsen ne yapacaktın sen dedim bende :) Ankara’da kardeşimle girmediğimiz delik kalmamıştı hastanede 🤣

Seninki en azından internetten bakmış 😀
Bizimki tam bir doktor edasıyla konuşup durdu 😀

Ben götürdüm Canım. Erciyes tıp fakültesine gittik. Endokrine gittik biz. Endokrinlik sıkıntı yokmuş. hemotolojie gönderildik. Hemotolojide de sıkıntı çıkmadı. Bu arada Niğde’de ki çocuk doktorumuz. Kayseride ki endokrin, Hematoloji, ve yenidoğan çocuk doktorları hepsi satürasyonumuza baktı kalbimizi kontrol etti. kalbinde sıkıntı olmadığını söylediler ama bütün testler normal çıkınca en son kardiyolojiye gittik EKG ve eko çekildi. Eko da kalp kapakçığında küçük bir delik olduğu görüldü ama morarmaya sebep değilmiş. En son esmer bir bebek o yüzdendir denildi.
Inş canm genelde cikmaz ateşi demisler cikmaz herlde

Bak sana şöyle diyeyim. Kızım 1;5 yaşına girdiğinde bildiğin biz arkadaş olduk. Yemek kuaför etkinlik park gezme tozma inan o kadar keyifli ki; halen de öyleyiz. Ve bunlar daha da yakınlaştırıyor. Beraber alışveriş yapacaksınız aynı kıyafetleri giyip poz vereceksiniz yani böyle şeyleri düşün bence...ilk 1 yıl kendini toparlamak için kendine zaman tanı... Eski haline dönersin istersen yaparsın. Hormonların değişti herşey sıfırlandı yenilen din yani o taraftan bak bi de duruma
Bunlar kiz çocuğuyla guzel erkekle olacağını sanmiyorum🙄

İnşallah canım
Götürüp her şeyine baktıralım da içimiz rahat etsin
Bugün çok ağladı, ağlarken morardı
Altını açtığımda da bacakları yine mordu 😔

Eşim de gördü de ikna oldu sonunda
İnşallah bir şey çıkmaz
Gecmis olsun canim ins bir sey yoktur.bebek bu birşey yoksa bile gidip ogrenmek lazim ihmale gelmez
Eki Görüntüle 2269070
fullmoon19 fullmoon19
Canım sende bunu oku yazıyordun memeler yumuşak dolmuyor diye :)
Sagol canim ögrendigin iyi oldu benimde😃
Bana da sürekli kızıyor çocuğu inceleyip durma diyor ama ben annesiyim onla en çok zaman geçiren benim, doğal olarak da ufacık bir farklılık hemen dikkatimi çekiyor

Göbeği düştükten sonra da kanamaya devam edince yine sinir etti beni
Göbeği kanıyor dedim
E normal aşkım yeni düştü göbeği dedi
Ben de dayanamadım ters konuştum
Araştırdın mı fikrin mi var da yorum yapıyorsun boş boş atıyorsun dedim

Erkekler öyle sanirim.benimkide hemen karışıyor.syrekli bakan benim ve hic araştırmadan niye karışıyorsun diye kiziyorum

Ah bu kız babaları hep aynı demekki 😃 onlar bizimle evlenirken öyle düşünmüyorlardı ama 😂
O günleri unuttular 😁
Kızlar 25 dakikadır omzunda gezdiriyorum ama gazı çıkmadı. Aşağıdan yukarı ve saat yönünde ovarken rahatsız oluyor sırtına vuruyorum ama yok çıkmıyor. Gece süt çok birikmiş oluyor o da aç hava yuta yuta emiyor ama yuttuğu hava çıkmıyor :KK43: bir yol gösterin
Canım ben avuçumun içine göğsünü alıp sırtına pat pat yapıyorum. Uçar pozisyonda umarım anlatabildim 😊
Gaz çıkarttırmıyor valla mızmızmız hep. Açık havaya bayılıyor canım dinleniyor uykusu geliyor hemen ve çok güzel uyuyor. :)
Şuan ayağımda sallıyorum böyle sanırım saat 2-3'ü bulacağız gibi. Ayakta uyuyor beşiğe koyunca uyanıyor.
Sabah doktpruna gideceğiz kontrole. Bakalım ne diyecek
Açık hava rahatlatıp dinlendiriyor canım :)
Doktorunuz ne dedi

Benim kizimda saatlerce birakmiyor. uyuyor yine birakmiyor iki damagiyla öyle bir yapışıyor ki mümkün değil kurtaramiyorum. artik sırtım falan cok agriyor kollarim uyuşuyor.
atanamayanogretmen atanamayanogretmen cnm iyilestin mi nasil oldun ? birde senin dikisler düştu mu benim daha hic düşmedi

Bugün biraz daha iyiyim canım çok şükür
Eskiden olsa günlerce yatardım
Şimdi yavrum bensiz kalmasın diye hemen ayaklandım
Anne olmak böyle bir şey galiba

Dikişlerimi de ben düştüğünü hiç görmedim ama geçen anneme baktırdım düşmüş görünmüyor bir şey dedi

Ama hala oranın etleri ağrıyor 😬

kizlar herkese günaydın. bugun12 gün oldu. dogumdan beri üzerimde mutsuzluk var.aglayasim da geliyor arada. bu hep böyle olmayacak degil mi?tekrar ne zaman mutluluk gelecek .

Bizim 20 gün oldu, ben de aynı ruh halindeyim 😔
Sürekli bir şeyleri düşünüyorum sürekli gözlerim doluyor
Önemli önemsiz her şeyi kafama takıyorum
Bebeğin gelmesiyle birlikte çok ağır bir sorumluluğun altında ezilmiş hissediyorum kendimi 😔😔

Kaç saatte bir emiyor kuzum ? Benimki de en fazla 10 dk 😅

Gündüz pek uyumadığı için saat aralıkları değişiyor canım
Bazen saatte bir bazen iki saatte bir emiyor
Gündüz doğru düzgün uyumadığı için de gece biraz daha uzun oluyor uykusu
O zaman emme aralığı uzuyor ama yine 10 dk emiyor 😀

X