Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlarr 6+2 de bugün şükür keseyi de bebeği de gördük. Ama kalp atışı için erken 10 gün sonra gel dedi.Cok daha erken duyanlar da var sizde nasıl olmuştu :) ya bide ben muthis susuyorum dilim damagim kuruyor buda gebelik belirtisi mi

10. Hafta itibariyle biliyorum acaba farkediyormu firmadan firmaya gerçi firma da hangisi daha iyi onu da bilmiyorum.
Bilmem ki ben bizim buradaki laboratuar zincirinin sitesinden baktım. Belki onlar 12. Haftadan itibaren yapıyorlardır. Bebeğin dna’sı kanda 10. haftadan itibaren bulunuyomuş ama test için şu oranda olursa doğru sonuç alınır gibi bi ibare vardı. Belki 12. haftadan sonra istedikleri orana kesin geliyordur.

Aynen canim ya valla ayni gidiyoruz. Neyse bu garip durumlar demek ki hepimizde olabiliyormuş diye kendimizi rahatlatalim bari. Dedigin gibi aklimdan ne yemekler neler geciyor nette izledigim güzel her tarifi yemek istiyorum😀 dün yine güzel bir yemek yapmistim canımın çektiği ama tam acaba biraz daha mi alsam tabağıma diye düşünürken bir sey oldu agzimdaki lokma büyüdü dedigin gibi sanki yutamayacak gibi oldum biraktim yemegi. Ne degisik bir sey ama 🥲 ben yine de cok mutluyum bin şükür bu duygulari yasayabildigime 🙏🥰
12. Haftadan sonra çok rahatlayacağız insallah canım. Ben alışveriş yapacağımız günlerin hayalini kuruyorum 😂❤️

Bilmem ki ben bizim buradaki laboratuar zincirinin sitesinden baktım. Belki onlar 12. Haftadan itibaren yapıyorlardır. Bebeğin dna’sı kanda 10. haftadan itibaren bulunuyomuş ama test için şu oranda olursa doğru sonuç alınır gibi bi ibare vardı. Belki 12. haftadan sonra istedikleri orana kesin geliyordur.
Doğrudur canım doktorlar eminim yönlendirirler zaten uygun vakitte. Bugün kan tahlillerini yaptırdım ben 15 tane tahlil istemiş doktor benden

Merhaba. Herkes sağlıklı bir süreç geçirir sağlıkla kucağına alır bebeğini inşallah. Benim Sat: 12 Ağustos takvime göre bugün 7-1 im kalp atışını göremedik. Geçen hafta 6-2 iken gittiğimde de yoktu ama belli belirsiz bak kalbi burda demişti. Kese o saman 15,9 mm di 20 yi geçince duyarız demişti doktor bugün 23 küsür mm olmuş kese ama kalp atışını göremedik vajinal ultrasonda da. Doktor kese büyümüş ama bebek gelişmemiş görünüyor iki gün sonra tekrar gel dedi. Korunmayı bıraktıktan sonra 15. Ayda anca gebe kalmıştım ama o kimyasal gebelikti. Şimdi 17. Ayımda tekrar gebe kaldım. Sağlıklı ilerlediğini söylüyordu doktor ama bugün çok umutsuzdu. Çok korkuyorum ne hissedeceğimi bilmiyorum. Böyle bi durum yaşayan var mı?

Kizlarr 6+2 de bugün şükür keseyi de bebeği de gördük. Ama kalp atışı için erken 10 gün sonra gel dedi.Cok daha erken duyanlar da var sizde nasıl olmuştu :) ya bide ben muthis susuyorum dilim damagim kuruyor buda gebelik belirtisi mi
Hayırlı olsun canım. Evet bende çok susuyorum iç bol bol zaten vücudumuza da yararlı 🌸

Canım bende fetal dna yaptırmayı düşünüyorum. Pazartesi kalp atışı için gidince konuşayım diyorum doktorla ne zaman vs diye bu seferde acaba çok mu erken konusunu açmış olurum diye kendime bi gülesim geliyor 😂 ama sonuçta bi daha 10. Haftada falan çağırırsa fetal DNA da sanırım o zamanlar oluyor.
Bana kalp atisini duydugum randevuda yani ikinci randevuda 6+4ken kendi soyledi cunku bi dahaki gorusmem 10. Haftalikta. O zaman yapabiliriz dedi. Konusmak daha iyi hem kendini hem parani vs hazirlarsin canim

