2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canım benim bebis yarın iki ayı dolduruyor hâlâ goz rengini anlayamadım. Siyah gibi ama siyah değil yeşil desen yeşil değil. Eşimle ben kahverengi gözlüyuz ama yeşil var ailede.

Sagol Canim insallah.5 dk surdu .dikis yok sadece uyusturdu orayi okadar ,bebiste iyi farkinda bile degil mumkunse erken yaptirin

Perşembe tam 3 okuyor tatlım.

Benim annem Mavi gozlu ,biz uc kardes esmeriz ,kiz kardesimin kizi Mavis gozlu oldu ,bebisin gozleride mavi olsa cok canlar yakar

Cnm bizimde mavi gibi lacivert gri gibi, küçük kızımda öyleydi koyu kahverengii göze sahip şuan, ne kadar doğru bilmiyorum ama böyle yeni doğduğunda gözü mavi lacivert gri gibi olanlar açık ten rengine sahip olacak bebeklerde olurmuş, inşallah gönlünden geçen olur

Kızlar ya philips avent biberon alan arkadaşlar hangi boyunu aldınız???
Canim ben yenidogan olanini aldim.o bile baya buyuk
Slm kizlar bugun sunnet yaptik deniz I insallah Hersey Yolanda gider,aranizda yaptiranlar varmi
Gecmis olsun canim cok iyi yatırmışsınız.
Anne karninda bebeklerin göz rengi lacivert olurmuş.benimkinin gri gibi tam cozemedim degisik duruyor ama renkli olamıyacağı kesin

Dogma aninizi video aldinizmi ,benim var her gun izliyom
Yaa telefonumu ayarladim goturmeyi unutmusum en azindan bi fotosunu cektirseydim.o telastan unutuyo insan

Peki cnm akıtma filan yapiyormu??yorumlarda akıtma yaptığı yazıyor kapağı tam kapanmiyormus

Teşekkür ederim kızlar
Bir sürü duyguyu bir arada yaşıyorum o da beni geriyor elimde olmadan

Doğum şeklinin nasıl olacağına çok takılmıyorum, sadece bu belirsizlik rahatsız ediyor
Tek duam yavrumu sağlıkla kucağıma alıp sağlıkla birlikte evimize dönmek

Bir de bugün nst de benimle birlikte yatan hamile kadın inanılmaz psikolojimi bozdu, esas onun yüzünden nst den çıkınca ağladım
Kadın annesiyle gelmiş ama sürekli kavga etti annesiyle, iki tane küçük kardeşi vardı, odanın içinde kudurup durdular sonra annesi onları dövdü derken hepsi bir psikolojimi bozdu
Kadın annesine bağırıyor allah hepinizin belasını versin gidin burdan cebimde on lira var ben kendim gelirim dedi
Annesi de sus konuşup durma da şu nst düzgün çıksın dedi bağırdı
Onların yüzünden ben gerildim sonra nst den çıkınca da ağladım durdum stresten

Canim son günlerini rahat geçirmeye calis kafana takma biseyi.doguma gelince birden gelisiyor her sey sen bile ne oldugunu anlamıyorsun o yuzden akisina birak.stres bebege iyi gelmez simdi bebegi cok etkiler.oncelik bebek unutma.ac bir yoga muzigi dinle cok iyi geliyor.ben hamileyken cok dinledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…