2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ne kadar saçma nst odasına başkalarının da girmesi keşke eşine mesaj atıp bi görevliyi çağırtsaydın onları çıkartmaları için odadan,sanki gezmeye gelmişler

Peki cnm akıtma filan yapiyormu??yorumlarda akıtma yaptığı yazıyor kapağı tam kapanmiyormus
Ben dr.browns aldım güzel memnunun, ama benim kuzu biberonla mama içerken kendi ağzının kenarından mama akıtıyo az eğiyorum olmuyo dik tutuyorum olmuyo, memenin ucuda küçücük delik 1 numara acaba fazlamı çekiyo mamayı da yetiştiremiyo hep mendil kullanıyorum biberonla besleyen arkadaşlar sizin kuzularda yapıyo mu öyle

Evet baktım cnm şimdi dediğin markada güzelmiş.hangisini alsam ya.

Acaba ne zaman eski hayatıma geri dönebilecem ya. Ağrı sızı hiç geçmeyecek gibime geliyor.

Kuzum her şey geçecek sadece biraz zaman

O neymiş öyle ya neden almışlar ki onları odaya? Ama ağlama canım boşver sen kendine odaklan

Hepinize çok teşekkür ederim ❤
Kalanlar da sağlıkla alsın inşallah kucağına
Sütüm gelmedi göğüs ucum da tam çıkmadı mama verdik kızıma, inşallah gelir sütüm de

Canım hayırlı olsun gözünüz aydın ❤ Nasılsınız? Doğuma gireceğini görmemişim kuzum mesajını görince hem şaşırdım hem de çok sevindim

Peki cnm akıtma filan yapiyormu??yorumlarda akıtma yaptığı yazıyor kapağı tam kapanmiyormus
Ben neredeyse beş yıldır avent biberon kullanıyorum daha akıttığını görmedim Canım:) bende 260 cc lik var. Büyük kızım Yeni doğduğunda nuk almıştım küçük cam. Şimdi Umay’a da aynı cam biberonu kullanıyorum. Biraz büyüsün avente geçerim.

Canı içmek istemezse ağzından akıtıyor. Bende mendil koyuyordum ama son günlerde çok akıtmadığı için mendil koymamaya başladım.

Canım her gün yıka bebeği yıkamakta sarılığı alıyormuş, güzel beslendiği sürece sorun olmaz.
Ben kan sulandırıcı kullandığım için emziremiyorum. 40 gün kullanıcam ya.
Doktorlar tereddütte kaldı.
Similac mama aldım. Her 3 saatte bir yada acıkma durumuna göre 90 ml suya iki ölçek mama koyuyorum, annem pirinç suyu kaynatti onu da mamaya katıyoruz.
Bağırsaklari ve bağışıklığı için probiyotik veriyorum. Sarılık sorunu olmaz Allah'ın izniyle.
Cnm acaba ben iyilesebilecekmiyim.
Bugün anneme ölcem artık dedim.
Çok ızdırabım var. Ağrıların çok fazla, nefes problemi ara ara beni zorluyor.

Tamam cnm ben yeni doğan için olandan alicam çok küçük olmaz herhalde??evde oğlundan kalan nuk var bendede.bide şu bime gelmişti ondan almıştım.keske almasaydim

Canim Kuzunu Allah bagislasin sana da cok gecmis olsun Kan sulandiciyi neden kullaniyorsun? Ve emzirmene engel mi gercekten? Dr bana da ameliyattan sonra baslicak ve ben emzirememeyi hic dusunmedim dr bana hicbisi demedi simdiye kadar cuma sezryene gircem sok oldum bunu duyunca. Bi de ilacinin adi ne acaba?

Cnm dik duruncami nefes problemi cekiyorsun?Allah yardımcın olsun cnm.iylesirsin zaman herşeyin ilacı kolay değil canından can cikiyor.valla bende doguruyumda kuş gibi oluyum diye dua ediyorum Rabbime benimde göğüs altimda ağrım başladı.cocuk hareket ettikçe ölecekmisim gibi hissediyorum.midem.bulaniyor

LoveAndMarriage gozun aydin canim .hosgeldin beste
Gelir canim korkma.sut yapan içeceklerden ic hemen canim faydasini gorursun
Gözünüz aydın canım Allah analı babalı büyütsün.
Canım hayırlı olsun gözünüz aydın ❤ Nasılsınız? Doğuma gireceğini görmemişim kuzum mesajını görince hem şaşırdım hem de çok sevindim ☺
Çok teşekkür ederim herkese
Süt için bol bol su içiyorum yiyecek yasak gibi bişey zaten Çorba komposto ilk gün :) şimdilik mama veriyoruz kızıma.
Biraz ağrım var tabi ama olur o kadar çok şükür sağlıklı olalım da

Ben o yasağı delmiştim ya Canım şuan sütünün olmaması çok normal açsın zaten bir şey yemedin ama 1 damlada olsa emzir canım ilk süt damlaları doğal antibiyotikmiş

Genel aneztezi mi? Yoksa epidural mi oldun canım?

Selam kızlar bugün 2 defa öğürdüm midem.iyi değil boğazım tahriş oldu ama en kötüsü nefesim bir.türlü düzelmiyor banyo yaptım falan hep kesik kesik normal mi acaba. Bebişte karnımda kasılıp durdu kustukça.ama az da olsa hareket hissediyorum iyidir inşallah

oy kuzum gecmis olsun öyle sözler söyleme lütfen. Sen zaten en zor kısmı cok şükür atlattın. Bebisine kavustun. doktorlarin tum olumsuz yorumlarina ragmen inancını kaybetmedin ve başardın. Bundan sonrada hersey yoluna girecek . Cogu gitti azi kaldı

O nefes kesilmesini bende yaşıyorum ayni sekilde.Cok gecmis olsun .Diger arkadaslar cevap verir umarim.Ben kasilmalarla ilgili olduğunu düşünüyorum ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…