Merhaba. Herkes sağlıklı bir süreç geçirir sağlıkla kucağına alır bebeğini inşallah. Benim Sat: 12 Ağustos takvime göre bugün 7-1 im kalp atışını göremedik. Geçen hafta 6-2 iken gittiğimde de yoktu ama belli belirsiz bak kalbi burda demişti. Kese o saman 15,9 mm di 20 yi geçince duyarız demişti doktor bugün 23 küsür mm olmuş kese ama kalp atışını göremedik vajinal ultrasonda da. Doktor kese büyümüş ama bebek gelişmemiş görünüyor iki gün sonra tekrar gel dedi. Korunmayı bıraktıktan sonra 15. Ayda anca gebe kalmıştım ama o kimyasal gebelikti. Şimdi 17. Ayımda tekrar gebe kaldım. Sağlıklı ilerlediğini söylüyordu doktor ama bugün çok umutsuzdu. Çok korkuyorum ne hissedeceğimi bilmiyorum. Böyle bi durum yaşayan var mı?
Ezo boyle durumlarda 8. Haftaya kadar bekletiyolar galiba. Allah korusun bir sey olursa bazen embriyo kendi de dusuyormus. Bekle bakalim, hayirli haberler insallah

İnşallah sende bu bebeği sağlıkla kucağına alacaksın. Doğaya hep olumlu enerji gönderelim. Eski kötü deneyimleri unut canım benim. Bu aşamaya gelen mimikler birer mucizeyi gerçekleştirdiler. Sabırlı ol gümbür gümbür kalp atışını da duracaksın inşallah

Bana da dr 7.haftamda gelmemi söyledi ama zaman geçmiyor hiç.. bende susuyorum çok :)

Iyi akşamlar kızlar. Bugün miniğimi gördüm. Her şey yolunda çok şükür. 🧿 şuan 9+3 üz. 10 gün sonra ikili test için çağırdı doktorum. Umarım her şey hepimiz için yolunda gider. Herkes miniğini sağlıkla görür inşallah. Doktorum fetal dna yaptırmamı da önerdi. Ben de yaptırmayı düşünüyordum zaten doktorum da tavsiye edince karar verdim. Umarım hepimiz güzel haberler alırız. 🌸

Kızlar çalışanlar nasıl çalışıyorsunuz. Ben sağlık personeliyim. Bildirdim kadın doğumdan rapor aldım verdim başhekime. Günde 7.5 saat çalışıyorum nöbete kalmıyorum sizler nasıl ?

Bizde 10. Haftamıza girdiğimizde gidicez tekrar kontrole ama ben nasıl beklicem 2 hafta bilmiyorum arada gidip görmek istiyorum. Bende çok susuyorum birde çok komik tükürmük seviyem arttıı. Sürekli yutkunuyorum

Kızlar çalışanlar nasıl çalışıyorsunuz. Ben sağlık personeliyim. Bildirdim kadın doğumdan rapor aldım verdim başhekime. Günde 7.5 saat çalışıyorum nöbete kalmıyorum sizler nasıl ?
Ben daha söylemedim iştekilere. Ama ztn mesaili bir işim yok, günde 8 saat masa başında çalışıyorum. Haftaya kontrolde her şey yolundaysa söylemeyi düşünüyorum.

12. Haftadan sonra çok rahatlayacağız insallah canım. Ben alışveriş yapacağımız günlerin hayalini kuruyorum 😂❤️
Aynen canim saglikla bi kalp atışlarını duyalim. 12 haftamiz da gecerse en azindan riskli dönem bitmis olur. Sonrasi gelsin alisverisler 😍😍 insallah hersey yolunda güzel ilerler hepimiz icin.
Gecelerim zor geçiyor benim biraz ya 😐 hala kasık ağrılarım var bide cok wcye kalkiyorum gündüz o kadar degil ama gece cok oluyor.

X