2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canım ben beklemedeyim doktorum belki düşük yapabilirsin dedi ama inşallah bi sorun çıkmaz inşallah sende sağ salim kucağına alırsın bebeğini
Amin insallah cnm hepimiz sag salim alalim kucaklarimiza insallah. Sana neden dusuk yapabilirsin dediler ? Kalp atisineden yavaslamis ?

Bu arada ben pek inanmasamda bebek kesenin solunda duruyordu benim. Çin takvimine göre kız, kese durumuna göre erkek. Bende erkek hissediyordum sonuç bakalım ne olacak :) Tamamen eğlence maksatlı 1 sene bebişini beklemiş anne olarak cinsiyetinin önemi yok

Kızlar bende bugun sonuçlarım için gittim şükür hepsi temiz ama idrar yollarında enfeksiyondan şüphelendi tekrar idrar kültürü verdim sonuca göre ilaç verecek ya da vermicek bol su dedi ama şuan su içemiyorum ki maksimum 1 lt içebilirim midem bulanıyor.

Çay bardağı ile yudum yudum içme önerisi yapılmıştı diye hatırlıyorum kuzum öyle dene istersen. Zor biliyorum ama ilaç kullanmaktansa kendini azıcık zorlamak daha mantıklı. Az az içmeyi dene içebilirsin inşallah

İç cnm suyunu zarla zorla kendini.
Suya limon sık, elma at.
Ben çok çektim idrar yolu enfeksiyonundan.
Gerçi ilacı var purinol bebeğe de hiç zararı yok ama hiç gerek kalmasın bunlara.
Su içince inan ki kendi kendini temizliyor vücut.

Haklısın canım güzel fikir öyle yapayım ama agzım o kadar acı ki ama bebeğim için içeceğim.

Bende de enfeksiyon çıkmıştı ben bunu kendimi bildim bileli yaşıyorum zaten doktor suyla atarsın dedi. Dediğin gibi artık Sudan benim de midem bulandı çok ama mecbur, az içtiğim gibi idrarımda yanma başlıyor

Teşekkürler canım öyle yapıcam artık hatta hemen bi şişe su aldım bile yudum yudum içicem ne kadar zor olsa da

Canım Şuan için yanmam yok ama her an olabilir su içemememekten bende çok mutsuzdum bi de bu çıktı şimdi şişe su aldım yanıma yudum yudum içiyorum

aynen benimde oyle bakalım ne çıkacak :)

Benim de çin takvimine göre erkek keseye göre kız görünüyor tabi ki hiç önemi yok sağlıklı olsun da bebeklerimiz
Bu arada hastaneye gittin mi canım ? Bütün yazılanları okuyamadım atladım mı bilmiyorum görmedim yazdığını

Gittim canım kalp atışını duyduk sadece 4 gün geriden geliyormuş minişim o da ölçme hatası yada döllenmeden dolayı olabilir Bayağı kan vermiştim sonuçları yarım saate alcam böyle durumlar kuzum

Hadi gözün aydın canım, 4 gün büyük bir fark değil sanırım :) sonuçların da güzel çıkar inşallah çok sevindim

Nasıl uyutuyorsunuz peki benimki meme olmadan uyumaz gibi geliyor başka türlü uyumadı çünkü bi sorumda memeden kesmeyi Nasıl başardınız
Ben de hep memede uyutuyordum başka türlü de uyumazdı memeden kesince kucakta gezdirerek uyutmaya başladık

Canim insallah bebegin toparlar kendini Allahim sifa versin. Bende 6+6 yim ama kimse bebegimin kalp atisi hakkinda bilgi vermedi hatta bana duyurmadilar benimde aklim karisti acaba nasil atiyor kalbi
Amin canım inşallah doktorun bir şey söylemedi mi

Canım rabbim zorlukların mükafatını verecektir eminim hayırlısıyla bebişini alırsın kucağına inşallah

Amin insallah cnm hepimiz sag salim alalim kucaklarimiza insallah. Sana neden dusuk yapabilirsin dediler ? Kalp atisineden yavaslamis ?
Bilmiyorum canım geçen hafta gittiğimde kalp atışı daha başlamamışti belki yeni başlamıştır benim kanamam oldu biraz bir de kahverengi akıntım var ondan dedi canım inşallah düzelir miniğim inşallah sağ salim alırız bebişleri kucağımıza amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…