2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Sonuçları almaya gittim ama çok kalabalıktı, afedersiniz bir takım insanlar vardı o kadar pis kokuyorlardı ki. Nerdeyse çıkartıyordum öğüre öğüre kaçtım şaka gelecek amaSonuçları yarın sabahtan alıcam. Eşimin 4te işe geçmesi gerekiyordu bekleyemedik. Enabıza baktım zaten hepsi çıkmamış sadece hemogram ve idrar tahlilinin biri vardıı.
melike222 bir arkadaşımız cevap vermiş ama, yarın gittiğimde sormamı istersen yine sorarım canım.
Ek: Bu haftada betaya bakmışlar 80bin çıkmış ya görünce şok oldum

Canim benimde dolu dolu iki gun kanamam oldu hatta iceride baya buyuk kanama alani var rahim zamanla o kani emiyor diyorlar bilmiyorum ne kadar dogru. Sanirim benimde kalp atisi yavas cunku bana hic dinletmediler. Dusuk icin igne ve istirahat sanirim tek care birde bol bol dua. İnsallah duzelir cnm Allah buyuk onu orayakoyan kalbinin atmasini saglayan Allah bu yuzden Rabbim insallah saglikli sihhatli kucagimiza da almayi nasip eder

Ben kefir içiyorum. Hem sindirim yavaşladığı için iyi geliyor. Activia da Dr. Banu Çiftçi nin videosunda dinlemiştim, yiyebiliriz.
Çok teşekkür ederim vermiş olduğunuz bilgi için kimisi içilebilir diyo kimisi içilemez bende tereddütte kalmıştım doğrusu

Canım kalp atışını görmeden 3 gün önce banada bakmıştı doktor 38 bin üstüydü :)
Aklına gelirse sormanda benim için bi sakınca yok canım :)

Değilim kuzum ama ofiste çalışıyordum ee işten çıktım evdeydim derken bayağı dipleri görmüş galiba
D vitamininin en güzel tedavisi güneş canım hafta sonları falan kış gelmeden eşinle falan yürüyüşe çıkabilirsin canım,hem senin için hem bebiş için iyi olur hemde yürüyüşle kilo almamış olursun

Vitamin takviyesi alırsın canım üzme kendini :)
şaşırdım canım ya tahmin etmezdim bu kadar düşük çıkacağını :)

Evet gerçekten öyleymiş demek ki.. Canım akşamları çıkıyorduk yürüyüşe. Artık öğlen sıcağındada çıkarız napalım 15 dk güneşleniriz bi

Bende iki aşılama iki tup bebek olmadı.ilk rahım filminde t rahim çıktı onunla ilgilide neler söylendi.konyada bır prof gıttım sadece rahım kanalım darmış ameliyatla genişletti.o darlık yüzünden yapılan işlemlerde ne ağrılar çektım.derken bırden hamile kaldım çok şukur.8 sene beklemem gerekmiş

Ay canım çok zor ya.dun az kanaman var dıye korktum seni duşunemıyorum.şuan karnım agırıyor neden oluyo diye onada korkuyorum.bu sters bızi mahvedecek.

Ay cnm benim ya o beklenilen seneler feda olsun meleklere.
Sende çok ugrasmissin.
Rabbim sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah.

Cok geçmiş olsun canim Allah yardimcin olsun.inşallah düzelir

Millet hususi tatilde bronzlaşmaya gidiyo :)
Sende D vitamini için yürürsün artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…