2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Hepinize çok teşekkür ederim ❤
Kalanlar da sağlıkla alsın inşallah kucağına
Sütüm gelmedi göğüs ucum da tam çıkmadı mama verdik kızıma, inşallah gelir sütüm de

Amin kuzumm inşallah

Gelir sütün inşallah kuzum sakın gelmiyor diye üzülme bir kaç gün sürebiliyormuş doğumdan sonra gelmesi

Hepinize çok teşekkür ederim ❤
Kalanlar da sağlıkla alsın inşallah kucağına
Sütüm gelmedi göğüs ucum da tam çıkmadı mama verdik kızıma, inşallah gelir sütüm de
Canim genelde 4.gune kdr ya hic olmuyor ya da az oluyormus. Sonra artiyormus. Hic dert etme. Bn hala sut ve mama veriyorum. Saglikli olsunlarda..

Kızlar çok stresliyim çok gerginim ağlayıp duruyorum elimde olmadan

Kontrole geldim, doktor yine hızlıca baktı
Perşembe’ye kadar gelmezse sabah erkenden gel yatışın yapılacak dedi

Açılma var mı, Bebek inmiş mi durum ne hiçbir şey söylemedi..

Ben sordum
Her şey Doğuma uygun mu, suni sancıya rağmen olmama ihtimali var mı dedim
O da bir ihtimal tabi dedi
Senin vücudun tedaviye cevap verecek mi o önemli dedi

Gözümde çıban gibi bir şey çıkmıştı, göz doktoruna gittim stresten dedi..

Kendimi hiç iyi hissetmiyorum, sürekli ağlamak istiyorum

Amin kuzumm inşallah

Gelir sütün inşallah kuzum sakın gelmiyor diye üzülme bir kaç gün sürebiliyormuş doğumdan sonra gelmesi ❤
LoveAndMarriage canım gözün aydın sağlıcakla büyüsün bebeğin inşallah
Gözün aydın cnm sağlıkla büyüt bebeğini inş, daha çok yeni cnm süt anca gelir sezeryan netıcede
Çok şükür canım
Gözün aydın
Sağlıkla evinize çıkarsınız inşallah
Canim genelde 4.gune kdr ya hic olmuyor ya da az oluyormus. Sonra artiyormus. Hic dert etme. Bn hala sut ve mama veriyorum. Saglikli olsunlarda..
Teşekkür ederim kızlar Sağlıklı olsun da süt gelir inşallah

Kuzummm bence senin vucut dogum sonrasina adapte olmus. Hamilelikte ben duygusalligimi hat safhada hissetmiyordum. Ama dogumdan sonra abartisiz her seye aglar oldum. Bu iyi bir sey degil. Kendini telkin etmelisin. Bol bol dua oku. Ben surekli cok kotu seyler oluyormus hissine kapiliyorum. Hele de etrafimda insanlar cok olunca herkeisn bir yorumu olunca.. bgn yalniz kaldim o kdr rahatladim ki anlatamam.. sana neyin iyi gelecegini bilmen lazim. Simdi bir belirsizlik var onunde ama korkma. Surec hakkinizda en hayirli sekilde sonlansin ins. Ya suni alirim yine de sezeryan olursam gibi dusuncelere kapilma. Evet urkutucu geliyor ama ona odaklanirsan cagirirsin.. dua gercekten rahatlatiyor cnm. Iyi dusun iyi olsun

Kızlar süt için başka şeyler tüketmemize gerek yokmuş bana hemşire bol bol su iç sana tatlı şeyler ye diyenleri dinleme o tatlılar sana kilo olarak döner 3 4 lt su iç dedi.

Aynen canim kesinlikle doktor da ayni seyi soyldi o gaz yapar bu boyle yapar dicekler. Bosuna diyet yapmis olursun. Ne istiyorsan ye. Cocugun gazli olacaksa gazli olacak. Sutun artacaksa artqcak dedi. Su+dinlenme+ cok emzirme kesinlikle arttiriyor. Bir de annenin kafasinin rahat olmasi gercekten cok onemli..

Acaba ne zaman eski hayatıma geri dönebilecem ya. Ağrı sızı hiç geçmeyecek gibime geliyor.

Geçip gidecek canım hiç merak etme. Sen dinlenmene bak dikişlerin toparlansın eski düzene dönersin.
Benim annemde tirnaklarimi keserken canimi cik acıtirdi hep dipten keserdi hic unutmamama bizimki biraz sert mizaçlı.
Birde sey banyoda cok sert liflerdi ,su da epey sıcak olurdu. kadina kin mi tutmuşum nedirsiz yazinca aklima geldi.

Ay allahım güldürdün beni. Kızım elleri buruşuyor diye banyo yapmak istemiyor . ben nerelere gideyim :) şimdi sen diyince kızım da kesin ilerde diyecek ki annem zorla yıkardı beni

Canım niye suya oturuyorsun ki...gerek yok. Bak benim 14. Günüm. Ve ben sadece banyo sonrası fön makinesi ile kuruttum bu sabah dikişimin biri düşmüş... Çok takma kafana. Kuru tut yeter. Hemaroid bende oldum 4-5 gün önce ama benim ki kabızlık değil günde 3 kez çıkmaktan oldu yapacak bişi yok zamanla düzelecek. dikiş yerlerin oturmaktan ağrıyor olabilir yatarak emzirsen daha iyi olur
Kızlar biz çıktık doğumdan, ikimiz de iyiyiz şükür

Oyy canım benim gözünüz aydın analı babalı büyütün inşaallah
Hayırlısı ile doğumunu yapaydın canım sen bekledikçe strese girdin. Doktorunun rahatlığı da aslında iyi bişi ama keşke seni rahatlatsaymış.
Kızlar süt için başka şeyler tüketmemize gerek yokmuş bana hemşire bol bol su iç sana tatlı şeyler ye diyenleri dinleme o tatlılar sana kilo olarak döner 3 4 lt su iç dedi.
Aynen canım su su su en iyisi

Kesinlikle öyle ama işte ana yüreği insan olsa da olmasa da herşeyi denemek istiyor.
Dinlenme ve bol su yeterli aslında.

A April wind geçecek hepsi kuzum en yakın zamanda normal hayatına döneceksin allahın izniyle
İnşallah kuzum

LoveAndMarriage kız daha dur sen şartlamasana kendini sütüm yok diye.
Bak sana ne diyeceğim benim göğsümden süt gelmişti ya sol göğsümdü ve sol göğüsüm daha büyüktü. Beni yanılttı hiç süt gelmeyen sağ göğsümden sütüm geldi solda ise onun yarısı kadar ya oluyordu ya olmuyordu. Nokta gibi geliyordu.
Öncesine vs büyüklüğe uca vs hiç takılma diye anlattım. Midesi kiraz kadar yavrunun şarıl şarıl gelmeyecek zaten ilk günler

Kızlar bebeklerinizin gözleri ne renk? Benim bebeğim lacivert gibi, gün ışığında mavi görünüyor. Acaba ne renk.olur merak ediyorum. Eşim yeşil gözlü, aşığım onun gözlerine... Babasına benzesin çok isterim ama 8. Aya kadar net olmuyormuş sanirim

Slm kizlar bugun sunnet yaptik deniz I insallah Hersey Yolanda gider,aranizda yaptiranlar varmi
Canım 1.ay da yaptırınca dikiş atılmıyormuş arkadaşım dedi...ama sonraki zamanda olursa dikiş atılıyormuş senin oğlanın nasıl oldu?

Hayırlı uğurlu olsun bu arada damatlığını görürsün inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…