2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar bebeklerinizin gözleri ne renk? Benim bebeğim lacivert gibi, gün ışığında mavi görünüyor. Acaba ne renk.olur merak ediyorum. Eşim yeşil gözlü, aşığım onun gözlerine... Babasına benzesin çok isterim :KK49: ama 8. Aya kadar net olmuyormuş sanirim
Canım benim bebis yarın iki ayı dolduruyor hâlâ goz rengini anlayamadım. Siyah gibi ama siyah değil yeşil desen yeşil değil. Eşimle ben kahverengi gözlüyuz ama yeşil var ailede.

Canım 1.ay da yaptırınca dikiş atılmıyormuş arkadaşım dedi...ama sonraki zamanda olursa dikiş atılıyormuş senin oğlanın nasıl oldu?

Hayırlı uğurlu olsun bu arada damatlığını görürsün inşaallah
Sagol Canim insallah.5 dk surdu .dikis yok sadece uyusturdu orayi okadar ,bebiste iyi farkinda bile degil mumkunse erken yaptirin

Mesajları sabah okunmaya başlayıp anca cevap yazan benden selam herkese :KK76::anne: gece olmuş zaman kavramı sıfır sürekli evdekilere saat ve tarih soruyorum o kadar ki koptum dünyadan....

Canım benim seni çok iyi anlıyorum... Bugün oğlan 4 te 60 lık mama yedi neyse uyanıktı 5 gibi mızıldandı 15 dk meme mi emdi inanamadım o mamanın üstüne. Sonra 6 da bi daha emdi ve uyudu. Yani ne yapacağımı şaşırdım meme dolmadan acıkıyor mecburen mama veriyorum uyanık kalmaya başladı artık kıpır kıpır haliyle acıkıyor.

Benim de öyle oluyor. göğüs pedi gülle gibi olmuş bu gece. Benim de senin gibi gündüz ikisini de emiyor gece tek emiyor uykuya devam ediyor utanmıyor zaten

Gözünaydın canım analı babalı büyütün İnşaAllah

İnşaAllah kalanların da çabuk olur doğumu

Gündüz uyanık kalma süresi uzadı...gece ama uyanmıyor emiyor uyuyor hemen mama verince de öyle bezi değişirken illa ki bi uykusu dağılıyor ama hemen geri dalıyor. Genelde 11 gibi gece uykusuna geçiyor 9 da uyanıyor sabah.

Çok sevindim kardeşinin adına.. İnş faydası olur yuvası dağılmaz. Çocuk olunca insan her yolu deniyor ah biz anneler çok fedakarız

Ah canım yaaa. Ne desem haklısın inan ki... Biz tabii evveliyatını aile içi yaşantınızı bilemeyiz ama belli ki eşinin geçmişten gelen sıkıntıları var. Maddi olarak sen ondan fazla maaş mı alıyorsun? Bide çocuklara ilgisi nasıl? Bebekle özellikle. Gidip başka odaya yattı demişsin senin en çok ihtiyacın olan zaman da bu şekilde davranıyorsa bazı birikmişlikler var. Annen de bahanesi oluor. Seni bir yerden vurup üzmek istiyor çünkü
Rabbim kalbine ferahlık versin. Şu 40 ı çıksın esinle konuşur içindekileri söylersin ağlama içine atma bebiş de etkilenir diğer yavrun da. Onlar için biraz sık dişini.

Ben de inanırım. Kızımın adı yağmur... Sürekli herşeye ağlayaan bi çocuk ağlaması olmasa harika ama işte bu da onun huyu. Çok şükür tabii ki Rabbim başka dert vermesin

Senin yorumlarına inancına dualarına bitiyorum. Okuyunca içime ferahlık geliyor. Düşüncelerini de çok beğeniyorum. Nazar konusunda ben de öyleyim. Eşim de ben de hiç sevmeyiz sosyal medya da paylaşım yapmayı. O yönden şanslıyım..soranlara da iyi der kestirp atarım. Ağzımızın tadı bozulmasın

Kızın kaç yaşındaydı canım senin ?

