2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Inşallah çabuk geçer benm gbi.) Ben maden suyun içine limon sıkıp iciyodm biraz iyi geliyodu. Bide yemek yiyemedigim zamanlar çubuk kreker tuzlu leblebi fln yiyodum
Maden suyu tüketmeniz çok güzel maşallah :nazar: gün içinde suyu bile zoraki içebiliyorum bulantıdan :KK43:

Inşallah çabuk geçer benm gbi.) Ben maden suyun içine limon sıkıp iciyodm biraz iyi geliyodu. Bide yemek yiyemedigim zamanlar çubuk kreker tuzlu leblebi fln yiyodum
Kuzum 1 saat önce hiçbir şeyim yoktu karnımı falan doyurmuştum. Az az yeme olayı Tamam da şimdi aklıma ne gelse öğürüyorum :KK61: kraker bile kokacak gibi geliyor şuan.. Maden suyu fikri iyiymiş ama gelirken aldırıcam eşime:cry:

Kuzum 1 saat önce hiçbir şeyim yoktu karnımı falan doyurmuştum. Az az yeme olayı Tamam da şimdi aklıma ne gelse öğürüyorum :KK61: kraker bile kokacak gibi geliyor şuan.. Maden suyu fikri iyiymiş ama gelirken aldırıcam eşime:cry:
Bende öyleydim cnm birden geliyodu bulantı ama geçici bi durum olduğunu düşün bide temiz hava iyi geliyodu bana biraz burnumdan nefes alıp agzmdan veriyodum açık havada

Bende öyleydim cnm birden geliyodu bulantı ama geçici bi durum olduğunu düşün bide temiz hava iyi geliyodu bana biraz burnumdan nefes alıp agzmdan veriyodum açık havada
Evet kesinlikle buna katılıyorum canım. Açık hava eve yakın park varsa yeşillik çok iyi geliyor ben evde olduğum zaman ev bile kokuyor sanki

Evet kesinlikle buna katılıyorum canım. Açık hava eve yakın park varsa yeşillik çok iyi geliyor ben evde olduğum zaman ev bile kokuyor sanki
Sanki değil gerçekten kokuyor kuzum yaa kedi mamasının kokusu diğer odadan burnuma geliyordu her odadan koku alıyordum balkona çıktım oturuyorum şimdi daha iyi

Geçmiş olsun canım çok kusuyomusun ?
Sınır kaçmış
Cok kusuyorum canim hap icmeme ragmen bulanti icin muhakkak bi kere kusuyorum gunde. Ki hem dramamine iciyorum hem premesis iki kere. Ki bisi de yiyememe ragmen boyle. Yersem daha cok kusuyorum :işsiz:
Referans 74-106 olanda 77cikti cnm bu saglik ocaginda olculdu ozelde gittigimde de 88 cikti referans yine ayniydi.

Sanki değil gerçekten kokuyor kuzum yaa kedi mamasının kokusu diğer odadan burnuma geliyordu her odadan koku alıyordum balkona çıktım oturuyorum şimdi daha iyi
Ben yagmur kokusuna bayilirim o bile kusturmustu beni.. kahve kokusu :) yani cok enteresan seylere tepki verir oldu vucudum.. ama en temizi temiz hava.. annemlerin ora oyleydi daha az bulaniyordu midem. Buraya geldim yine kotuledim. Ama cikiyorum disari arada bulaninca kotu bir koku yoksa yine bir nebze daha iyiyim. Gecedek ama bu surecte kuzum.

Bayanlar bana dua edin hastanedeyim kanamam var ultrasonla baktılar bebegin kalp atisi durmuş yarın yine bakacaklar eğer kalp atışı yoksa kürtaj yapacaklar dua edin bebeğimin kalp atışı duyulsun

Bayanlar bana dua edin hastanedeyim kanamam var ultrasonla baktılar bebegin kalp atisi durmuş yarın yine bakacaklar eğer kalp atışı yoksa kürtaj yapacaklar dua edin bebeğimin kalp atışı duyulsun
Canimmm:KK43: guclu ol lutfen. Insallah hayirlisiyla duyulur yarin.. dualarim seninle. Haber ver bize de lutfen. Rabbim guc versin sana da kuzuna da.

X