2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Çok teşekkür ederim canım

Dikkat etmeye çalışıyorum canım inşallah üşütmem doğum öncesi

Evde bile kat kat giyiniyorum

10.15’te randevu kuzum yoldayız şimdi.
Ara ara oldu şimdi yine başladı kasılmalar. Bakalım nst’de çıkacak mı
Sen nasıl oldun ?

Ben de şimdi hastaneye gidiyorum canım
Son kontrol
Sen çıkmışsındır şimdiye kadar
Ne dedi doktor

Ben siteye girip yazana kadar hepiniz Doğuma girmişsiniz
Hayırlısıyla sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım hiç korkma
Güzel haberlerini bekliyoruz

Canım üzülme ilk kez yaptığın bir şey sonuçta olur öyle
Zamanla alışırsın
İlk tırnağı kesmek zor oluyor Zaten minicik

Kızlar muayeneden çıktım bebek kanala girmemiş aşağıya inmemiş sancı ve açılma,yumuşama da yok 12 buçukta sezeryana giriyoruz

Canım yaa ben okuyana kadar Doğuma bile girmişsin çok şaşırdım
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah
Güzel haberlerini bekliyoruz

@Mini_mini Chickennova @melike222
Canlar nasilsiniz? Nasil gidiyor.. yaziyorsaniz da cok giremedigim icin goremiyorum kusura bakmayinnn
Cnm benim sen nasılsın bebek nasıl ?
Ben yürüyemiyorum. Adımlarımı küçük küçük atabiliyorum, kuyruk sokumum ağrıyor, yatarken ve gün içinde rahmim ağrıyor.
Nefes problemi yavaş yavaş düzelecek inşallah.
Allah daha beterinden korusun diyorum.

Canım eşin işe başladı mı? Çok sevindim. Bende bi düzen kurmak istiyorum ama şuan çok küçük olduğu için taktik teknik işlemiyor Emziği ise İlk günden vermiştim ama bir türlü almamıştı ağlama ataklarında hep verdim midesini bulandırdı wc ye bile gidemiyorum düşün, sürekli de memede olamaz ki dün artık tak etti eşimde yatmaya gitmişti zorla verdim o attı ben verdim ama iyi takip etmem lazım atacağı anda tutuyorum naapayım

Kesinlikle canım eşim hafta sonları evde biraz kucağına verip iş yapamıyorum ya da uyuyamıyorum dün artık dedim evi süpürmem lazım biraz idare ediver yıktı ortalığı hayır karnı tok, altı temiz tamamen şımarıklıktan.. ben alışsın istiyorum alıştırıcam inşallah en son bakkaldan falan emzik aldırıcaktım bakalım tutmazsa alıcam rast gele..

Cnm sence normal dogummu??sezeryan dogummu daha iyi??ikisinide yasamissin.benimde ilkim sezeryan bunuda normal istiyorum inşallah.
Canım normal doğurabiliyorsan kesinlikle normal diyorum...Olmuyorsa zaten sezeryan yapılıyor...Annem hep yanımdaydı her isimi yaptı gece gündüz demedi...Yardımcı şart yoksa çok ama çok zor bence...

Canım normal doğurabiliyorsan kesinlikle normal diyorum...Olmuyorsa zaten sezeryan yapılıyor...Annem hep yanımdaydı her isimi yaptı gece gündüz demedi...Yardımcı şart yoksa çok ama çok zor bence...
Doktorum deneyelim dedi bakalım inşallah normal istiyorum.benimde annem olacak yanımda bı 5-6 gün bakalım inşallah normal olur ya sezeryani zorluğunu biliyorum.

Kesinlikle dut kurusu sütü artırıyor :)) iki gündür bitmişti. Ve sütte azalma oldu sanki. Dün gene aldık:)

Acaba ne zaman eski hayatıma geri dönebilecem ya. Ağrı sızı hiç geçmeyecek gibime geliyor.

Dikişlerin İçin biraz daha zaman gerek kuzum
Ben yumurtalık kisti ameliyatında bile çok zor toparlamıştım
Sezaryen daha büyük bir ameliyat

Sen mümkün olduğunca dinlenmeye çalış
Yüksek yerlere uzanma, karnını gerecek hareketler yapma

Kontrole gidebildin mi

Benim annemde tirnaklarimi keserken canimi cik acıtirdi hep dipten keserdi hic unutmamama bizimki biraz sert mizaçlı.
Birde sey banyoda cok sert liflerdi ,su da epey sıcak olurdu. kadina kin mi tutmuşum nedirsiz yazinca aklima geldi.

kuzu sen kistten mi ameliyat oldun ? agri yaparmiydi

Gittim canım sabahtan
Sıkıntımız yok şükür ama ben eski hayatıma dönmek istiyorum artık. Sabırsızım sanırım

Şimdiden gecmis olsim canim

Bende dun uyusun diye emzigi verdim once tuttu sonra emzikle savasiyor resmensanirim sut gelmedigini anladı kizmaya basladi
Kızlar muayeneden çıktım bebek kanala girmemiş aşağıya inmemiş sancı ve açılma,yumuşama da yok 12 buçukta sezeryana giriyoruz
Ay hadi sonunda dogum oluyor.gecmis olsun canim

Teşekkür ederiz kuzumm ❤ Bilgim yok ama gelse şimdiye kadar gelirdi dedi doktor haber veririm canım

Merakla bekliyoruz tatlim

Aynen cnm onermiyorlar ama katila katila aglamasindan iyidir diye dusunuyorum. Disarida aglrken mememi cat diye veremiyroun ki. Hastanede fln hemen aglrken katiliyor birde. O yuzden alistirmaya calisiyorum.

Oy kuzucum ya.. insallah gecer bir an once sikayetlerin dicem ama sanirim senin surecin birqz daha uzun olacak bizimkinden :/

Biz de iste sariligi atlatmaya calisiyoruz teyzesi. Allaha cok sukur toparliyoruz gibi ama bakalim yarin kontrolde ne diyecekler..

Tatlim patronu ztn izin vermem gitmene diyordu. Defalarca aradilar. Bgn gidip konusacakti iste.. gitmis hem patron hem oglu ozur dilemis. Bu yokken baya acik vermisler falan. Esim orada kolu ayagi oldu adamin o yuzden de haliyle birakmiyorlar. Esimde basladi bakalim. Hayirlisi artik hakkimizda Emzik biz de de oyle bir kaos canim. Iki cekiyor gibi yapiyor atiyor. Hemen geri tikiyoruz memeyi de oyle yapiyor gerci

Evet ama doktorlar onermiyor.bende almistim baktim doktorum pamuk diyo bende pamuk aldim
Ben de evde mumkun oldugunca pamuk kullaniyorum ama disarida- ki biz mecbur cok ciktik- uni baby sensitive kullaniyorum.

Bende donmek istiyorum canim.cok uzunmus iyilesmesi bu lohusaligin
Bebekle çok daha zor kesinlikle
Ben odaya gelince bi düşündüm bebeğim yanımda olsaydı nasıl bakardım. Çünkü ben bakılacak durumdaydım ilk 2-3 gün.
Yardımcı şart

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…