Geçmiş olsun canım iyi ji hemen götürmüşsün Rüzgqr çabuk atlatır anne sütü kırur kuzuyu. Üfürük demişsin genelde oluyor deniliyor ..merak ettiğim nasıl anladı muayene test falan mı yapıldı

Bize vermediler özellikle gidip sordum artık gerek yok dediler bana da

Gözün aydın canım Rabbim analı babalı büyütsün.

Çok çok geçmiş olsun. Zor olmuştur eminim. İnşaAllah herşey yoluna girer
Perşembe tam 3 okuyor tatlım.

Kızlar bebeklerinizin gözleri ne renk? Benim bebeğim lacivert gibi, gün ışığında mavi görünüyor. Acaba ne renk.olur merak ediyorum. Eşim yeşil gözlü, aşığım onun gözlerine... Babasına benzesin çok isterim :KK49: ama 8. Aya kadar net olmuyormuş sanirim
Benim annem Mavi gozlu ,biz uc kardes esmeriz 😂😂,kiz kardesimin kizi Mavis gozlu oldu ,bebisin gozleride mavi olsa cok canlar yakar

Cnm bizimde mavi gibi lacivert gri gibi, küçük kızımda öyleydi koyu kahverengii göze sahip şuan, ne kadar doğru bilmiyorum ama böyle yeni doğduğunda gözü mavi lacivert gri gibi olanlar açık ten rengine sahip olacak bebeklerde olurmuş, inşallah gönlünden geçen olur

Kızlar ya philips avent biberon alan arkadaşlar hangi boyunu aldınız???
Canim ben yenidogan olanini aldim.o bile baya buyuk
Slm kizlar bugun sunnet yaptik deniz I insallah Hersey Yolanda gider:KK17:,aranizda yaptiranlar varmi
Gecmis olsun canim cok iyi yatırmışsınız.
Anne karninda bebeklerin göz rengi lacivert olurmuş.benimkinin gri gibi tam cozemedim degisik duruyor ama renkli olamıyacağı kesin

Dogma aninizi video aldinizmi ,benim var 😂😂her gun izliyom
Yaa telefonumu ayarladim goturmeyi unutmusum en azindan bi fotosunu cektirseydim.o telastan unutuyo insan

Canim ben yenidogan olanini aldim.o bile baya buyuk

Gecmis olsun canim cok iyi yatırmışsınız.

Anne karninda bebeklerin göz rengi lacivert olurmuş.benimkinin gri gibi tam cozemedim degisik duruyor ama renkli olamıyacağı kesin

Yaa telefonumu ayarladim goturmeyi unutmusum en azindan bi fotosunu cektirseydim.o telastan unutuyo insan
Peki cnm akıtma filan yapiyormu??yorumlarda akıtma yaptığı yazıyor kapağı tam kapanmiyormus🤔🤔🤔

Kuzummm bence senin vucut dogum sonrasina adapte olmus. Hamilelikte ben duygusalligimi hat safhada hissetmiyordum. Ama dogumdan sonra abartisiz her seye aglar oldum. Bu iyi bir sey degil. Kendini telkin etmelisin. Bol bol dua oku. Ben surekli cok kotu seyler oluyormus hissine kapiliyorum. Hele de etrafimda insanlar cok olunca herkeisn bir yorumu olunca.. bgn yalniz kaldim o kdr rahatladim ki anlatamam.. sana neyin iyi gelecegini bilmen lazim. Simdi bir belirsizlik var onunde ama korkma. Surec hakkinizda en hayirli sekilde sonlansin ins. Ya suni alirim yine de sezeryan olursam gibi dusuncelere kapilma. Evet urkutucu geliyor ama ona odaklanirsan cagirirsin.. dua gercekten rahatlatiyor cnm. Iyi dusun iyi olsun🙏🏻

Aynen canim kesinlikle doktor da ayni seyi soyldi o gaz yapar bu boyle yapar dicekler. Bosuna diyet yapmis olursun. Ne istiyorsan ye. Cocugun gazli olacaksa gazli olacak. Sutun artacaksa artqcak dedi. Su+dinlenme+ cok emzirme kesinlikle arttiriyor. Bir de annenin kafasinin rahat olmasi gercekten cok onemli..
Geçip gidecek canım hiç merak etme. Sen dinlenmene bak dikişlerin toparlansın eski düzene dönersin.

