2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar aranızda açlık tokluk şekeri baktıran oldu mu

İnşallah canım inşallah Rabbim hepimize güç versin sabır versin bebeğimizi kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim

Kalp atışını duydum şükür 7+2 çıktık. sata göre 7+6 ama olsun :)
Canim gozun aydin cok sevindimm. Bu arada benim iki gun oncesi gittigimde 7+2 ydi bgn 7+4 diye gittim 8+1 cikti ilk haftalarda cok yaniltici olabiliyormus. Simdi sat a uygun cikti. Ki ztn oyle bile olsa bu hic sorun degil falan dedi:)

Kuzum gecmis olsunnn. Ilaclarin destegiyle insallah tutunur kuzucugun sana... olumlu dusun canim sakin beynini onun dusme ihtimaline sartlama. Hep onla konus. Guclu oldugunu soyle. Ben hep oyle yaptim. Doktor cok onemli canim inan. Bi doktor cat diye dusuk riski var diyor digeri evet var ama bence tutunur diyor rahatlatiyor. Ne kanamalarla insanlaar sapasaglm dogumlar yapiyor diyor elini tutuyor guc veriyor... o yuzden doktorun o gucu vermiyorsa yavrun versin. Sakin kotu dusunme.

Canim gozun aydin cok sevindimm. Bu arada benim iki gun oncesi gittigimde 7+2 ydi bgn 7+4 diye gittim 8+1 cikti ilk haftalarda cok yaniltici olabiliyormus. Simdi sat a uygun cikti. Ki ztn oyle bile olsa bu hic sorun degil falan dedi:)
Öyleymiş canım o yüzden çok sıkıntı yapmadım bende kendime :) 4gün azıcık bir fark zaten

Canım tek tek ekliyorlar benimkinin tamamen çıkması 2 günü buldu.

Merhaba kizlar 6+9 cikti ultrasonda bebisimiz kalbini dun duyduk cok sukur sizlerle paylasmak istedim.Kese 1 hafta geriden geliyordu.Gec dollenme olmus.
Ayy canim cok sevindim. Gozun aydin. Rabbim devamini nasip etsin insallah
Kızlar aranızda açlık tokluk şekeri baktıran oldu mu
benim acliga bakildi ama tokluk bakilmadi canim.

Başından beri tek doktora gidebilseydim kafam karışmayacaktı böyle daha doktoruma bile karar veremedim. Neyse artık ilacı aldığım saatte kafama eseni yaparım herhalde :)
Tek doktorla devam et canım
Umarım iyi bi doktor bulursun
Ben ilk doktoruma devam ediyorum
Memnun kaldık tekrar geldik dedim direkt :))
10 ay içinde hem de :)

Chickennova Rabbim sana da bebeğine de hayırlı sağlıklı uzuun ömürler ihsan eylesin. İnşaallah bebeğini sağlıkla kucağına alır, sağlıklı bir şekilde büyütürsün canım. Rabbim Şafii isminin hürmetine şifa ihsan eylesin tüm sıkıntılarına inşaallah. Rabbim Hayy isminin hürmetine uzun sağlıklı ömür ihsan eylesin sana ve bebeğine inşaallah...

Tek doktorla devam et canım
Umarım iyi bi doktor bulursun
Ben ilk doktoruma devam ediyorum
Memnun kaldık tekrar geldik dedim direkt :))
10 ay içinde hem de :)
Bi öneri daha aldım canım onu deneyeceğim. Son gittiğim doktora çok iyi diyorlar ama hiç gülmüyor açıklama yapmıyor soru sormaya korkutum adama. O elektriği alamadıktan sonra da anlamı yok devam etmenin

Bi öneri daha aldım canım onu deneyeceğim. Son gittiğim doktora çok iyi diyorlar ama hiç gülmüyor açıklama yapmıyor soru sormaya korkutum adama. O elektriği alamadıktan sonra da anlamı yok devam etmenin
Gülmesi önemli değilde işinde iyi olsun soruna cevap alabildikten sonra tamamdır

Gülmesi önemli değilde işinde iyi olsun soruna cevap alabildikten sonra tamamdır
Tersliyormuş canım gülmüyor dediğim o aslında :) gidenler öyle dedi ben de çekindim işte biraz. Soru sorulmasını sevmiyormuş tahammül edemiyormuş falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…