2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar selam. normal doğum yaptım ben on gün oldu agrılarım var bugun kontrole gittim herşey normal diyor dr ama agrım var. Ilık suya otur orayı kuru tut dedi içine su girerse nasıl kuru tutcam orayı bu durumda olan varmı?

Bebekle çok daha zor kesinlikle
Ben odaya gelince bi düşündüm bebeğim yanımda olsaydı nasıl bakardım. Çünkü ben bakılacak durumdaydım ilk 2-3 gün.
Yardımcı şart
Kuzum benim. Bir de sen yalniz kaldin. Cok daha zor olurdu. Ben ablam ve esimle kaldim ilk gun odada. Nobetlese ilgilendiler cocukla. Alip bana verdiler fln. Yoksa hem dogrul hem al cocugu mumkun degildi.

Acaba ne zaman eski hayatıma geri dönebilecem ya. Ağrı sızı hiç geçmeyecek gibime geliyor.
BEnde öyle düşünyüorum hep pskolojim bozuk gibi canım sıkkın ne zaman normale dönecegimz agrılarım var hemorait bi yandan dikişlerim geçmiyor agrısı cok şükür bebeğim kucagımda o ayrı ama işte ben iyi değilim

Sizin kesinlikle kabiz olmamaniz lazim. Dikisler zorlandigi an cok zor toparliyormus. O yuzden mumkun oldugu kdr zeytinyagi fln icin.

Bende geceleri uykulu olunca islak mendil kullaniyorum

Canim 19 gun oldu hala agiriyor benimde.sac kurutmayla kurut canim her seferinde

Kızlar biz çıktık doğumdan, ikimiz de iyiyiz şükür
Canim gozun aydinn. Rabbim saglikla buyutmeyi nasip etsin. Hosgeldi Beste‘miz.

Bende geceleri uykulu olunca islak mendil kullaniyorum
Hehe ben gece uyumuyorum maalesef. O yuzden sicak suyum fln haziramak zor olmuyor:)

Eberre canim muhakkak cozum bul. Ben sezeryanliyim. Ona ragmen kabiz olmamak icin zeytinyagi iciyorum. Hurma yiyorum. Dikkat et sen de.

Kuzum rabbim yardımcın olsun Doğumdan çıkınca haber ver.

Kızlar muayeneden çıktım bebek kanala girmemiş aşağıya inmemiş sancı ve açılma,yumuşama da yok 12 buçukta sezeryana giriyoruz

Kuzum ben siteye girene kadar neler olmuş. Doğum yapmışsın bile
Allah analı babalı büyütsün Gözün aydın kuzummm

Gözünaydın canım şükür ikinizin sağlığıda yerindeymiş
Gözün aydın kuzu
Gecmis olsum canim Allah anali babali büyütsün.daha iyi olunca ayrinti ver canim bebis nasil
Gözün aydın olsun.cnm çok sukur.
Kuzum rabbim yardımcın olsun ❤ Doğumdan çıkınca haber ver.

Kuzum ben siteye girene kadar neler olmuş. Doğum yapmışsın bile
Allah analı babalı büyütsün Gözün aydın kuzummm ❤❤
Hepinize çok teşekkür ederim
Kalanlar da sağlıkla alsın inşallah kucağına
Sütüm gelmedi göğüs ucum da tam çıkmadı mama verdik kızıma, inşallah gelir sütüm de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…