Ay allahım güldürdün beni. Kızım elleri buruşuyor diye banyo yapmak istemiyor . ben nerelere gideyim :) şimdi sen diyince kızım da kesin ilerde diyecek ki annem zorla yıkardı beni

Canım niye suya oturuyorsun ki...gerek yok. Bak benim 14. Günüm. Ve ben sadece banyo sonrası fön makinesi ile kuruttum bu sabah dikişimin biri düşmüş... Çok takma kafana. Kuru tut yeter. Hemaroid bende oldum 4-5 gün önce ama benim ki kabızlık değil günde 3 kez çıkmaktan oldu yapacak bişi yok zamanla düzelecek. dikiş yerlerin oturmaktan ağrıyor olabilir yatarak emzirsen daha iyi olur

Oyy canım benim gözünüz aydın analı babalı büyütün inşaallah

Hayırlısı ile doğumunu yapaydın canım sen bekledikçe strese girdin. Doktorunun rahatlığı da aslında iyi bişi ama keşke seni rahatlatsaymış.

Aynen canım su su su en iyisi

Teşekkür ederim kızlar
Bir sürü duyguyu bir arada yaşıyorum o da beni geriyor elimde olmadan

Doğum şeklinin nasıl olacağına çok takılmıyorum, sadece bu belirsizlik rahatsız ediyor
Tek duam yavrumu sağlıkla kucağıma alıp sağlıkla birlikte evimize dönmek 🙏🏻

Bir de bugün nst de benimle birlikte yatan hamile kadın inanılmaz psikolojimi bozdu, esas onun yüzünden nst den çıkınca ağladım
Kadın annesiyle gelmiş ama sürekli kavga etti annesiyle, iki tane küçük kardeşi vardı, odanın içinde kudurup durdular sonra annesi onları dövdü derken hepsi bir psikolojimi bozdu
Kadın annesine bağırıyor allah hepinizin belasını versin gidin burdan cebimde on lira var ben kendim gelirim dedi
Annesi de sus konuşup durma da şu nst düzgün çıksın dedi bağırdı
Onların yüzünden ben gerildim sonra nst den çıkınca da ağladım durdum stresten

Teşekkür ederim kızlar
Bir sürü duyguyu bir arada yaşıyorum o da beni geriyor elimde olmadan

Doğum şeklinin nasıl olacağına çok takılmıyorum, sadece bu belirsizlik rahatsız ediyor
Tek duam yavrumu sağlıkla kucağıma alıp sağlıkla birlikte evimize dönmek 🙏🏻

Bir de bugün nst de benimle birlikte yatan hamile kadın inanılmaz psikolojimi bozdu, esas onun yüzünden nst den çıkınca ağladım
Kadın annesiyle gelmiş ama sürekli kavga etti annesiyle, iki tane küçük kardeşi vardı, odanın içinde kudurup durdular sonra annesi onları dövdü derken hepsi bir psikolojimi bozdu
Kadın annesine bağırıyor allah hepinizin belasını versin gidin burdan cebimde on lira var ben kendim gelirim dedi
Annesi de sus konuşup durma da şu nst düzgün çıksın dedi bağırdı
Onların yüzünden ben gerildim sonra nst den çıkınca da ağladım durdum stresten
Canim son günlerini rahat geçirmeye calis kafana takma biseyi.doguma gelince birden gelisiyor her sey sen bile ne oldugunu anlamıyorsun o yuzden akisina birak.stres bebege iyi gelmez simdi bebegi cok etkiler.oncelik bebek unutma.ac bir yoga muzigi dinle cok iyi geliyor.ben hamileyken cok dinledim

X